Kayıt Ol

Şeytan Yemini - Jean-Christophe Grangé

Çevrimdışı Kanashii Uchiha

• **
  • 99
  • Rom: 9
  • Melek sesli iblis ve kan damlaları...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Şeytan Yemini ~ Jean-Christophe Grangé
« Yanıtla #15 : 14 Ağustos 2011, 07:05:27 »
Bütün yazdıklarını okumuş biri olarak tek kelimeyle ''tapılası'' diyorum.
Kayboluyor insan okurken, tek bir gece de 500-600 sayfayı yutmaya modlanmış oluyorsunuz ilk sayfalardan itibaren.Çünkü bitiremezseniz uyuyamıyorsunuz.İşe gidemiyorsunuz, aklınızı gündelik hayata veremiyorsunuz.Kızıl Nehirler, Ölü ruhlar ormanı, Koloni, Leylek uçuşu... Adam devasa yazıyor.
Sadece Şeytan yemini  değil her biri muhakkak okunmalı.^^
Tutunabilecek her şeyin yok olduğunda var olursun...Gerisi sadece suretlerin karmaşası!

Çevrimdışı ülfet

• **
  • 184
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 21 Eylül 2012, 22:06:21 »
son kitabını gazetede görerek aldım `SİSLE GELEN YOLCU` sonra yazarın usta kalemi çok hoşuma gitti şeytan yeminini ve ölü ruhlar ormanını okudum devam ettirmeyi düşünüyorum tek kelim Harika.
Azrail yorulma kanka intihar edicem...

Çevrimdışı Gülbüyüsü

• **
  • 84
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 07 Şubat 2013, 23:45:11 »
Fransız yazarların edebi tarzını zaten çok beğeniyorum. Ama Grange gerçekten çok güçlü bir yazar. İlk olarak taş meclisini okuyarak tanıdığım ve sonrasında sırayla bulduğum tüm kitaplarını okuduğum yetenek. Kesinlikle alanında en iyilerden. Adam tarz ya ;)
Kim olduğunu unutursan, olmaman gereken kişiye dönüşürsün.

Çevrimdışı duhan

• **
  • 284
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 08 Mayıs 2013, 19:02:51 »
ilk 80 sayfaya tahammül edebilirseniz, sonunu nasıl getirdiğinizi anlayamayacağınız bir kitap ama, başları çok sıkıcı. bitmek bilmez katolik anlatısı, kahramanın annesiyle yavan sohbeti falan bayıyor. Bir de isimlerin ve yerlerin fransızca olması ve üstüne genelde yer isimlerinin uzun olması kim kimdi karmaşası yaratıyor. Bir müddet sonra alışılıyor ama dediğim gibi ilk 100 safya antrenman niyetine sıkarak ilerliyor.

Çevrimdışı Dovahkiin

• *
  • 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 24 Mayıs 2013, 17:40:25 »
Bence Siyah Kan'dan sonra en iyi kitabı.Başları biraz sıkıcı ama kitabın ortaları ve sonları gerçekten muhteşem.Okunması gereken bir kitap.

Çevrimdışı cersei

• *
  • 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 27 Temmuz 2013, 03:05:41 »
Kütüphaneden almıştım okurum diye,dersler derken anca ortalarına gelmiştim sonra da günü geldi kütüphaneye teslim ettim. Ama okuyacağım kararlıyım!