Kayıt Ol

Hangi Kitabı Okuyorsunuz ve Eleştiriniz

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Evet kaç aydır bitirmeye kastığım seri [Barry Trotter ...] sonunda bitti ;D OnLarı bitirdikten sonraki amacım oLan HP serisine tekrar başLamaktıki başLadım HP ~ Felsefe Taşı herkescikler biLir sever kitabı .. ;D Okurken sanki fiLmi izLiyo gibi oLuyorum hoş bi durum faLan fiLan ;D SaygıLar sevgiLer.. ;D karaBöcü :P

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Bu Mülkün Sultanları

Çevrimdışı elfgirl

• *
  • 6
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
yağmur yüklü sevdalar kitabını okudum çok güzeldi sonunda ağladım hatta şimdi suç ve cezaya başlıyacağım umarım sıkılmam

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Da Vinci Şifresi :P Rekor 3 güne çıktı ama :ole

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı little_witch

• **
  • 118
  • Savaşa Devam...!!!
    • Profili Görüntüle
Darağacında 3 Fidan'ı okuyorum.Okumaya kıyamıyorum aslında.Sanırım hayatımda okuduğum en güzel kitap  :=) O kadar yavaş okuyorumki sindire sindire gidiyorum resmen.Hiç bitsin istemiyorum ama daha beni bekleyen bir sürü kitap var.Onlara da sıra gelsin istiyorum.  :=) Kısacası çok çok güzel  bir kitap.Her Türk vatandaşının okuması gereken bir kitap.

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
Gökyüzüne Akan Irmak

Boyunlarında urgan vardı.Kalplerinde kurşun yüreklerinde inanç vardı.Ayaklarında postalları sırtlarında parkaları vardı.Gökyüzüne akan ırmağın damlalarıydı onlar.
Mükemmel bir kitap gerçekten.İlk önce Sinan Sinan Cemgil zannettim ama değilmiş.Ama kitabın başları bitişi herşeyi mükemmeldi.En çok da gar sahnesinden etkilendim.Bizim okulda keşke Filiz'lerin okulları gibi olsaydı falan...Tavsiye ederim.

+Kitapta sürekli olarak biz Küba'daydık,Vietnam'daydık.Denizler Mahirlerdik gibi göndermeler yapılması çok etkileyici olmuş.

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Rhonda Byrne ~ The Secret ile boğuşuyorum hala ama kararlıyım bitcek :P

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
Dijital KaLe

NSA'yı merak ederdim zaten.Sadece okumakta geciktiğime hayıflanıyorum.Kitap gerçekten etkileyici istihbarat sırları barındırıyor.

yeşilboncuk

aşk hastası-frank tallis

Çevrimdışı Dreamcatcher

• **
  • 67
  • d.darcy
    • Profili Görüntüle
Şu anda Danielle Steel'in Mücevherler diye bi kitabını okuyorum bugün başladım 100ncü sayfaya geldim, mükemmel bi kitap!
zaten Danielle Steel'in Zoya diye bi kitabını daha okumuştum o da çok güzeldi =) aşk romanlarını seven herkese tavsiye ederiö çünkü içinde hem avrupa tarihi hem de çok güzel kurgulanmış bi aşk hikayesi var :D

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
    • Profili Görüntüle
Goethe - Faust

Yeni başladım, çok etkileyici bir dil kullanılmış, başlardaki Faust'un düşünce yapısını sevmesem de kitabı şekil bakımından beğendim şu ana kadar, bitirirsem daha iyi anlarım.
try again fail again fail better

selin.

che guevara'nın şiir kitabını okudum..ne söylenebilir ki her cümlesi başka etkiler bırakıyor insanda..bu yönüyle de tanınmasını isterdim.. :) ;)

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
Ana

Gorki'nin efsane kitaplarından birisi diyebilirim.Yalnız bazı yönleri çok zayıf kalmış ama hoşuma giden bir kitap.
2.'ye okuduklarımdan.. :P

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Cengiz Aytmatov'un Beyaz Gemi'sini okuyorum son 5 sayfa falan kaldı.Ama çok güzel kitap.Hayal gücü geliştirmek için birebir.Kerem sağolsun okutturdu :P

Çevrimdışı little_witch

• **
  • 118
  • Savaşa Devam...!!!
    • Profili Görüntüle
Bizim 68'i okuyorum şuan Aydın Çubukçu'nun kitabı  :=)