Kayıt Ol

Seçkide altıncı ay !!!

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Seçkide altıncı ay !!!
« : 06 Kasım 2009, 13:50:46 »

Ne garip değil mi? Şaka maka seçkimize göre düşünürsek yarıladık yılı. Bir çok hikaye geldi seçkiye. Farklı farklı fikirler, o ayın temasına göre belirlenmiş kurgular…

Ayın altıncı gününde, altıncı seçkimizi özür diliyerek yayınlıyoruz. Siz değerli okur ve yazarların gösterdiği ilgi ile 6 ay boyunca değişik şekillerde devam ettik karşınıza gelmeye. Altıncı ayda toplamda 50 tane öykü olduğunu görüyoruz hafif bir tebessümle. Bir çok yazarımız devamlı olarak katıldı seçkimize. Nihayetinde bu ayda yeni bir tema be yeni yüzler ile mutluluk içerisinde sunuyoruz seçkimizi sizlere.

Bu ay dokuz adet öykü ile geliyoruz karşınıza. Yazmaya devam eden arkadaşlarımızın yanı sıra yenilerde katıldı aramıza. Peki bakalım kim hangi öyküsüyle bu ay bizlerle birlikte olmuş:

- Karanlıktaki Parçalar adlı öyküsü ile MoonshieLd

- Fin: Dev Kazanı adlı öyküsü ile DarLy OpuS

- Anahtar adlı öyküsü ile mit

- Deli ve Ejderha adlı öyküsü ile Fırtınakıran

- Şirincik adlı öyküsü ile Veritas

- Turuncu adlı öyküsü ile Amras Ringeril

- Umut adlı öyküsü ile Nihbrin

- Moya: Sandıkta Bir Hayal adlı öyküsü ile Bardes

- Büyücü ve İki Yiğit adlı öyküsü ile magicalbronze

Umut ediyoruz heyecanla ve severek okuyacağınız öyküler olacaktır. Bunun yanı sıra Aralık ayı için yazılacak öykülerin teması “Kül” oldu. Öykülerinizi kayiprihtim@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

Aylık öykü seçkisini yarılamanın verdiği mutlulukla bir sonraki ay görüşmek üzere,

Sevgiyle kalın.
Hakan “magicalbronze” Tunç
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Moonshield

• **
  • 128
  • Rom: 4
  • flawless human being.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Seçkide altıncı ay !!!
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2009, 16:10:37 »
Eylül Korkmazyiğit ben oluyorum :) Son anda katıldım ama bakalım benim için de ilginç bir deneyim olacak zira ilk kez böyle bir olayın içine girmiş bulunmaktayım.

Knowledge is a deadly friend, when no one sets the rules.
The fate of all mankind, I see, is in the hands of fools.

[spoiler]

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #2 : 06 Kasım 2009, 16:53:47 »
Bol katılımlı, harika tasarımlı, dolu dolu bir seçki daha karşımızda. Okumak ve yorumlamak için sabırsızlanıyorum... :)

Öykü gönderenlere teşekkürler! :)

Eylül Korkmazyiğit ben oluyorum :) Son anda katıldım ama bakalım benim için de ilginç bir deneyim olacak zira ilk kez böyle bir olayın içine girmiş bulunmaktayım.

Cesaretinden ötürü tebrik ederim kardeşim, ayrıca beni kırmadığın için de sonsuz teşekkürler. Dilerim öykülerinle her ay olmasa da arada bir seçkimizi şenlendirirsin... :)

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #3 : 06 Kasım 2009, 18:14:00 »
Bardes ile Veritas kimler ola ki?  :hmm Ben memnunum halimden, sonraki ay özgürüm  ;D herhangi bir şey yazabilirim. Bitti 4lük!  :yup

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #4 : 07 Kasım 2009, 11:07:12 »
Katılan herkese çok teşekkürler. Okumak için sabırsızlanıyorum bende... Hatta be duruyorum ki? Hemen başlayayım :)
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Kasım 2009, 11:45:29 »
Bu ay oldukça sağlam hikayeler var. Hepsine kabaca bir göz attım, bazılarının tamamını okudum hepsi gerçekten sağlam temeller üzerine kurulu :D. Sanırım bu ayın en büyük farkı bu

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 07 Kasım 2009, 11:52:31 »
Bu ay hoşuma giden şey, herkesin anahtarının kendisi için ifade ettiği anlamla birleşmiş olması. Tema deyince bunu bekliyor insan biraz da :D O yüzden bu ay epey iyi olmuş.
try again fail again fail better

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 07 Kasım 2009, 12:47:36 »
Daha çok okunacak hikaye ne güzel :) Forumumuzda en çok bu etkinliği seviyorum ve ay dolunca okumak için sabırsızlanıyorum. Hikaye yazma konusuna gelince temaya bağlı kalarak yazmak gerçekten sınırlayıcı ve zor bir iş. Temayı hikayeye yamamak ile içinde işlemek arasındaki farkı yaratmak önemli olan. Şimdiye kadar okuduğum hikayeler bunu iyi başarmış görünüyor bir kaç hikaye daha okuduğum anda oyumu kullanacağım. Herkezin kalemine ve klavyesine sağlık :)

Not:Tema resmini de çok beğendim bu ay eline sağlık Hakan.

Çevrimdışı kusad

• 487
  • Rom: 5
  • Kendimi Kaybettim!Hükümsüzdür!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 18 Kasım 2009, 11:00:34 »
Daha çok okunacak hikaye ne güzel :) Forumumuzda en çok bu etkinliği seviyorum ve ay dolunca okumak için sabırsızlanıyorum. Hikaye yazma konusuna gelince temaya bağlı kalarak yazmak gerçekten sınırlayıcı ve zor bir iş. Temayı hikayeye yamamak ile içinde işlemek arasındaki farkı yaratmak önemli olan. Şimdiye kadar okuduğum hikayeler bunu iyi başarmış görünüyor bir kaç hikaye daha okuduğum anda oyumu kullanacağım. Herkezin kalemine ve klavyesine sağlık :)

Not:Tema resmini de çok beğendim bu ay eline sağlık Hakan.

Katılım ay sonunda bitiyor değil mi?

• 2483
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 18 Kasım 2009, 11:18:15 »
Seçki yayımlanana kadar öykü kabul edilir, ay sonuna kadar diyebiliriz. Bu ayın teması Kül tekrar belritelim.

Çevrimdışı kusad

• 487
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 18 Kasım 2009, 11:21:22 »
Kül'ü yazdım ay başında göndereceğim şimdi "Anahtar"ı yazıyorum 3/1'ini yazdım bile.

• 2483
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 18 Kasım 2009, 11:25:36 »
Hayır, durum şöyle. Seçki yayımlanana kadar yazdıklarınızı gönderebilirsiniz. Yani bir dahakia yın seçkisi olan "Kül" yayımlanabilir. Şu anda yazdığınız anahtar öyküsünün yayımlanması mümkün değil. Çünkü seçki çoktan çıktı.

Çevrimdışı kusad

• 487
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 18 Kasım 2009, 11:55:35 »
Hayır, durum şöyle. Seçki yayımlanana kadar yazdıklarınızı gönderebilirsiniz. Yani bir dahakia yın seçkisi olan "Kül" yayımlanabilir. Şu anda yazdığınız anahtar öyküsünün yayımlanması mümkün değil. Çünkü seçki çoktan çıktı.
Şimdi anladım yani biz gelecek ayın seçkisini yazmamamız gerekiyor yani "Kül"ü değil mi?Sağolun ve kusura bakmayın.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 18 Kasım 2009, 14:13:21 »
Şimdi anladım yani biz gelecek ayın seçkisini yazmamamız gerekiyor yani "Kül"ü değil mi?Sağolun ve kusura bakmayın.

Kül'ü yazacaksınız. Yeni tema Kül ve öykü alımına dvam ediyoruz :)

Çevrimdışı kusad

• 487
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 18 Kasım 2009, 20:01:02 »
Evet sonuna hikayemi tamamen bitirdim gönderdim.