Kayıt Ol

The Big Bang Theory

malkavian

The Big Bang Theory
« : 22 Eylül 2009, 23:05:20 »
The Big Bang Theory

Oyuncular
    * Kaley Cuoco: Penny ( Resmin ortasındaki bayan)
    * Johnny Galecki: Leonard (Soldan 2. gözlüklü erkek)
    * Jim Parsons: Sheldon ( En inek ve en zeki bilim adamı adayı. Psikopatlık aşamasında uzun cümlelerin ustası)
    * Simon Helberg: Howard Wolowitz ( En solda yerde oturan. Sürekli komik kıyafetler giyer)
    * Kunal Nayyar: Rajesh Koothrappali (En sağdaki Hintli fizikçi)
    * Sara Gilbert: Leslie Winkle (Yardımcı oyuncu-Fizikçi)

Bir grup inek bilim adamı ile karşı dairelerine taşınan lise terk ama inanılmaz alımlı ( ve tiki :) ) bir kızın hikayesi. Bugün itibari ile 3. sezonu başlamış diziyi kesinlikle altyazısız izlemeyi denemeyin ( izlerken anlayacaksınız. Bütün o fizik kuramlarına ilişkin teoriler insanı öldürüyor.) Hikaye Penny'nin bilmemkaçıncı erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra bizim inek fizikçilerin karşısındaki daireye taşınması ile başlıyor. Daha Penny taşınır taşınmaz sosyal hayat konusunda sıfırın altında deneyimleri olan bu ekipten Leonard Penny e aşık olur ve dizi boyunca onu tavlamaya çalışır. Gözlüklü ve süper zekilerin kız tavlama konusunda ne kadar yetenekli ( ya da yeteneksiz) olduğunu göreceksiniz...

Giriş introsunu ve müziğini oldukça ilgi çekici bulduğumu da eklemeliyim. Baya vakit harcanmış bir dizi.

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: The Big Bang Theory
« Yanıtla #1 : 23 Eylül 2009, 14:17:40 »
Dünkü bölüm mükemmeldi baya bi' güldüm sayelerinde-daha çok Sheldon sayesinde-. Yeni yeni izlemeye başladım gerçi ama iyi yapımmış kendisi, takipteyiz. :hömm:

Çevrimdışı Berkay

• **
  • 72
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Eylül 2009, 16:01:16 »
Çok bahsettiler ama uydu elimden alındı :( :( Kotam de indirmeye elverişsiz. Bir yolunu bulup izleyeceğim. :)
Hayat, siz planlar yaparken başınıza gelenlerdir.

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #3 : 23 Eylül 2009, 17:03:12 »
Sheldon ya adamım o benim, diziyi eğlenceli yapan en büyük etken bence. Öyle bir sevgilim olsun istiyorum ciddi ciddi, beraber zaman makinası bile yaparız bence biz.

too much sugar 
tb

malkavian

« Yanıtla #4 : 24 Eylül 2009, 17:07:29 »
Sheldon ya adamım o benim, diziyi eğlenceli yapan en büyük etken bence. Öyle bir sevgilim olsun istiyorum ciddi ciddi, beraber zaman makinası bile yaparız bence biz.

Öyle bir sevgilin olsun mu istiyorsun???!!  Sophié... Sophié... Sophié... diye kapıyı çalcak anahtarını unutunca. Yemek siparişini hep yanlış bulacak. oooh işin zor :)

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #5 : 24 Eylül 2009, 17:16:49 »
Öyle bir sevgilin olsun mu istiyorsun???!!  Sophié... Sophié... Sophié... diye kapıyı çalcak anahtarını unutunca. Yemek siparişini hep yanlış bulacak. oooh işin zor :)

Ama çok eğlenceli olur bence, burda ciddiyim, heh bir yerden sonra sıkabilir, evet. Ama yine de güzel olurdu ya. Hem ben de ondan farklı sayılmam, biraz hafifletilmiş haliyim sadece :D.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 07 Ekim 2009, 16:53:45 »
Bu bölümleri izledikten sonra sanırım anlamışsındır ne büyük bi hata yapıyor olduğunu :)  Üçüncü Sezon İkinci Bölümde kelimenin tam anlamıyla evin içinde kahkahalar atarak izledim. Süper bölümdü.  Üçüncü bölüm için ise 'Oh be sonunda başardınız Leonard ve Penny' diyorum :)

Çevrimdışı JeepeRs

• *
  • 37
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
    • Ben, Düşünürken!
« Yanıtla #7 : 07 Ekim 2009, 19:21:46 »
Bekleyen derviş muradına ermiş :D
Dovie'andi se tovya sagain.

Peyton

« Yanıtla #8 : 08 Ekim 2009, 16:55:41 »
Öyle her bölümünü kaçırmadan izlediğim bir dizi değil :P Rastlarsam izliyorum ki bu sayede neredeyse her bölümünü izledim, cnbc-e bu diziyi ve tekrarlarını verme konusunda baya geniş :P Ama güzel dizi.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 29 Ekim 2009, 19:45:03 »
Haha son bölümü az önce izledim.. Sheldon sonunda bozuldu... Kesin robot bu adam. Devreleri yandı :)

Çevrimdışı hanne

• **
  • 326
  • Rom: 4
  • maybe one day...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 29 Ekim 2009, 20:11:01 »
Bu dizi hangi gün ve saatte çıkıyor acaba ilgimi çekti doğrusu...
....Sanki bir erik ağacına çıkmıştım da orada üzüm yiyordum  ama bahçe sahibi gelince cevizleri neden yediğimi sormuştu....

Çevrimdışı skandy_duygu

• **
  • 293
  • artık Mersine Türkiye şampiyonasına :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 20 Kasım 2009, 19:11:46 »
AHAHAxDD... bayılıyorum bu diziye 30dakikacık ama gülmekten ölüyorum izlerkenxDD...
‘Üzgünüm Beverly ama seni dövmek zorundayım.Bunu senin iyiliğin için.Eğer tuvaletten bir örümcek çıktığını söyleseydin,benden dayak yemek zorunda kalmayacaktın’”

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 20 Kasım 2009, 20:44:44 »
Bu dizi hangi gün ve saatte çıkıyor acaba ilgimi çekti doğrusu...

Gün ve saat maalesef bilmiyorum download ediyorum ben dizilerin hepsini çünkü Türkiye'de hep 1-2 sezon geriden yayınlanıyor :)

Çevrimdışı skandy_duygu

• **
  • 293
  • artık Mersine Türkiye şampiyonasına :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 20 Kasım 2009, 20:48:49 »
pazartesi günleri cnbce de saat 20.30 da yayınlanıp 21.00da bitiyor
‘Üzgünüm Beverly ama seni dövmek zorundayım.Bunu senin iyiliğin için.Eğer tuvaletten bir örümcek çıktığını söyleseydin,benden dayak yemek zorunda kalmayacaktın’”

« Yanıtla #14 : 02 Ocak 2010, 11:14:37 »
Bu diziye bayılıyorum ya :D Sheldon'a bitiyorum :D Geçenlerde bi Paintball oynamışlardı, sonra evde Penny yanlışlıkla Sheldon'ın koltuğunu vurmuştu felan :D Güzel dizi ya.

Haykırmak mı istiyorsun karanlığa?
Öyleyse seni tutan ne?
Avazın çıktığı kadar bağır karanlığa,
O, herkesten çok daha iyi anlar seni aslında...