Kayıt Ol

Yemekteyiz Öğrenci Evinde Yapılırsa

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yemekteyiz Öğrenci Evi +16
« Yanıtla #15 : 08 Ekim 2009, 20:51:26 »
ahaha cok güldüm yaa eline sağlık :D
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı skandy_duygu

• **
  • 293
  • Rom: 4
  • artık Mersine Türkiye şampiyonasına :D
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yemekteyiz Öğrenci Evinde Yapılırsa
« Yanıtla #16 : 04 Aralık 2009, 19:58:26 »
 :zuha :zuha
çok komik
 :uhe :uhe
‘Üzgünüm Beverly ama seni dövmek zorundayım.Bunu senin iyiliğin için.Eğer tuvaletten bir örümcek çıktığını söyleseydin,benden dayak yemek zorunda kalmayacaktın’”

Çevrimdışı skandy_duygu

• **
  • 293
  • Rom: 4
  • artık Mersine Türkiye şampiyonasına :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 04 Aralık 2009, 20:12:21 »
- nihat'in ikram ettigi üzümleri yerken bazi üzümlerin yürüdügünü farkettim. abi bu üzümler yürüyor lan dedigimde, "yok be olum böcektir o, icine girmistir bisey olmaz, bas kafasina ez." cevabini aldim

+yemegi ders notlari üzerinde bize sunmasi aslinda güzel bir jestti fakat yararsiz kaldi. zira ben hukuk okuyorum ve önümde diferansiyel notlari vardi.
arkadasin mühendislik okuyor olmasi benim problemim degil, her fotokopicide notlar satiliyor, benim icin de gidip ticaret hukuku notlari alabilirdi pek ala!

ayrica yemegimden kil cikmadi. bu sekilde bir yemegi ilk defa yedim. kilsiz yemek yapmasi ona yakismadi, puanim bu nedenle "ax2+bx denkleminde x 3 iken türev 0 a giderkenki cikan sonuc."
  :uhe :aha: :zuha :ehi :zuha
allahım bune koptum uzun zamandan beri sonsürsüz bişey okudum valla ilk paragrafı biraz  toparlasaydın keşke ama bu komikliğe verdiğim puan 10 üzerinden 11!
‘Üzgünüm Beverly ama seni dövmek zorundayım.Bunu senin iyiliğin için.Eğer tuvaletten bir örümcek çıktığını söyleseydin,benden dayak yemek zorunda kalmayacaktın’”

Çevrimdışı LewsTherin

• **
  • 61
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 04 Aralık 2009, 20:34:12 »
çok güzel paylaşım emeğine sağlık, çok güldüm:)

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
Ynt: Yemekteyiz Öğrenci Evinde Yapılırsa
« Yanıtla #19 : 04 Aralık 2009, 23:24:32 »
Bu başlık gibi bir başlık daha var fakat içerikleri farklı olduğu için birleştiriyorum.

too much sugar 
tb