Kayıt Ol

Resim hangi animeden?

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Resim hangi animeden?
« Yanıtla #225 : 19 Ekim 2009, 21:39:33 »
Evet o ahlakı bozan ama yayınlanmaya devam eden anime :D.

Seç ikisinden birini :P. Tek bir cevap alıyoruz :D

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #226 : 19 Ekim 2009, 22:12:06 »
Clementine değil mi :P

Edit: Değilmiş, cevabı söylerdim de Malkavian'a bırakıyorum :P
try again fail again fail better

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #227 : 20 Ekim 2009, 00:47:21 »
Evet o ahlakı bozan ama yayınlanmaya devam eden anime :D.

Seç ikisinden birini :P. Tek bir cevap alıyoruz :D

Georgie seçiyorum ilkini bi esinti ile söykemiştim zaten :) bu çizgi film çok ahlakımızı bozdu valla :)

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #228 : 20 Ekim 2009, 01:24:18 »
Georgie seçiyorum ilkini bi esinti ile söykemiştim zaten :) bu çizgi film çok ahlakımızı bozdu valla :)

Buna çizgifilm dedirtmem uleEEEYNN!  ;D

Sebep?

An Australian farmer returns home from the woods with a baby named Georgie. The girl lives ignoring the terrible secret hidden in the golden bracelet on her hand. Her "Father" and Her "brothers", Abel and Arthur, love her dearly, but her "mother" considers her an intruder and doesn't manage to open her heart to the girl. After Father dies in an attempt to rescue Georgie, Mother starts hating the girl. Georgie grows up into a beautiful young girl, and both her "brothers" are terribly in love with her. Not knowing the truth Georgie eventually falls in love with the handsome grandson of the British Governor. When Mother finally reveals the truth to her and condamns the girl for being an exile's daughter, Georgie leaves for Britain in search of her real parents - and for her love, who has also left Australia. Abel and Arthur follow her and the three are thrown into the cruel world of London aristocracy, lies and intrigues.

Bu ingilizce konu özeti diyor ki özetle; Georgie  Avustralyalı bir çiftçi tarafından ormanda bulunur bebek haliyle. Sadece bir altın bileklik (ki korkunç bir sır içermektedir bu takı) ile Abel, Arthur (yeni abileri... mi acaba?) ile yeni babası tarafından şahane karşılanır bu yabancı kızcağız. Ne var ki anne kötüdür kötü. İstemez bunu, kocası onu sevdikçe kıskanır, çekemez, içi çürümüştür bunun. Büyüdüklerinde iş işten çıkar aslında. Üvey erkek kardeşleri garibime aşıktırlar ama ikisi de kabullenmez (ki birbirlerini de pek sevmezlerdi sırf bu yüzden yanılmıyorsam - kadın milleti kardeşi kardeşe düşürür arkadaş!) Tabi Georgie'de armut toplamaz süpersonik bir oğlana aşıktır. Sonrada şu bileklik (korkunç bir takı bu!) sırrını açık eder, meğersem sürgünün tekinin kızıymış bu! Fiuv diyor insan... Georgie bir çizgifilm olamaz.

On tane Hanım'ın Çiftliği, sekiz tane Asmalı Konak, bilemedin iki tane Aşk-ı Memnu eder bu senaryo  :o

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #229 : 20 Ekim 2009, 01:56:24 »
Hatta anime ya da çizgi dünyasında çocuğu olan tek çizgi karakter diye biliyorum ben. Çizgi film karakterleri çok afedersiniz ama sevişmiyordu o dönemlerde :) Biri hariç tabi o da Georgie :)

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #230 : 20 Ekim 2009, 19:26:10 »
Hatta anime ya da çizgi dünyasında çocuğu olan tek çizgi karakter diye biliyorum ben. Çizgi film karakterleri çok afedersiniz ama sevişmiyordu o dönemlerde :) Biri hariç tabi o da Georgie :)

Yok onlar da öyle yapmamış :D. Trt o sahnede sansür uygulamış, yani kesmiş o yüzden herkes öyle bir şey yaşandı sanıyor. Ama o bölümün devamında aslında Georgie gayet ahlaklı davranıp sapık aşığından kaçıyormuş efendim :P.

Trt sansür uygulayayım derken yıllar boyu sürecek de bir yanlış anlaşılmaya neden olmuş :D

Bu arada, cevap doğru ;)

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #231 : 20 Ekim 2009, 19:40:11 »
Eh ben de küçükken en çok izlediğim ve sevdiğim anime* yi koyayım bari buraya. Baya büyük ve detaylı bir resim olduğundan bir çırpıda bulursunuz eminim ki :) Hatta intro müziğine hala bayılıyorum bi bulsam dinleyip durcam :)

Resim biraz büyükmüş gizledim
Spoiler: Göster

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #232 : 22 Ekim 2009, 21:20:11 »
Ben izlerdim bunu küçükken ^^ söylemeyeceğim :P sorunca daha kazık bir şey sormayı planlıyorum çünki...  (O uçağın hastasıydım - robota falan dönüşüyordu, zaten voltron furyası vardı tuz biber olmuştu bu)

Bu arada Malkavian, koyduğun resimde animenin adının yazmadığına emin ol bir dahakine  ;D

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #233 : 22 Ekim 2009, 21:21:07 »
Space Adventure Cobra diycem sadece senin çocukluğundan yola ckarak :D tamamen attım :D
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #234 : 22 Ekim 2009, 21:31:18 »
Space Adventure Cobra diycem sadece senin çocukluğundan yola ckarak :D tamamen attım :D

Yanlış malesef daha eskilere git :)

Ben izlerdim bunu küçükken ^^ söylemeyeceğim :P sorunca daha kazık bir şey sormayı planlıyorum çünki...  (O uçağın hastasıydım - robota falan dönüşüyordu, zaten voltron furyası vardı tuz biber olmuştu bu)

Bu arada Malkavian, koyduğun resimde animenin adının yazmadığına emin ol bir dahakine  ;D

Olsun tam ismi yazmıyor ben tam ismini isteyeceğim bu durumda. Bu arada ben kırmızılı kovboy tipli adama hastaydım :) Bir de Voltron a Voltraaaan diyolardı a ile niyeyse :)

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #235 : 22 Ekim 2009, 21:50:46 »
Saber Rider and the Star Sheriffs miş :D
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #236 : 22 Ekim 2009, 21:53:28 »
'miş' den anladığım kadarıyla kopya çekmişsin cık cık cık  :inca hiç yakıştıramadım ama doğru cevabı verdin hile hurda ile hadi bakalım sıra da sende :)

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #237 : 22 Ekim 2009, 22:00:22 »
sayılr mıydı ki bu yaa :S neyse hadi vericem yinede resim :D

umarm anime saylr bu :D türkiyede şu anda yayınlanmakta olan bi anime. basit oldu :D
Spoiler: Göster

₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #238 : 22 Ekim 2009, 22:02:12 »
Kafası vücuduna oranla ne kadar küçük kalmış ya :) dur bi düşüneyim ama bulamıcam bunu...

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #239 : 22 Ekim 2009, 22:46:50 »
aaa! Ben biliyorum bunu, arada izliyorum ;D.

Ama tam anime sayılır mı?

Kappa Mikey :D