Kayıt Ol

Beslediğiniz hayvan var mı ? :)

Çevrimdışı Pitis^^

• **
  • 277
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Beslediğiniz hayvan var mı ? :)
« Yanıtla #30 : 23 Haziran 2008, 01:11:38 »
Valla dünyanın en güzel hayvanı köpek diye düşünüyorum çok sadıklar çünkü
Evet yaa...
Sadık vede tatlı oluyolar...
ve senin köpeğede öldüm bittim ne şeker bişey o öylee ya yirim  :D :P

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 23 Haziran 2008, 10:04:52 »
Sivas'ta 2 köpeğim var... Birisi kangal (kırma değildir :P ;D) diğeri de sibirya kurdu... şu anda PCmde fotoğrafları yok eğer elime geçerse veya fotoğraf çekmek mümkün olursa koyarım bakarsınız fotoğraflarına :P bu arada Kangalımın adı "Fırtık" ve 3 yaşına geçen hafta bastı, sibiryamın adı da "Rei" niye bu adı koyduğumu sormayın ben de bilmiyorum :P o da 1,5 yaşında neyse her ikisi de sivasta kalıyor antebe getiremiyorum çünkü apartmanda bakmak tam bir eziyet orada bahçede koşup coşuyorlar işte :P
Not: İsteyen üyelerimizi kangalın sırtına bindirebilirim, cüzi bir ücret karşılığında tabii ki :P ;D

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #32 : 23 Haziran 2008, 11:18:20 »
10. sınıfta 3 kedim ( isimleri ; fermuar lombak ve leman), 1 Labrodor köpeğim, ikide sülünüm oldu (evin yanında kuş kümesi var o ayrı tabi :P ) Sülünlerde anka kuşuna benzediiği için besliyorum

Bir de Kalem adında bi kedin yok muydu senin, İslam? Ben niye öyle hatırlıyorum yahu :P

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 23 Haziran 2008, 11:54:40 »
Tuvaletin bir köşesinde mini mini bir örümböcekimiz var :P
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 23 Haziran 2008, 12:26:23 »
Bir de Kalem adında bi kedin yok muydu senin, İslam? Ben niye öyle hatırlıyorum yahu :P

Hatırlatmasan olmazmı ! Öldü ulaan o :'(
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı Sophié

• 836
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #35 : 23 Haziran 2008, 12:29:51 »
Hatırlatmasan olmazmı ! Öldü ulaan o :'(
Ne zaman ki ama senin bana en son söylediğinde yaşıyordu sanırım. Gerçi o kadar uzun yaşaması da bişey bence. Başına gelenlerden sonra :P.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 23 Haziran 2008, 16:34:42 »
Ben öldüğü günlerde msn de yas ilan etmiştim, hatırlamaman şaşırtıcı .. :'(
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı Sophié

• 836
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #37 : 23 Haziran 2008, 16:41:33 »
Nasıl hatırlmadığımı bilmiyorum ama çok üzüldüm ben şimdi ona. Biraz karıştırsam garanti resmini bulurum bilgisayrda seviyordum kenidisini :(.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 23 Haziran 2008, 16:53:58 »
Kim sevmiyoduki (kardeşim sevmiyodu bi tek :P )

Çevrimdışı Sophié

• 836
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #39 : 23 Haziran 2008, 16:58:53 »
Kardeşin sevmediği için zaten o hayvan öyle olmuştu sanırım :P. Ah ah yazık o kediye :P.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 23 Haziran 2008, 17:11:53 »
Ah ah, cani insan ne istedin kediciiimden :'(

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 23 Haziran 2008, 18:37:14 »
Bi tane papağanım var böle ilginç bişey. Adı Rozi ne demek diye sormayın bilmiyorum :P

Aha işte bundan ben çekmedim ama biri çekmiş yerime galiba google da buldum :P Hiç sevmem kendisini çok gürültücü ve pistir. Sabah alarmı yeirne kullanılması makbuldür. Ha bir de kardeşim var :P
try again fail again fail better

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 24 Haziran 2008, 09:58:40 »
Aha işte bundan ben çekmedim ama biri çekmiş yerime galiba google da buldum :P Hiç sevmem kendisini çok gürültücü ve pistir. Sabah alarmı yeirne kullanılması makbuldür. Ha bir de kardeşim var :P
ben de googleda bnm kangalı bulmuştum, nasıl düştülerse oralara :P ;D ayrıca bnm de kardeşim var :P her sabah uyandırıyor beni, çok şanslıyız bence :P ;D

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 24 Haziran 2008, 10:16:25 »
Aha 9. sınıfta ki rahmmetle andığım hayvanım : Pıncırıım!
Köpeğim (Labrador cins) : Tony (ismini bana sormayın, aldığımızda öyleydi adı)

Kedilerim (soldan sağa doğru; fermuar, lombak, leman) : Tık!

~diğer hayvanlarımıda (hamsterı felan) bulunca koyarım .. yorumlarda gerçekçi olalım lütfen, çok kaliteli hayvanlar onlar :P

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 24 Haziran 2008, 22:58:12 »
Soldaki kediyi yerim; kemiğine kadar yerim valla yerim billa yerim. Köpeği yemem. Yılanı da yemem. Hocam yalnız maşallah hayvanat bahçesi kurmuşsun ha.
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!