Kayıt Ol

Kıpkısa Kulübü

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kıpkısa Kulübü
« Yanıtla #75 : 06 Mart 2010, 14:03:29 »
ölmek istiyorum... gündüzün yalanlarından kaçmak, geceye uzanmak istiyorum. zaman kavramının hiç devam etmediği, o karanlık gökyüzüne, yıldızların arasına gitmek istiyorum. Bunu başarabilmek istiyorum Fakat hani insan en çok istediğin bir türlü kavuşamaz ya.. ben de kavuşamadım. hala yaşıyorum..

(umarım olmuştur :) )
Korkuyorum... Nedensiz... Nedensiz yere korkuyorum birşeylerden... Ağlıyorum bir hiçlik uğruna... Ümitsizim, hep böyle kalacağımı bilerekten...

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 09 Mart 2010, 23:29:45 »
"Doğdu. Yaşadı. Öldü."

Bu şekilde mi?
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

• **
  • 114
  • Gölgede yürümeyi sevenler için...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 10 Mart 2010, 09:38:05 »
Yokluğun içinde varlığı ararken kendimi buldum. Anladım ki ben herşeyim ve aynı zamanda hiçbir şeyim...

Her yeni kopuş düşüş gibi gözükse de, toprağa düşen yeni bir umuttur aslında . Yeter ki siz, onu sulayıp filizlenmesine izin verin...

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 10 Mart 2010, 20:52:05 »
Yürüyorum ; her yer aydınlık ama önüm karanlık.
Çok zormuş yahu

• **
  • 114
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 11 Mart 2010, 15:07:03 »
Kırılan kalbimi tamir edecek tek bir usta dahi kalmamış yeryüzünde. Elimde kırılmış parçalar öylece kalakaldım ortada...
Her yeni kopuş düşüş gibi gözükse de, toprağa düşen yeni bir umuttur aslında . Yeter ki siz, onu sulayıp filizlenmesine izin verin...

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 12 Mart 2010, 21:42:08 »
iki ayrı yol var karşımda.. biri iyiliğe, biri kötülüğe ilerliyor. ikisini de denemek istiyorum. kendimi iki parçaya bölüyorum. bir parçam iyil yola, bir parçam kötü yola gidiyor. iyi yola giden parçam gayet mutlu diğerinin aksine. kendisine birşey olmayacağından neredeyse emin..ama garip bir şekilde ölen o  oluyor.iyilik yolunda giden parçam.. diğer tarafımda giden parçam şaşkın. ama diğerinin yerinde olmak istediğini sanıyor, kötülük yolunda ilerlemektense..  hala devam ediyor yoluna..  sonunda ne olacağını bilmeksizin..

ya biraz uzun oldu ama daha fzla uzatacaktım az kalsın  :D çok zor yaa :D
Korkuyorum... Nedensiz... Nedensiz yere korkuyorum birşeylerden... Ağlıyorum bir hiçlik uğruna... Ümitsizim, hep böyle kalacağımı bilerekten...

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 12 Mart 2010, 21:46:19 »
Hayat ipliğini kader ördü, ölüm çözdü ve mezar damgaladı...

Zormuş gerçekten üç kelime için üç gün düşünmek gibi bir şey bu.
Spoiler: Göster

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 12 Mart 2010, 21:53:43 »
Aemeth başını kaldırdı ve ileriye baktı. Nil'in güneyde oluşturduğu bu vadinin bir ucundan, ormanın içinden, önünde uzanan sonsuz çöle bakıyordu. Yürümeye başlasam iyi olacak diye düşündü, Ellear'ın kılıcını bulmam lazım.

Ve yürümeye başladı. Yıllarca, günlerce. Ta ki onu görene kadar.

Karşısında, tüm görkemiyle, o tanrı duruyordu. Babil'den gelen o Tanrıevladı tanrı. Marduk.
#rekt

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 21 Mart 2010, 23:28:01 »

Ne yazık ki çatal,bıçak sayısının ve topuk boyutunun zeka seviyesini yükseltmeyeceğini bilemeyecek kadar entellektüeldiler,bu onları ölümlü kıldı.

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #84 : 28 Mart 2010, 20:54:26 »
çok güzel sevgiler çıktı karşıma.. hep nefrete tercih ettim bu sevgileri.. fakat her seferinde acı çektim, yaralandım... Ölmek için çekildim bir kenara, ölemedim. düşünürdüm zaman zaman, nefret sevgiden daha mı az acı verir diye... bir gün nefreti seçeceğim sevgi yerine diye... ve seçtim de.. neler olacağını hala bilmiyorum.. sevgiden daha uzun sürüyor nefret, sonu belirsiz.. Ama ne olursa olsun umrumda değil.. Ben mutluyum nefretimle, sonunu düşünmeden devam ediyorum bu yolda..

ya kısa yazmak çok zorr :D insanın hep uzatası geliyor... poff..

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 29 Mart 2010, 19:52:40 »
Ah! Hep böyle uykucu olmuştu! Kozasında uyurken koskoca hayatı geçip gitmişti! Kozasının duvarlarını parçalarken bir yandanda karanlık geceyi aydınlatan bembeyaz aya seslendi; "Merhabalar ve elveda..."
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı hanne

• **
  • 326
  • Rom: 4
  • maybe one day...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 31 Mart 2010, 18:26:15 »
''Yağmur damlaları hafifçe yüzünü okşarken ve yağmurun kokusunu içine çekerken o doyumsuzun anının bir bedelinin olacağını anladı ve gözlerini bir daha açmamak üzere kapadı....''
....Sanki bir erik ağacına çıkmıştım da orada üzüm yiyordum  ama bahçe sahibi gelince cevizleri neden yediğimi sormuştu....

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 31 Mart 2010, 19:50:17 »
istediği zaman yapabilirdi bunu Ölüm Meleği.. Karşısına çıkanı öldürebilirdi her zaman.. Ve öldürürdü de, en berbat işkencelerle.. Fakat bir gün karşısına O çıktı. Ne yapacağını bilemiyor, öylece duruyordu.. O her taraftaydı.. Öleceğini anlamıştı Ölüm Meleği.. Ve öldü..

• **
  • 114
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 01 Nisan 2010, 11:14:43 »
Arayış içinde son nefesini verirken tutanacak bir dalı yoktu, o da ağaç olmayı seçti.

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 01 Nisan 2010, 22:58:54 »
Şimdi ne olacak dedi kadın, elindeki jileti küvete bırakırken. Şimdi kısa bir yolculuğa çıkıyoruz dedi siyahlı adam, kadının bileklerinden tutarken. Fayanslar üzerinde kırmızı bir leke kaldı geriye. Ve gidenin ardından dökülen bir kaç damla gözyaşı, güle güle gitsin diye.
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.