Kayıt Ol

En Son İzlediğiniz Film?

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: En Son İzlediğiniz Film?
« Yanıtla #900 : 10 Temmuz 2011, 21:45:10 »
Hanna

İlk yarısı özellikle ilk yarım saati şahaneydi. Sonra biraz bocaladı ve kötü, daha doğrusu anlamsız bitti ama yine de oldukça beğendiğim bir film oldu. Özellikle Soundtrack mükemmel. Lola Rennt'i hatırlattı.
try again fail again fail better

Çevrimdışı Narr

• **
  • 115
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #901 : 10 Temmuz 2011, 23:46:34 »
Transformers; Dark of the Moon
Görüntü ve efektler: 10 puan efendim.
Konu: 0 puan efendim.

Ama vazgeçemiyorum, her filmde aynı son ve aynı kurguya razıyım. Görüntüler gerçekten şahane. 2.30 saat boyunca, koltuğumda mest olmuş bir şekilde izledim filmi.
Sonunda alkışlamadım elbette.

İmdb kritikleri arasında yer alsaydım benim puanım: 7.1
Metacritic içinse puan: 50

Teşekkür ederim, Optimus Prime.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #902 : 11 Temmuz 2011, 00:10:05 »
Limitless (2011)

Yeni çıktı ve Türkiye'de sinemalara geldi mi haberim yok. Ama gelmemesi yazık olur. Gerçekten güzel bir filmdi. Konusu ve işlenişi çok sağlamdı. Gözüme çarpan ikinci durum ise kamera çekimlerinin filmde de göreceğiniz iki duruma yönelik çok güzel kullanılması. Soluk ve sıradan renklerle başlayıp ikinci durumda inanılmaz canlı renklerle güzel çekimler ve akıcı konu.

Spoiler vermemek için baya debelendim ama başardım sanırım. İzleyin derim. İzlememek kayıp olurdu. Ha bu arada filmdeki durum keşke gerçek olsaydı :)

Çevrimdışı Demigod

• **
  • 253
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #903 : 12 Temmuz 2011, 14:05:12 »
Geçen günlerde Akıl Oyunları'nı izledim. Russell Crowe harika bir iş başarmış. Film o kadar içine çekiyor ki insanı, kendimi şizofren gibi hissettim. :D

Limitless (2011)

Yeni çıktı ve Türkiye'de sinemalara geldi mi haberim yok. Ama gelmemesi yazık olur. Gerçekten güzel bir filmdi. Konusu ve işlenişi çok sağlamdı. Gözüme çarpan ikinci durum ise kamera çekimlerinin filmde de göreceğiniz iki duruma yönelik çok güzel kullanılması. Soluk ve sıradan renklerle başlayıp ikinci durumda inanılmaz canlı renklerle güzel çekimler ve akıcı konu.

Spoiler vermemek için baya debelendim ama başardım sanırım. İzleyin derim. İzlememek kayıp olurdu. Ha bu arada filmdeki durum keşke gerçek olsaydı :)
Limitless'ı da geçen haftalarda izlemiştim. Kesinlikle katılıyorum.
Spoiler: Göster
 Zekayı bir hapa sıkıştırmak gerçekten yaratıcıydı.
“Bu basit ama anlatması pek de kolay olmayan bir hikaye. Tıpkı bir masal gibi. Masallarda ne kadar hüzün varsa o kadar hüzünlü ve en az masallardaki kadar çoşkulu bir hikaye.”
-La vita è bella

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #904 : 12 Temmuz 2011, 14:46:35 »
Super 8

Spielberg, Abrams falan deyince beklentim çok büyüktü, ama film o kadar hoşuma gitmedi. Hafta sonları atv, kanal d gibi kanallarda verilen bir grup çocuğun dünyayı kurtardığı filmlerden efekt ve görüntü olarak daha üstündü sadece. Çok beğenemedim yani.
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı Good Life

• **
  • 73
  • Rom: 2
  • Just smile :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #905 : 12 Temmuz 2011, 21:52:48 »
Funny People

Adam Sandler :) çok güldüm ya öneririm :)
Maybe tonight ...
Just tell me where and when

Çevrimdışı elroy

• **
  • 91
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #906 : 13 Temmuz 2011, 10:45:17 »
Sweeney Todd Fleet Sokağının Şeytani Berberi

Film bir tane DAHA Tim Burton klasiğiydi.
Bir ara Harry Potter setine Johnny Depp kaçmış sandım:)Bunun nedeni konu benzerliği falan değil;karanlık bir Londra,bellatrix;kılkuyruk ve Snape'in olmasından kaynaklı.
Film,Tim Burton'ın her zaman ki muhteşem zekasıyla müthiş bir film yapmış,bir de Johnny Depp ve Helena Bonham Carter olunca tadından yenmiyor doğrusu:D.Oyunculuk,mekanlar ve baş karakterlerimizin söylediği muhteşem şarkılar harikaydı.Tim Burton hayranlarının izlemesi gereken bir film.

He's there in the dark
 He's there in my heart
 He waits in the wings
 He's gotta play a part
 Trouble is a friend yeah trouble is a friend of mine...

Çevrimdışı azizhayri

• 581
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #907 : 13 Temmuz 2011, 12:55:09 »
dün akşam show tv de vavien'i izledim. Kanallar arasında gezerken rastladım. Film yeni başlamıştı sanırım. Ama bayıldım. Kaçırmayın derim
"İnsanlığın en büyük trajedilerinden biri ahlakın din tarafından ele geçirilmesidir." Sir Arthur Charles Clark

Çevrimdışı Demigod

• **
  • 253
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #908 : 13 Temmuz 2011, 15:49:01 »
Catch Me If You Can
Leonardo Dicaprio ve Tom Hanks muhteşem bir iş çıkarmışlar. Gerçek bir hayat hikayesini anlatan eğlenceli bir yapım. Tavsiye ederim.
“Bu basit ama anlatması pek de kolay olmayan bir hikaye. Tıpkı bir masal gibi. Masallarda ne kadar hüzün varsa o kadar hüzünlü ve en az masallardaki kadar çoşkulu bir hikaye.”
-La vita è bella

Çevrimdışı Narr

• **
  • 115
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #909 : 13 Temmuz 2011, 17:42:13 »
Heartless. Shutter Island'dan sonra vasat geldi, Shutter Island'dan önce izlemiş olsaydım, güzel gelirdi ve Shutter Island mükemmel gelirdi. Gelen gideni aratıyor işte.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #910 : 13 Temmuz 2011, 18:57:28 »
Harry Potter ve Ölüm Yadigârları Bölüm 2

Üzerine çok konuşulabilecek, çok beğenebilineceği gibi beğenilmeme olasılığı da yüksek bir film olmuş. Ama kim ne derse desin beğendim. Bu filmle beraber birkaç neslin çocukluğu artık çok gerilerde kalmaya başlıyor. Sonunda duygulanmamak elde değil. Ne de olsa Harry Potter ile büyüdüm.
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

« Yanıtla #911 : 13 Temmuz 2011, 22:52:13 »
Trainspotting. Kurgusu gayet güzeldi fazlasıyla güzeldi. Sonu iyi bitti güzel bitti ama "Requem For a  Dream" daha iyiydi kuşkusuz.
Gri

Çevrimdışı elroy

• **
  • 91
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #912 : 14 Temmuz 2011, 00:22:25 »
Söz ve Müzik

Harika şarkılarla bezenmiş,mükemmel bir romantik-komediydi.
He's there in the dark
 He's there in my heart
 He waits in the wings
 He's gotta play a part
 Trouble is a friend yeah trouble is a friend of mine...

Çevrimdışı HighLord

• **
  • 244
  • Rom: 5
  • Dragonborn
    • Profili Görüntüle
    • Kotalılar Vakfı
« Yanıtla #913 : 14 Temmuz 2011, 20:26:05 »
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2

Filmde bazı sahnelerde hatalar var kabulümdür. Eğer detaylara takılmazsanız film aksiyonuyla, efektleriyle gayet hoş.

Çevrimdışı azizhayri

• 581
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #914 : 15 Temmuz 2011, 13:08:53 »
Dün akşam uzun zamandan beri elimde olan bir filmi izledim. Elm sokağı Kabusu. Yeni çevrim. İzlemeyenler varsa yani 1980 lerde başlayan seriyi izlemeyenler varsa izlesin derim.
"İnsanlığın en büyük trajedilerinden biri ahlakın din tarafından ele geçirilmesidir." Sir Arthur Charles Clark