Kayıt Ol

En Son İzlediğiniz Film?

Çevrimdışı SéDa ERéN

• **
  • 83
  • Rom: 0
  • *WaiT Mé iN !NFéRNo~' Not Mé u'll waiT! ParasITé
    • Profili Görüntüle
Ynt: En Son İzlediğiniz Film?
« Yanıtla #645 : 24 Ağustos 2010, 15:22:35 »
En son Sihirbazın Çırağını izledim ama fazla tavsiye etmem.
Ama Pers Prensi çok güzeldi ;D

NoBody BUt ME caN NOT PlaY WIth My BRAIn ANYMORE!..

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #646 : 25 Ağustos 2010, 23:29:17 »
The Ugly Truth.

Uzun zamandir cig komedi izlememistim, guldurdu ya iyiydi yani.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #647 : 03 Eylül 2010, 11:52:37 »
The Karate Kid
Yorumum için.

Not: Ayrıca çocuğun şivesine hayran kaldım :D
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı Gilderoy

• 416
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
    • Kuyutorman
« Yanıtla #648 : 03 Eylül 2010, 12:15:18 »
Kral Arthur.

Merlin'de daha farklı birisi Arthur. Merlin'de öyle.
to see world in a grain of sand
and a heaven in a wild flower
hold infinity in the palm of your hand
and eternity in an hour
-William Blake

Çevrimdışı Elijah

• 627
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #649 : 03 Eylül 2010, 17:24:46 »
Pan'ın Labirenti

Harika bir filmdi, söyleyecek söz yok. Her açıdan müthiş yapmışlar. Gerçekle Hayal Dünyası arasında çok iyi gidip gelmişler, müthiş dersler veriyordu film. Makyajda Oscar almalarına şaşmamalı, ellerinde göz bulunan yaratık, ve Pan harika yapılmış. Hele o faşist baba yok mu? Kötü karakterin sahip olabileceği her şey var, neyse daha fazla anlatmayayım spoilere girer.

Kısacası muazzam bir Fantastik filmdi.
Planemo Syndrome

Çevrimdışı Cúthalion

• **
  • 149
  • Rom: 2
  • Smaug
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #650 : 05 Eylül 2010, 17:15:46 »
Inception/Başlangıç - 9.0

Ama asla favorilerime girmeyecek bir film.

Definitely, Maybe / Kesinlikle, Belki - 7.0

Fazla etkilemedi. Sonu basitti. Gerçi sonunun daha güzel yapılabilmesi için daha iyi bir kurgu gerekiyordu. Bu kurgu da bu filmde yoktu. İftarı beklerken vakit geçirmek için izlenebilir.

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #651 : 07 Eylül 2010, 01:04:53 »
It Might Get Loud

Spoiler: Göster

Müzik tarihinin üç farklı döneminin ikonları, rock ve elektro gitar üzerinden kendi felsefelerini dile getiriyorlar. Biraz da birşeyler çalıyorlar ve ortaya muhteşem zevkli bir film çıkıyor.

The White Stripes'tan Jack White, U2'dan The Edge ve Led Zeppelin'den Jimmy Page hem görsel hem işitsel bir şov yapmışlar. The Edge zaman zaman can sıksa da, Jack White'ın ve Jimmy Page'in konuşmaları gerçekten oldukça dolu. Hele beraber çaldıkları bir sahne var ki, oy oy.
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı alper

• **
  • 143
  • Rom: 10
  • don't let'em tie you to the stake :P
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #652 : 09 Eylül 2010, 00:44:22 »
It Might Get Loud

Müzik tarihinin üç farklı döneminin ikonları, rock ve elektro gitar üzerinden kendi felsefelerini dile getiriyorlar. Biraz da birşeyler çalıyorlar ve ortaya muhteşem zevkli bir film çıkıyor.

The White Stripes'tan Jack White, U2'dan The Edge ve Led Zeppelin'den Jimmy Page hem görsel hem işitsel bir şov yapmışlar. The Edge zaman zaman can sıksa da, Jack White'ın ve Jimmy Page'in konuşmaları gerçekten oldukça dolu. Hele beraber çaldıkları bir sahne var ki, oy oy.

An itibariyle bilgisayarımda mevcut oldu hemen yumuluyorum. İsimleri duyunca iştahım kabardı. Kaçtım, yorumumla gelirim...

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #653 : 12 Eylül 2010, 15:56:31 »
Son günlerde bir kaç film birrden izledim, yazayım.

Remember Me

Vasatı aşamayacak, Tıvaylayt'taki abazan vampir tiplemesiyle ünlenmiş Edvırt'ın (Robert Pattison'ın) oynadığı, izlemekle hiçbir şey kazanılmayan bir film.

Harry Potter ve Melez Prens

Moviemax'te rastladım, 5. kez izleyeyim dedim.

X-Man Orgins: Wolverine

Yine Moviemax'te rastladım,X-Man'deki en sevdiğim karakter olan Wolverine'in hayatının anlatıldığı filmin kötü olması gibi bir olasılığı yok zaten :) Beğendim filmi.

Truva

Ve yine Moviemax'te rastladım, bunu da 8. kez falan izledim herhalde. Her repliğini ezberlediğin filmi tekrar izlemek çok iyi olmuyormuş, bunu anladım.
Yaşasın!

Çevrimdışı Elijah

• 627
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #654 : 12 Eylül 2010, 17:12:04 »
İron Man 2

Büyük beklentilerle aldığım DVDsini izlerken sıkılmıştım. Beklentilerimin altındaydı. Efektler, savaş sahneleri ve Mickey Rourke' a diyecek bir şey yok ama senryo kötü olmuş. Çok sıradan bir kahraman filmi gibiydi, ama yinede fena değildi.

Meet Joe Black

Anthony Hopkins'in ve Brad Pitt'in müthiş oyunuculuğunu bir kez daha gördüm (özellikle Anthony), hem duygusal, hem komedi, hem dram bu filmde toplanmış. Çok beğendim, ayrıca biraz fantastik bir filmdi de diyebiliriz.
Planemo Syndrome

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #655 : 12 Eylül 2010, 22:23:28 »
Control

Anton Corbijn tarafından yönetilen, Joy Division'ın solisti Ian Curtis'in hayatını anlatan çerezlik bir film. Joy Division ya da o müzik tarzını sevmenize gerek yok; müzik piyasasında neler dönüyor, bir grup uğruna ya rab ne yetenekler kayboluyor diye izlenilebilir.

Bruce Willis aslında ölü.
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı deniz

• **
  • 75
  • Rom: 0
  • double s
    • Profili Görüntüle
    • kayıp rıhtım
« Yanıtla #656 : 13 Eylül 2010, 21:23:35 »
en son the karate kid (kareteci çocuk) izledim. jackie chan ın bu seeki filmi. çşok komik ve çok güzeldi. bence hoş bir kung fu filmi olmuş. :D

Çevrimdışı alper

• **
  • 143
  • Rom: 10
  • don't let'em tie you to the stake :P
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #657 : 14 Eylül 2010, 01:19:37 »
It Might Get Loud

Çok sevdim, en güzel belgesel tarzlı film diyebilirim. Jimmy Page ve Jack White harika iş çıkarmış, tecrübelerini harika bir yolla, müzik yoluyla aktarmışlar. Araya sıkıştırdıkları mizahi sözler ve anlatımları da bir o kadar muhteşem. Bir müzik ustasının hangi duygularla beslendiğini, hangi yollarda büyüdüğünü merak eden, müziğe meraklı kişiler varsa kesinlikle izlemelidir. Yoksa The Edge gibi olur, çalarken Jimmy Page'in eline bakarsınız, benden söylemesi :)

Açılış sahnesine hayran kaldım, Jack White'ın rahat tavırlarına rağmen aslında üzerinde uğraşılmış bir sahne olduğunu tahmin ediyorum, hafif bir işgüzarlık sezdim rolünde. Sanki sahne hemen bitsin de bir sonrakine geçelim gerginliği vardı üzerinde. Gösteriş için bir sahneydi yani ama sonuç olarak hayran kaldım, güzel düşünülmüş. Müziğin karmaşıklığını ama aslında temelinin çok basit olduğu anlatan hoş bir ironi yakalamışlar.

Çok yazdım, son olarak Jimmy Page'in çalarken yüz ifadesi gayet sevimli oluyor.

bkz: Heyecandan yerinde duramamak. Filmi buraya yazdığın ve izleyip izlemediğimi kontrol ettiğin için teşekkür ederim Laughing Madcap. Hee Control demişken...  nerde benim şu film kutum :D

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #658 : 14 Eylül 2010, 17:09:06 »
Kır Zincirlerini

Jet Li'nin insanüstü bir performans gösterdiği film diyebilirim. Duygulanmadım diyemem, ama aynı zamanda dövüş sahneleri de çok kaliteliydi. Gecenin geç saatlerinde izlemekte daha bir güzel oldu, uykumu açtı :D
Yaşasın!

Çevrimdışı Bardes

• **
  • 210
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #659 : 15 Eylül 2010, 21:33:28 »
Hatta konusu bile açılabilirmiş ama üşengeç bir insanım ne yazık ki :)

Konusu çoktan açılmış bile.

Donnie Darko