Kayıt Ol

Amy Winehouse

Çevrimdışı em_dan_rup

• 992
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Amy Winehouse
« : 15 Ocak 2008, 20:46:33 »
[Amy Jade Winehouse (d. 14 Eylül 1983, Londra), İngiliz soul ve caz şarkıcısı ve yazarı. 6 defa Grammy Ödülleri'nde aday gösterilmiştir.

İlk albümü Frank (çıkış yılı 2003), Merküri Ödülü'ne aday gösterilmiştir. İlk tek şarkılık albümü "Stronger than Me" ile 2004 yılında Ivor Novello Ödülü'nü kazanmıştır. Mayıs 2007'de, Back to Black (çıkış yılı 2006) albümünden "Rehab" parçası ile aynı ödülü tekrar kazanmıştır.

14 Şubat 2007'de "En İyi Britanyalı Bayan Sanatçı" dalında BRIT Ödülü'nü kazanmış, "Britanya'nın En İyi Albümü" ödülüne aday gösterilmiştir. 17 Temmuz 2007'de Back to Black albümü, Merküri Ödülü'nün 12 albümlük ön aday listesinde gösterilmiştir. Aynı yıl sanatçı, üç dalda MTV Video Müzik Ödülleri'ne aday gösterilmiştir.

Amy Winehouse Bowery Salonu'nda sahne aldığında, 2007Sanatçı müzikteki başarıları kadar bulimiya ve uyuşturucu sorunları ile de gündeme gelmiştir.
Geri mi dönücem :P

Çevrimdışı Apocalyptique

• **
  • 193
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Amy Winehouse
« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2008, 14:19:18 »
ne halt ıcıyosa yıyosa bılemıcem ama hıc de ılgılendırmez ne benı ne de baskalarını kadın cok ıyı muzık yapıyo ya =/ Rehab,You konw i'm no good fln cok ıyı sarkılar ve ben bu tarz dılemesem bıle dınlettırıyor bence (;

ßeth

« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2008, 16:02:11 »
bunu sewen war mıdır acaba  :D

Çevrimdışı HoLier

• **
  • 148
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Haziran 2008, 15:30:12 »
Su sıralar cok dinlioorm bu kadının parcalarını Rehab'ı da özellikler sevioorm "I said no, no, no "  :P

Çevrimdışı simosopo

• **
  • 166
  • anti-kayiprihtim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Haziran 2008, 15:37:51 »
bunu sewen war mıdır acaba  :D
bence çok vardır. hatta bana Tokio Hotel'in şarkılarından daha güzel gleio bunun şarkıları niyeyse :)çok fazla(çok mu acaba:P )  ödül aldı ya,demek ki hak edio yani ;D çok fazla dinlemediğim için sadece hak edio demekle yetiniorum ;D

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Haziran 2008, 16:08:36 »
Son zamanlarda uyuşturucuyLa ilgili çok haberi çıktı,uyuşturucu kullandıktan sonra ki resimleri falan yayınlandı.Ayrıca çok aşırı derece de zayıf.Umarım sağlığı düzelir ne diyelim.En sevdiğim şarkısı da You Know I'm No Good,güzel şarkı ;)

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 21 Haziran 2008, 16:13:45 »
ya yok hocam bu kadını dinlemek zaman kaybı bence bırakın bunu, mırıldanıyor mu napıyor anlamıyorum sesi de çıkmıyor ki, bunu dinleyeceğinize müzik falan dinlemeyin daha iyi ;) ses yok fizik yok hiçbir şey yok ki kadında nasıl dinlenir ve izlenir anlamıyorum...

Not: Bizim toplumumuz klipleri izler ama müzikleri dinlemez de o yüzden... belirtmek istedim...

Çevrimdışı SéDa ERéN

• **
  • 83
  • *WaiT Mé iN !NFéRNo~' Not Mé u'll waiT! ParasITé
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 25 Ağustos 2010, 14:47:05 »
bence kadın çok iyi iş çıkarıyor.. 2008 de grammy almıştı..Rehab, you know im no good çok iyi şarkılar..

NoBody BUt ME caN NOT PlaY WIth My BRAIn ANYMORE!..

Çevrimdışı Victoria

• **
  • 316
  • Rom: 3
  • Peynir!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 29 Ağustos 2010, 14:52:47 »
Yaşam tarzını beğenmiyorum. Ama şarkıları çok güzel özellikle ''Rehab'' en beğendiğim parça. Amcam çok dinler şarkılarını.
Spoiler: Göster

''I do not suffer from insanity, I enjoy every minute of it."
- Edgar Allan Poe

Çevrimdışı Chiyo

• **
  • 154
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 29 Ağustos 2010, 15:54:12 »
Şarkıları çok güzel. özellikle Med Men'de çalan şarkısına bayılmıştım, ama görüntüsü ben de hastalık hissi uyandırıyor. Kendisine bir çeki düzen vermezse pek uzun ömürlü olmayacak gibi görünüyor. :(

• **
  • 89
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 01 Eylül 2010, 18:47:20 »
Sesine ölünür bu kadının. Kendini dinlettiriyor yahu.
Ailecek severek dinliyoruz  :D
+ +