Kayıt Ol

Doctor Who

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
Ynt: Doctor Who
« Yanıtla #120 : 02 Ekim 2011, 11:31:05 »
Onlar spoiler değildi ki abi ya. Neyse aldım içeri hepsini, okuyucu kendisi ayırsın spoilerları. Ama bir porsiyon dayak yerim yine de.
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #121 : 05 Ekim 2011, 10:08:48 »
Sezon finali, final gibi finaldi ama.
Matt Smithin bu işi kaptığına itiraz eden kaldı mı merak ediyorum. David David diye cok ağladık ama, Matt Smith de gayet iyi iş çıkarıyor, hani değişirse üzülürüm epey.

Spoiler: Göster
 pekii, bir daha görebilecek miyiz River'ı, yoksa bitti gitti mi?

Bittikten sonra, dibine kadar izleyen oldu mu bilmiyorum ama,
                                         DOCTOR WHO
                                                       WILL RETURN
                                 CHRISTMAS 2011

yazısını görünce epey sevindirik oldum :D
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı grikunduz

• **
  • 368
  • Rom: 6
  • Est solarus oth mithas
    • Profili Görüntüle
    • HayalGezer
« Yanıtla #122 : 05 Ekim 2011, 14:12:23 »
yazısını görünce epey sevindirik oldum :D

Peki o sırada çalan müziği farkettin mi :)
Silence'in müziğiydi.

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #123 : 05 Ekim 2011, 21:02:33 »
ı-ıh farketmemiştim.
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 05 Ekim 2011, 21:12:55 »
Allah belanı verecek Moffat.

+rep

Sezon finalinden çok büyük şeyler beklediğimden midir nedir, çok daha iyi olabilirdi demekten kendimi alamıyorum. Belki de klasik mantık ile "Doktor ölse dizi biter, bir şekilde yaşayacak." düşüncesinde olduğum için böyle olmuştur.

Ama buna rağmen, bölüm boyunca en sevdiğim yer Doctor'un nasıl işi kıvırdığı oldu. Doctor içinde Doktor, güzeldi.

Yılbaşı bölümüne kadar bekleyeceğiz şimdi maalesef.

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #125 : 15 Ekim 2011, 20:55:09 »
(Geriden geliyorum ama) her şey bir yana, kütüphane bölümleri neymiş öyle ya.
Halen kalkamadım yerimden.

Çevrimdışı TurkceBKF

• **
  • 77
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #126 : 24 Ekim 2011, 12:50:43 »
Allah belanı verecek Moffat.

+rep

Sezon finalinden çok büyük şeyler beklediğimden midir nedir, çok daha iyi olabilirdi demekten kendimi alamıyorum. Belki de klasik mantık ile "Doktor ölse dizi biter, bir şekilde yaşayacak." düşüncesinde olduğum için böyle olmuştur.

Ama buna rağmen, bölüm boyunca en sevdiğim yer Doctor'un nasıl işi kıvırdığı oldu. Doctor içinde Doktor, güzeldi.

Yılbaşı bölümüne kadar bekleyeceğiz şimdi maalesef.

Ben bu sezonu çok beğenenlerdenim. Sitede uzun uzun neden beğendiğimi yazdım, oradan bakabilirsiniz. Ancak şunu söyleyeyim 2012 sonbahara kadar beklemek çok zor olacak.

Doctor Who incelemesi 1: http://turkcebkf.wordpress.com/2011/10/17/doctor-who-sezon-6-zeki-bir-eglence/
Doctor Who incelemesi 2: http://turkcebkf.wordpress.com/2011/10/24/doctor-who-sezon-6-inceleme-son-5-bolum/
 Bu arada yedinci sezonda artık River Song'un doktorun ismini öğrenmesini ve Trenzalore düzlüklerindeki olayı görmeyi bekliyorum. Ne de olsa 2012 Doctor Who'nun 50. yılı.

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #127 : 27 Aralık 2011, 22:33:40 »
Ehem.

Kadın: "I don't know why I keep shouting at them."
Doctor: "Because every time you see them happy, you remember how sad they're going to be, and it breaks your heart. Because what's the point in them being happy now, if they're going to be sad later? The answer is, of course... because they are going to be sad later."
#rekt

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #128 : 27 Aralık 2011, 23:03:07 »
Yılbaşı özel bölümü klasik bir yılbaşı özel bölümüydü açıkcası, kurgusal anlamda dizi kadar yüksek olmayan fakat klasik bir yılbaşı bölümü gibi masalsıydı. Fakat seriyi öyle bir yerde bıraktılar ki, özel bölüm olmasına rağmen bir şeyler bekleyen ben biraz hayal kırıklığına uğradım. Hayır, bölüm kötü değildi fakat yeni sezonun acil başlaması lazım. Canımız çekiyor.
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #129 : 03 Ocak 2012, 20:45:48 »
"Pond, Amelia Pond."

Az evvel bütün sezonu birden izleyip bitirmiş bulunuyorum. İki günlük bir tatil verdim kendime ve, Sessizlik denilen meret o kadar gerçekçiydi ki...

Steven Moffat, isminden korkun, önünde çömelin!

May the force, be with you.

• 960
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #130 : 09 Ocak 2012, 23:56:17 »
Doctor Who Magazine ve Doctorwhotv.co.uk'e göre, 7. sezon 2012'nin güz döneminde başlayacakmış. 9 ay gibi bir süre kaldı yani, ehe.
We have assumed control.

Çevrimdışı okurgezer

• **
  • 50
  • Rom: 0
  • yola düşmeli...
    • Profili Görüntüle
    • Mavi Defter
« Yanıtla #131 : 10 Ocak 2012, 11:35:03 »
Adını o kadar çok duydum ki, bilim kurgu olayını bir türlü sevemediğim halde izlemeye başlayacağım galiba. Bu kadar övüldüğüne göre vardır bir numarası :)
"It's a dangerous business, Frodo, going out of your door," he used to say. "You step into the Road, and if you don't keep your feet, there is no knowing where you might be swept off to..."

• 960
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #132 : 21 Ocak 2012, 21:55:26 »
Alıntı
Ünlü televizyon programı yapımcısı Russell T. Davies ajansı aracılığıyla yaptığı açıklamaya göre, BBC için yeni bir çocuk programı hazırlıyor. Doctor Who ve Harry Potter bir araya gelirse ne olur sorusundan doğan bu program, Uzaylılar Büyücülere Karşı (Aliens vs Wizards) olarak adlandırılacak.

The Sarah Jane Adventures serisinin kadrosuyla birlikte yapılacak olan proje, BBC'nin alt kanalı olan CBBC'de yayınlanacak. Dizi, Sarah James'le yalnızca yazarları bakımından bağlı olmayacak, aynı zamanda konunun işlenişi, formulü de aynı olacak. Sarah James'le kardeş bir dizi olacak.

Russell T. Davies bunu "Doktor, Harry Potter'la karşılaşırsa ne olur?" olarak tanımlıyor. Bunu biz de çok merak ediyoruz! Bekleyip göreceğiz.

İlgili haber portalda mevcut. Yorumum ise kısa ve net, hayır.
We have assumed control.

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #133 : 22 Mart 2012, 17:54:56 »
Ne zamandır yazılmamış bu konuya. Belki bilmeyenleriniz vardır, Doctor'un yeni companionı Jenna Louise Coleman adındaki bir abla. Moffat, seçmelerde Doctor ile oynayan bu ablayı övdükçe övüyor. Söylediğine göre oyunculukta Matt Smith'in ona yetişmesi lazımmış.

Ben Jenna ile yapılan röportajlara bakarak pek ısınamadım bu kadına. Jenna'nın oyunculuğunu görmediğimden bir şey diyemiyorum ama Amy'den beri oyunculuğu değil de seksiliği ön plana çıkarmakta olduklarından kıllanıyorum.

Bir de 2012 yılının sonbaharında 5 bölüm yayınlanıp sezon arasına girecek dizi. Amy ve Rory'i de burada bırakıp gideceğiz ancak River ile yollar ayrılmıyor elbette. Matt Smith ise Doctor olarak sezon sonuna kadar sürdürecek.
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #134 : 22 Mart 2012, 18:11:17 »
Bacak yoksa bende yokum.
#rekt