Kayıt Ol

Ruel - Malkavian

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
Ruel - Malkavian
« : 26 Temmuz 2009, 21:37:36 »
Tek oyunculu bir oyun.

Tek oyuncu olduğu için doğru oyuncuyu bulmak gerekli tabii ki. Aşağıda ki karakter kağıdı tamamlayıp bana ÖM yoluyla atın lütfen sonrasına bakarız.

Kod: [Seç]
Karakter Adı:
Irk:
Sınıf:
Başlamak istenilen silah:
Geçmiş:

Öhö öhö şimdi şöyle bir açıklama yapayım. Gidip de Ejderha olmak istiyorum diye gelmeyin karşıma. Silah olarakda Ejderha Mızrağı seçeni ıslak sopayla dövüyoruz ona göre. Güzel mantıklı bir karakter yaratın. Ve karakterinizin 0'dan başlayacağını unutmayın. Yeni eğitimden geçmiş bir asker veya sınava girmek üzere olan bir büyücü gibi düşünün. Oyun Ejderha Mızrağı evreninde geçiyor sizinde anlayacağınız gibi.

Geçmiş şeysine gelirsek, kısa ama olabildiğince detaylı bir şekilde bir şeyler anlatmaya çalışın. Paladine'ın oğluyum yazmadığınız sürece sorun olmaz.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Dl Forum Frp
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2009, 00:32:42 »
Karakter Adı: Ruel
Irk: Kender
Sınıf: Rogue
Yönelim: Neutral
Başlamak istenilen silah: Short Sword, Throwing Dagger
Geçmiş: Ruel derler benim adıma. Ben bu dünyadaki en şanslı insanlardan biriyim. Kumar masalarında bir oyunu kaybetmişliğim çok azdır. Eh tabi şansıma yardım etmesi için bir kaç numara da yapmıyor değilim. Bunun dışında en büyük hobim insanların 'yanlışlıkla yere düşürdüğü' eşyaların koleksiyonunu yapmak. Kesinlikle hayatta hiçbirşeyi merak etmeden duramam ve burnumu her deliğe sokmakta üstüme yoktur. Buna geçen yılki arı kovanı da dahil. Bu hikaye çok güzeldir aslında size bir ara anlatmalıyım mutlaka. Bunların dışında Kenderyurdundan ayrıldığımdan beri zaman zaman Ejder Alevi adlı bir sirkte gösteriler yapıyorum. İpte yürüme, ateş üfleme ve bunun gibi şeyler. Kenderyurdunda herkesin yapabildiği şeyler için insanların para ödemesi ne ilginç. Bizim oralara gelseler demekki paralarını saçacaklar. Tabii daha önce para keselerini 'yanlışlıkla yere düşürmezlerse'. Bunların dışında hayat her zaman neşeden ibaret değil tabiki. Ejderanlar Kenderyurdu yakınlarına geldiğinde onları defetmek için kurulan Hoplayan Çekirge Birliğinde görev aldım. O yaratıkların çoğunu taşa dönüştürüp yurdumuzu güzel heykelcikleriyle süslediğimizi söylemeliyim. Savaş ilginçti aslında. Ne diyebilirim ki ya çok becerikliydim ya da çok şanslı ama sonuçta hayattayım.

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
Ynt: Dl Forum Frp
« Yanıtla #2 : 02 Kasım 2009, 23:20:34 »
Palanthas'ın en işlek caddesinde öğlen saatlerinde dolaşıyorsun. Etrafında dükkan vitrinlerine bakan, eşyalarını satan veya sadece amaçsızca gezen insanlar var. Sağlı sollu dizilmiş tezgahlarda duran parıltılı ve renkli şeyler dikkatini çekiyor, hatta bazıları keselerinin içine bile düşebiliyor.

Yer yer gaziler görüyorsun. Savaşta yaralanmış Şovalyeler veya çifliği savunmak isteyen bir köylü. Kimi bir göz kaybetmiş, kimi ise bir kol. Savaşın yaraları hala sarılıyor. Kalabalığın arasında bir balık gibi duraklamadan geçerken kulağına Kitiara'nın Kuzeyde bir ordu topladığını, dağılan Ejderhayüce Efendilerini bir araya getirdiği çalınıyor.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ruel - Malkavian
« Yanıtla #3 : 02 Kasım 2009, 23:37:41 »
Tezgahtan yanlışlıkla keselerime düşen parıltılı ne cisim varsa kolunu bacağını ve gözlerini kaybetmiş insanlara hep aynı taktikle veriyorum. Yere eğilip bişey alır gibi yaptıktan sonra ' Sanırım bu sizden düştü' diyorum ve sırıtarak kıvrakça bana yetişemeyecekleri kadar hızlı uzaklaşıyorum.

Haberi duyunca ise gözlerim büyüyor kalabalığa doğru amaçsızca normal bir tonda konuşuyorum 'Vaaay. Ejderha yüceefendilerini gidip kendi gözlerimle görmeliyim kim bilir ne kadar ilginç tiplerdir. Acaba ejderhaların kaç tane dişi oluyor??'

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #4 : 02 Kasım 2009, 23:45:59 »
Herkes sana doğru şaşırmışçasına bakıyor ama kender olduğunu fark ettiklerinde hiç bir şey olmamış gibi daha önce ne yapıyorlarsa ona devam ediyorlar. Ama biri omzuna dokunup şöyle, "Ben bir tane gördüm biliyor musun? Evet. Hatta burun buruna geldim diyebilirim. Tabii Fizban koca bir tüy yığının altında kaldığı için o sıralar yanımda yoktu ve bu muhteşem şeyi görememişti. Dişleri mi soruyordun? Ooo çok büyük ve çok fazlalar. Sanırım sayamayacağım kadar fazla ve boyum kadar büyüktüler". diyor.

Ve bütün bunları sen arkana dönüp "Kuyruksuz Şeftali" diyemeden söyleyiveriyor. Arkanı dönüp baktığında ise konuşan kişinin, tozlu kıyafetler giyen, senin boylarında bir kender olduğunu fark ediyorsun.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Kasım 2009, 23:51:48 »
'Biliyor musun ben de bir keresinde insan yiyen balıklar görmüştüm ama bunun konumuzla pek alakası yok. Boyum kadar dişler ha!! bir tanesini bulsam içini oyup kendime ev bile yapabilirim' gözlerim büyüyor 'Bu ejderha dediğin şeyleri bana da göstermelisin dostum!'

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #6 : 02 Kasım 2009, 23:56:08 »
Omuz silkerek "Bugünlerde her yer onlarla dolu zaten. Belkide şu an aramızda bizi dinliyordu belli mi olur?" diyor.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 02 Kasım 2009, 23:59:24 »
Etrafımda dönüp bir sağa bir sola bakıyorum ve tek parmağımı burnuma götürüp gülüyorum ' İyi numaraydı dostum az daha beni kandırıyordun... Kenderyurdundan pek kişi yok buralarda sen neden burdasın ? Ben Ruel' Elimi ceketime silip uzatıyorum

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #8 : 03 Kasım 2009, 18:01:06 »
Irkdaşın uzattığın ele karşılık vererek "Bende Trapspringer Amcanın yeğeni Tasslehoff Burrfoot, gerçi onu epeydir görmüyorum, neredeyse tüylü bir fil gördüğüm zamandan beri." diyor şen bir sesle.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 03 Kasım 2009, 18:33:32 »
'Bir Kender için bile saçma bir isim dostum' kahkaha atıp elini sıkıyorum ' Ben de Ruel'

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #10 : 04 Kasım 2009, 19:31:43 »
Tass'ın arkasında beliren bir gölge elini kenderin omzuna koyuyor ve kulağına bir şeyler fısıldıyor. Tass sana dönüp, "Üzgünüm dostum ama gitmeliyim. Arkadaşlarım beni bekliyor." diyor ve yeni gelen adamla birlikte gidiyor.