Kayıt Ol

The Big Bang Theory

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
Ynt: The Big Bang Theory
« Yanıtla #15 : 14 Temmuz 2010, 10:37:39 »
Bu dizi hala süper bir şekilde devam ediyor. Konusunun hem bilim adamlarını hem nerdleri içermesinden mi bilmem hiç sıkıntı yaşamıyorlar. Yüzüklerin efendisi, Starwars gibi filmlerin yanı sıra Assasin's Creed , Guitar Hero gibi bize çok da uzak olmayan şeyleri konularına katmaları da ayrıyetten süper bir his oluşturuyor insanın içinde. Bir Bölümde tüm kadro 'Sheldon dahil' guitar hero oynarken çok salak görünüyorlar bu arada :)

Geçen izlediğim bölümde 60 dolara Peter Jakson'ın çöp kutusunu satın alıyorlar ve içinde set elemanları için özel yapılmış tek yüzüğü buluyorlar. Gerisini siz de tahmin edersiniz. Yüzük her zamanki gibi ona sahip olunmasını istiyor :)

Not: Sheldon'ın golluma dönüştüğü sahne çok başarılıydı...

Çevrimdışı dwayde

• *
  • 12
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 19 Temmuz 2010, 22:08:40 »
17 yıllık yaşantım da izlediğim en kaliteli dizi. 3. sezonun son 5 bölümünde iyice aştılar kendilerini. Hele Leonar'ın eve ilk taşındığı günleri anlattıkları bölüm şahaneydi.

Çevrimdışı monster

• *
  • 19
  • Kurabiye Canavarı*
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 30 Temmuz 2010, 13:09:23 »
Sheldon ' a bitmekteyim.  ;D
Arıza bi' kişilik falan ama yine de seviyorum.  ;D
Howard da diziye ayrı bi' hava katıyor. 8) :D
Hoş senin de bir varoluş sebebin vaar.~

Çevrimdışı Alastor

• *
  • 10
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 27 Ağustos 2010, 22:39:16 »
Aahahah bayılıyorum bu diziye :D gerçekten komik :D Sheldon'a bitmeyen mi var ;D

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 16 Kasım 2010, 12:33:56 »
Bu geekleri seviyorum. Denk geldikçe falan izlettiriyor kendini. Özellikle dün izlediğim bir bölümde Sheldon'ın diğerlerini Darth Vader gibi iki parmağıyla boğmaya çalışması harikaydı :D ;D :D ;D

3.17 süperdi. Bu bölümü bulmak için acayip uğraştım. Mayyy Preşşınnssss.

Çevrimdışı Alorka Greenleaf

• 603
  • Rom: 6
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
« Yanıtla #20 : 17 Kasım 2010, 18:59:39 »
Çok güzel espriler yapılıyor. ;D Yalnız Sheldon' un arkadaşlarının giyim tarzı uyuz ediyor beni. Bunlar afedersiniz gay mi? Anlamadım orasını.
Spoiler: Göster

"Knock, knock, knock PENNY! Knock, knock, knock PENNY!Knock, knock knock PENNY!"

• **
  • 89
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 18 Kasım 2010, 10:55:27 »
Hayır, hayır, hayır. :D
Gay olduklarını düşünmene ne yol açtı kıyafet falan mı? Gerçi birkaç bölüm seyretsen Wolowitz'in gay falan olmadığını anlarsın. Hiç biri gay değil. :)
+ +

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #22 : 18 Kasım 2010, 11:30:15 »
Hayır, hayır, hayır. :D
Gay olduklarını düşünmene ne yol açtı kıyafet falan mı? Gerçi birkaç bölüm seyretsen Wolowitz'in gay falan olmadığını anlarsın. Hiç biri gay değil. :)
Sheldon bile bölünerek çoğalıyor abi :D
May the force, be with you.

Çevrimdışı Alorka Greenleaf

• 603
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
« Yanıtla #23 : 18 Kasım 2010, 19:17:52 »
Kıyafetlerden dolayı öyle dedim. Bir bölümünde hintlinin ailesi de gay diyordu. O da yok değiliz falan diyordu. Ama kıyafetler uyuz ediyor adamı. :D

Çevrimdışı Gilderoy

• 416
    • Profili Görüntüle
    • Kuyutorman
« Yanıtla #24 : 07 Temmuz 2011, 21:06:25 »
4. sezon 22. bölüm.
Sheldon, üç kişilik satrancı bulur. Sheldon'ın satrancı bundan biraz daha farklı yalnız. Köşeleri falan var. Şunun gibi.

Sheldon kadar tuhaf görünen bu satranç türünde amaç, mat edilmemiş son kişi olmak. Sona kalan oyunun galibi aynı zamanda. Ortada yer alan yuvarlak boşluk ise yasak bölge.

Oyunun kuralları normal satrançtan pek farksız değil fakat yine de bakmak için, 3manchess.

Kesinlikle izlenmesi gereken bir bölüm. Bu oyunun farklı versiyonları da varmış ama en iyisi bu bence. Görüntüsü bile adamı cezbedebiliyor. En kısa zamanda PC platformunda boy göstermesi lazım. Eğer bilgisayar versiyonları çıkarsa Rıhtım'da görürmüyüz acaba? Ne dersiniz belki Satranç bölümü yepyeni bir boyuta erer :)

Ha bu arada, The Big Bang Theory gerçekten hakkı verilmesi gereken muhteşem bir seri.
to see world in a grain of sand
and a heaven in a wild flower
hold infinity in the palm of your hand
and eternity in an hour
-William Blake

« Yanıtla #25 : 17 Temmuz 2011, 10:16:20 »
Beğendiğim en kaliteli dizidir. Doğru düzgün takip edemiyorum 1 senedir bitirmediler dimi sezonu?
Mutsuzluğumla mutluydum , Kaktüs.

Çevrimdışı elroy

• **
  • 91
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 17 Temmuz 2011, 15:15:42 »
Sürekli izlense bile komedisinden hiçbir şey kaybetmeyen sayılı dizilerden biri.
He's there in the dark
 He's there in my heart
 He waits in the wings
 He's gotta play a part
 Trouble is a friend yeah trouble is a friend of mine...

Çevrimdışı Demigod

• **
  • 253
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 17 Temmuz 2011, 20:26:18 »
Bu diziye bir ara ben de başlamıştım. Bayağı bir izledim. Güzel bir dizi ama belirli bir olay örgüsü olmadığından bir sonraki bölümü merakla beklemiyorsun. Onun için şu anda takip etmiyorum. Sadece arada bir sıkılınca 1 bölüm açıp izliyorum o kadar.
“Bu basit ama anlatması pek de kolay olmayan bir hikaye. Tıpkı bir masal gibi. Masallarda ne kadar hüzün varsa o kadar hüzünlü ve en az masallardaki kadar çoşkulu bir hikaye.”
-La vita è bella

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 29 Ekim 2011, 23:10:43 »
5. Sezon 7. Bölümü az önce izledim ve rahatlıkla söyleyebilirim ki şimdiye kadar en çok güldüğüm bölümdü. İzleyin neden bahsettiğimi çok iyi anlayacaksınız :)

Spoiler: Göster
Sonsahnede Sheldon'un süprizi beni kopardı :)  Yanılmıyorsam beter böcek makyajı yapmış

Çevrimdışı Lord Engord

• *
  • 21
  • Döngüyü Kır!
    • Profili Görüntüle
    • Başka Dünyalardan Tadımlıklar
« Yanıtla #29 : 30 Ekim 2011, 00:54:27 »
Kesinlikle katılıyorum. 5x7 müthiş bölüm olmuş. Daha ilk sahneden belli etmişti kaliteli bir bölüm olacağını, ama bu kadarını beklemiyordum. :)