Kayıt Ol

2. İstanbul Zirvesi

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: 2. İstanbul Zirvesi
« Yanıtla #45 : 19 Temmuz 2009, 20:52:46 »
Epey az kişi gelmiş :D Ama güzel bir gün geçirdiğiniz kesin. Fotoğraf falan çekmediniz mi hiç?
try again fail again fail better

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 19 Temmuz 2009, 21:00:00 »
Konuşmaktan resim çekmeyi unuttuk xD.

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #47 : 19 Temmuz 2009, 21:20:17 »
Fotoğrafçı ben olucaktım, malum, ben kalmayınca da haliyle olmamıştır :P. İyi ki de kalmamışım Hakan Abi  :dl

too much sugar 
tb

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 19 Temmuz 2009, 21:23:46 »
Eğlendiğimiz konusunda tamamen katılıyorum Fırtınakıran'a. Eğlenceli bir o kadar da fantastik bir gün geçirdik. (Nefertari ve Sophié'ye pis bir bakış fırlatıyorum. =>  :dl ) Buradan Paladin diye geçinen Fırtınakıran kardeşimizie sesleniyorum: Niye atlamadın o kaldırımdan söyle bakayım niyeee?? :P

Ayrıca ayda yılda bir gitmişiz Akmar'a, ben ve DarLy kendimizi kaybetmişiz, ama o da ne; arkadan bir ses:
"Açııııız! Biz yemek yemedik bunca saaaaat"

Tabii biz kitapların büyüsüne kapılmışken bu cümleyi bir kaç kez tekrar etmek zorunda kaldılar ki, Neil Gaiman'dan Mezarlık kitabını bulamadım, ona yanıyorum. :hemk

İşte efendim anlatılacak ne varsa zaten Fırtınakıran döktürmüş maşallah gözünden de bir şey kaçmıyor. Gelmeyenler çok şey kaçırdı söyleyeyim. Moda'yı da ilk defa gördüm, güzelmiş valla. Bu arada orada 1-1,5 yaşlarında bir kız çocuğu (tatlı mı tatlı) geldi Fırtınakıran'ın kucağına. Çocuğun yanakları cimcimlenmekten kızardı vallahi. Dedim bırakın çocuğu yahu, bırakmadan da öndeki cebine, küçük bir kağıtta kayiprihtim.org yazın; on yıl sonra eğer hala o kağıt orda kalırsa görür merak eder girer falan diye, dinlemediler. Siz bilirsinin diyip, suratımı denize doğru çevirerek 2 dakikalık bir kınama girişiminde bulundum sonra canım sıkılınca tekrar konuşmaya katılmak zorunda kaldım. :P

Estarriol'da maşallah yahu, ne cevher varmış adam da. Neyse ki ben, Fırtınakıran ve son olarak da Hurin'in tehditleri ile foruma düzenli olarak takılacağının garantisini aldık. (DarLy'de yandan pis pis bakışlar atarak bize destek oldu. :P )

DarLy pek konuşmamasına rağmen varlığı ile zaten yetti diyebilirim. Hoş tren ile beraber gidip geldiğimizden bence gayette konuştu yani, açıkçası.

Neyse neyse diyecek pek bir şey yok; güzeldi, süperdi, hoştu, eğlenceliydi. Rıhtım yakınlarında ayrılmamız da ayrı bir güzellik oldu. :D

Saygılar efendim.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 19 Temmuz 2009, 21:31:03 »
O kız!!! Bak hatırladım yine bi çoştum! Nasıl bir tatllık, nasıl bir tombulluk o! Kollarını da mıncıkladım Hakan :P. Bana haksızlık etme, yanaklarla yetinmedim ;). Pek de sıcak yahu, hiç gel dediğimde geliceğini düşünmemiştim gayet de geldi oturdu bizimle :). 4 kişiydik 4,5 olduk xD. Sonra gitti bir ara yine geldi :).

Cebine o kağıdı atardıkta, ben kendimi çocuğu sevmeye pek bir kaptırmıştım. Sevme bahanesiyle alıp sen ataydın ^^.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #50 : 19 Temmuz 2009, 21:32:39 »
Çok güzeldi gerçekten, gelemeyenler çok şey kaybetti. :D Ama ben görmek istediklerimi gördüm, mutluyum. Hatta üstüne Estarriol ile tanışma fırsatına eriştim. O da pek iyi birisi. :D Fırtınakıran ve Hurin ile yüzyüze görüşmek de ayrı bir keyifti.  :D

Bu arada ben resim çektirme olayını düşündüydüm. Hatta bir ara Wc'ye giderken, "Aaa unutturmayayım," demiştim içimden. Wc 4. katta olunca, inene kadar unuttum tabii.  :=)

Çevrimdışı Elenor

• **
  • 124
  • Naber?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 19 Temmuz 2009, 22:01:56 »
en azından bi tane çekileydiniz be bak merak ettim ha ;D
closing your eyes to dissappear
you pray your dreams will leave you here
but still you wake and know the truth
no ones there

Çevrimdışı estarriol

• **
  • 163
  • Rom: 10
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 19 Temmuz 2009, 22:11:26 »
Çok eğlenceli bi buluşma olduğunu belirtme geleneğine ben de katılayım. Ayrıca 6 saatin nasıl geçtiği konusuna da herhangi bir açıklama getirememekteyim söyliym.:)

Valla buluşmaların geneli mi böyle yoksa benim şansımdan mıdır idari personelden baya biriyle tanıştım. Öncelikle izlenimlerimden gireyim.

Bi kere Magicalbronze un sohbetine doyum yok. Tavsiye edilir yani. Müdür diye demiyorum valla xD. Ayrıca enerjisine hayran kaldım. Akmar da bizi yemek hususunda yalvartmasından bahsedilmiş tüh!. Gerçi bu, bir kabı ve birbirine bağlı sayfaları bulunan herhangi bir nesne gördüğünde babasını tanımayışından da kaynaklanıyor olabilir xD. Harbi kitap hastası olduğuna Nezih' te gördüğü en az 10 kitabın ismini aşkla okuyarak "Bu kitabı hakikaten okumalı" demesinde dolayı kani olmuş bulunmaktayım.:D Bir de benden yazı sözünü şıp diye alarak ve Fırtınakıranın saldırılarını ustalıkla savuşturarak yönetim yeteneğini de kanıtladı.

Darly Opus la yaptığım az ve öz diyalog bana hayli bilgili ve kafa bir adam olduğu izlenimi verdi. Ayrıca hiçbir konuya fransız kalmadı ve hiç bir espriyi havada bırakmadı. Çaktırmıyo ama cin adam vesselam.

Hurin e gelince, kendisini sona bırakmamın sebebi anca yetişebilmiş olması. :P Onun da sohbetini bilhassa çok beğendim. Yarım saatlik bi sohbetle foruma bakış açımı temelden değiştirmiş olduğunu söyleyebilirm rahatlıkla. Dünya görüşü ile internet arasında bu kadar sağlam bi bağ kurabilmesi etkileyiciydi açıkçası. Hastaymış geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim. Bir de hasta olmasa konuşması sayesinde ulaşabileceğim gazın dozajını hayal dahi edemiyorum artık:D

Kısaca toplantı beklediğimin hayli üstünde oldu. Saol Fırtınakıran ;D Beni koluna takıp getirdiğin için...

Eh.. ben biraz mesaj yazım gidip:P

Çevrimdışı Hurin

• 1478
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 19 Temmuz 2009, 22:14:43 »
Katılım azdı diye yakınanlar var ama şunu söyleyeyim; Bundan fazla insan gelse bile bu kadar zevk alacağımı düşünmezdim. Sohbet daha laçka olabilirdi katılım çok yüksek olsa. Yolda başıma gelen bir kaç aksilik sebebiyle geç kaldım kusura bakmasın arkadaşlar yemeğe beklettim. Halimin yettiği kadar birşeyler konuşmaya çalıştım. İnşallah başınız şişmemiştir arkadaşlar. Bugün bir atasözünün ne kadar doğru olduğunu anladım "En iyi yol bildiğin yoldur"

Hurin e gelince, kendisini sona bırakmamın sebebi anca yetişebilmiş olması. :P Onun da sohbetini bilhassa çok beğendim. Yarım saatlik bi sohbetle foruma bakış açımı temelden değiştirmiş olduğunu söyleyebilirm rahatlıkla. Dünya görüşü ile internet arasında bu kadar sağlam bi bağ kurabilmesi etkileyiciydi açıkçası. Hastaymış geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim. Bir de hasta olmasa konuşması sayesinde ulaşabileceğim gazın dozajını hayal dahi edemiyorum artık:D

Duyanda bişey konuştum sanacak ;D
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Elerki

• 441
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 20 Aralık 2009, 22:39:03 »
Arkadaşlar,

Geç kalmışım. :) Biz de istiyoruz, biz de!
Let the Dragon ride again on the winds of time.

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 20 Aralık 2009, 22:55:12 »
Kışın yeterli katılım olur mu bilmiyorum ama sınavlardan sonra iyi olabilir.
try again fail again fail better

Çevrimdışı Elerki

• 441
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 20 Aralık 2009, 22:56:44 »
Evet, sınavlar sonrası çok güzel olabilir.

Bu durumda, gözümüz 'Duyurular'da olacak. :)
Let the Dragon ride again on the winds of time.

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 20 Aralık 2009, 23:00:55 »
Bende katılırım bi ihtimal.
#rekt

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #58 : 21 Aralık 2009, 14:35:49 »
Yarıyıl tatilinde olsa dahada müthiş olur bence.