Kayıt Ol

Canavarlar

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Canavarlar
« : 07 Ekim 2009, 17:11:00 »
Arkadaşlar sizce en güçlü canavar,nedir.Nedenleriyle ve özellikleriyle.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Canavarlar
« Yanıtla #1 : 07 Ekim 2009, 17:40:31 »
DC Comics evreninden Doomsday. Sadece yok etmek için yaratılmış bir canavardır. Ve bunu da hakkı ile yapar. Yani önüne gelen her şeyi ve herkesi yok eder. Tüm JLA takımını hastanelik etmiş, bugüne kadar yaratılmış en güçlü süper kahraman olan Superman'i öldürmüştür.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Ekim 2009, 20:31:58 »
Ne kadar canavar sayılır bilemem ama fantastik dünyadan bir varlık olarak Ungoliant var. Dev bir örümcek şeklindedir. Tolkien dünyasında karanlık'ın başlı başına simgesidir. Ağları normal ağ değil karanlıktir. Ayağının değdiği her yer kararır, Valar'ın diyarını bile karartmıştır ve hiç kimse tarafından yenilememiştir (Balroglardan korkup kaçtı ama yenildi sayılmaz tabi).

Hatta o kadar kötü ve açtır ki, açlıktan kendi kendini yiyerek öldüğü söylenir. Tohumları da hep kötü olmuşlardır. Shelob gibi.
try again fail again fail better

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #3 : 07 Ekim 2009, 20:42:23 »
İnkheart'ın "The Shadow" u ile H.P. Lovecraft'ın Milyar gözlü ve Milyar elli Derin yaratığı kapışır benim için... (adı olmayan bir şey her zaman daha korkunçtur  :P)

Çevrimdışı Asfaloth

• **
  • 161
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Ekim 2009, 22:41:03 »
Wow miti için konuşursam eğer Frost Wyrm ' ler derim  ve tabiki Frost Wyrm ler içinden özel birisi seçilcek olsa Lich King olduktan sonra Arthas'ın kılıcına kendisinin ve halkının ruhunu söküp veren Saphiron derim . ( Ki Saphiron Titanlar tarafından Azaroth a bırakılan dört ana ejderhanın ortak kanını taşıyan tek ejderhadır )

I'm not bad. I'm just drawn that way

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #5 : 07 Ekim 2009, 23:13:33 »
Bence Shaphiron bir canavar sayılmaz. Ejderhadır yine... Canavar'dan kasıt burada herhangi bir yaratık sınıflandırmasına giremeyen (centaur-minatour-chimera-Ejderha vs vs sayısız tür) tamamen hayallere zarar kurgu ve kendisine has bir "şey"

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Ekim 2009, 21:19:54 »
ejderha sentor,herşey olabilir.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 08 Ekim 2009, 22:16:58 »
DC Comics evreninden Doomsday. Sadece yok etmek için yaratılmış bir canavardır. Ve bunu da hakkı ile yapar. Yani önüne gelen her şeyi ve herkesi yok eder. Tüm JLA takımını hastanelik etmiş, bugüne kadar yaratılmış en güçlü süper kahraman olan Superman'i öldürmüştür.

Vay bee... Çok etkilendim şu an  :wow. Nasıl bir yaratıkmış o! Spuerman'in öldüğünü de bilmiyordum :P.

Ben katılıyorum mit'e :D. Adam koskoca süper kahramnı yerle bir etmiş daha ne olsun

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 08 Ekim 2009, 23:10:04 »
Teşekkürler Fırtınakıran :)

Merak edenler için;

Spoiler: Göster

Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Asfaloth

• **
  • 161
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 09 Ekim 2009, 00:44:26 »
Nihbrin ne kadar kabul etmesede buda Saphiron ^^

Bu arada özellikleriyle yazmışsın.Onu farketmemıştim en başta . Yapmiş olduklari tek başına yeter ancak yetenek olarak bahsediyosak Saphiron dört temel elementi kontrol edebiliyor ve 5 ruha sahip yani 5 kere öldürmen gerekiyor.

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #10 : 09 Ekim 2009, 00:53:10 »
Aslında 2. Sindragosa ^^ daha ayrıntılı onun dizaynı. Ben Lord Vega'nın genel olarak "en bleği aklı kuvvetli, ölümsüz, her şeye kadir herhangi düşünülmüş - resmedilmiş - isimlendirilmiş - yazılmış karakter" şeklinde düşüneceğini hesaba katmadım  ;D Canavar dendiğinde benim aklıma gremlinler gelir
1-asla ıslatmayın
2-asla güneşe bırakmayın
3-asla yalvarsa da gece yarısından sonra yemek vermeyin
Doomsday "canavar" olabilecek en güzel örnek bence gerçekten. Superman'i öldürdü daha ne  :P Ne var ki sanırım fantastic 4'daki Galactus daha eli beli kuvvetli birsi. Sonradan aklıma geldi. (gerçi hollywood uyarlamasında püf diye yok oldu olmaz o)

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 09 Ekim 2009, 11:31:01 »
Ne var ki sanırım fantastic 4'daki Galactus daha eli beli kuvvetli birsi. Sonradan aklıma geldi. (gerçi hollywood uyarlamasında püf diye yok oldu olmaz o)

Oww... Galactus denilince akan sular durur. Kesinlikle şimdiye kadar çizilmiş en "büyük" kötülerden. Hem de her iki anlamda :D Galactus benim de aklıma gelmişti aslında. Ama onu "canavar" sınıfına sokamadım aklımda. Sonuçta onun bile duygusal anlarına ve mantıklı düşündüğü zamanlara rastlıyoruz çizgi-romanlarda.

Doomsday ise duygusuz, merhametsiz, tek bildiği -ve yaptığı- yıkım. Yıkımdan ve öldürmekten inanılmaz zevk alan bir karakter. Bunu yaparken de sadist kahkahalar atar. Yani kelimenin tam anlamıyla bir canavar ;)
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Asfaloth

• **
  • 161
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 09 Ekim 2009, 17:29:11 »
       2. resimdeki Sindragosa zaten Saphiron :)   .  Sindragosa ( ki bir ünvandır ve wow kitaplarında Mavi renkli ejderhaların lideri olarak tanıtılırlar  bizim saphironumuzun ruhunu ve doğal olarak ismini kaybetmediği zamanlardan kalma ismidir ).

Ama şimdi yavaş yavaş düşünüyorumda Saphiron bahsedilebilicek en kötücül değil . Yani Doomsday i tanımıyodum bile açıkcası ancak o bundan kötüymüş diyebilirim :D . Ama bu seferde aklıma ''Kerberos'' geliyor.Kerberos, Yunan mitolojisinde, Hades'in yönettiği, ölülerin bulunduğu yeraltının kapısında bekçilik yapan üç başlı köpek. Kuyruğu bir yılan olan ve sırtında sayısız yılan başı bulunan, ısırıkları zehirli sevimlimi sevimli bi hayvancağiz xD .

« Yanıtla #13 : 09 Ekim 2009, 18:03:03 »
en lere ne kadar merakliyiz.

edit büdüt:
eger tarifsiz bir sey ariyorsaniz muhakkak lovecraft'in kagida doktukleri, resmettikleri birinci gelir.
ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'lyeh wagh'nagl fhtagn