Kayıt Ol

Ben Barnes, Şafak Yıldınızı'nın Yolculuğu Setinde Sakatlandı

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Rom: 15
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi

Basına verilen açıklamalara göre Skander Keynes Ben Barnes'a şiş bir dudak hediye etmiş.
Dudağı şişen oyuncunun durumu çok ciddi bir incinme olmasa da çok yakında film çekimlerine tekrar döneceğini bildirmiş.

Barnes incinmeyi şu şekilde açıklıyor; "Her zamanki gibi kılıç dövüşü çalışıyorduk fakat işler planlandığı gibi gitmedi. Skander'dan aldığım küçük bir darbe ile şimdi kocaman şişkin bir dudağım var."

Geçmiş olsun. :P

Not to mention the pincers...

Çevrimdışı ...Allen C.P...

• **
  • 137
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Zawallıcık :)
...İmza ve avatarlarım bana aittir!(Kesinlikle almayınız!)

Çevrimdışı Berkay

• **
  • 72
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
:D Aferin Skandar'a :D Şaka şaka geçmiş olsun :)
Hayat, siz planlar yaparken başınıza gelenlerdir.

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Rom: 15
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
Kıskançlar. :dl ;D

Not to mention the pincers...

Çevrimdışı skandy_duygu

• **
  • 293
  • Rom: 4
  • artık Mersine Türkiye şampiyonasına :D
    • Profili Görüntüle
skandar da hemen çocuğu yaralamış haa ee güçlü çoçuk ama acıdım bene ZAWALLICIKKKKK nayse skandarıma bi şey olmamış ya gerisi bühim deilxP
‘Üzgünüm Beverly ama seni dövmek zorundayım.Bunu senin iyiliğin için.Eğer tuvaletten bir örümcek çıktığını söyleseydin,benden dayak yemek zorunda kalmayacaktın’”

ikizler

skandar biraz kendinden geçtiği için rol yaparken olabilir yani geçmişlerr olsun ben. abisiyle ablasının yerine girdiği için mi kızmıs ki ha ha...

Çevrimdışı skandy_duygu

• **
  • 293
  • artık Mersine Türkiye şampiyonasına :D
    • Profili Görüntüle
skandar biraz kendinden geçtiği için rol yaparken olabilir yani geçmişlerr olsun ben. abisiyle ablasının yerine girdiği için mi kızmıs ki ha ha...
olabilirxDxDD
‘Üzgünüm Beverly ama seni dövmek zorundayım.Bunu senin iyiliğin için.Eğer tuvaletten bir örümcek çıktığını söyleseydin,benden dayak yemek zorunda kalmayacaktın’”

Çevrimdışı hanne

• **
  • 326
  • maybe one day...
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun..
....Sanki bir erik ağacına çıkmıştım da orada üzüm yiyordum  ama bahçe sahibi gelince cevizleri neden yediğimi sormuştu....