Kayıt Ol

Mombasi'nin Kılıcı//Bölüm 3/4

Çevrimdışı kusad

• 487
  • Rom: 5
  • Kendimi Kaybettim!Hükümsüzdür!
    • Profili Görüntüle
''Mombasi’nin onurluca ölümünü herkese söyleyebilmek için saklandı.''

Neee!!! Neler oluyor? Nasıl olur?
Çok güldüm bu yoruma bir rom hakettin açıkcası gelecek bölüme her şey anlaşılacak ama unutma ki bu zaten bir flashback burda ölemez ölse gelecekte nasıl yaşayacak?

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
Çok güldüm bu yoruma bir rom hakettin açıkcası gelecek bölüme her şey anlaşılacak ama unutma ki bu zaten bir flashback burda ölemez ölse gelecekte nasıl yaşayacak?
Bende onu diyorum ya. Öldürmeyin onu :D
O zaman bir daha ki bölümü en kısa zamanda okumak istiyorum bilesiniz :)

Çevrimdışı kusad

• 487
    • Profili Görüntüle
Beklediğim gibi bir bölümdü :) Ama diğer bölümleri her gün 1 bölüm olarak yayınlasanız daha çok tatmin olacağız :). Ayrıca bölümlerin kısa olması da çok güzel.İnternetten okumak göz yoruyor.Sizinki bir çırpıda bitiveriyor.
Günde bir bölüm çok zor ama bundan sonra haftada 2 bölüm yapacağız.Böylece tahminimizce 28 bölümlük serüven daha hızla bitecek.Ama bundan sonraaki bölümler çok daha uzun olacak.

Çevrimdışı diana

• 513
  • Rom: 16
    • Profili Görüntüle
Vallahi bu bölüm benim için bile bir şok oldu.Bir süredir giremiyordum.O yüzden bu bölümü kaçırmışım.
Fakat şimdi okuyunca ne,ne oluyor gibisinden bir moda girdim.Diğer bölümde ne olacağını ben bile merak ettim şimdi. :D
Vallahi süper yazmışsın kusad.(demek bensizde güzel yazabiliyordun ;D :P)
Tebrikler...

Çevrimdışı kusad

• 487
    • Profili Görüntüle
Yarın mükemmel bir sezon finali geliyor bizden ayrılmayın.

Çevrimdışı diana

• 513
    • Profili Görüntüle
Okçular geri çekilmişti.Süvarilerde intizamlı bir şekilde köye iniyorlardı.Köyde yaprak dahil hiçbir şey kıpırdamıyordu.Süvariler,Mombasi ve Daacih’in cesetlerine yaklaştığı anda bir ses duyuldu,
-Şimdi,Daacih!
Bu sözle göğüslerinde kanla iki ceset ayağa fırladı ve en öndeki iki süvariyi atlarıyla birlikte kesti.Sesiz havanın yerini kılıç sesleri ve at kişnemeleri almıştı.İkili birkaç kişi daha öldürdükten sonra süvariler geri çekilmeye başladı.Daha sonra gruplara ayrılıp sopalarla saldırmaya başladılar.İkili sırt sırta vermiş kılıç sallarken onlarda ne olduğunu anlamaya çalışıyordu.Süvariler çevrelerine yaklaşamıyor uzaktan zayıf sopa sallamalarıyla ikiliyi yıldırmaya çalışıyorlardı.Bir süvari çevik bir hareketle Daacih’e yaklaştı ve sopayı dik bir şekilde alnına yapıştırdı.Daacih kanlar içinde Mombasi’nin ayakları dibine yığıldı.Daacih’in her damla kanı Mombasi’nin gözlerini daha da yaşartıyordu.Süvariler,Mombasi’nin etrafını sarmış,sopa darbeleriyle birkaç kemiğine hasar vermişti.Fakat hala gözünden düşen her gözyaşı bir süvarinin ölümü anlamına geliyordu.Mombasi artık ayakta zor dururken bir süvari,sopasıyla Mombasi’nin omzuna sert bir darbe attı.Mombasi artık kolunu hissetmiyordu.Kılıcı hemen diğer eşine aldı ve savaşmaya devam etti.Sol elini iyi kullanamadığı için süvariler bir ara ona yaklaşma fırsatı buldular.Bu yüzden sopalarını dizlerine indirip onu iyice yere yapıştırdılar.Yerde boylu boyuna yatarken bile ağlayarak atların ayaklarını kesiyordu.En sonunda bir süvari,sopasını dik bir şekilde Mombasi’nin boynuna indirdi.Mombasi’nin gözleri yavaş yavaş kapanırken dış dünyayla olan bağlantısıda kopuyordu…

kusad&diana

Çevrimdışı kusad

• 487
    • Profili Görüntüle
Duyuru:
İkinci sezon bitti.4 haftalık bir ara verilecek ve aradan sonra hikaye baştan başlamışcasına çok güzel bölümlerle geri döneceğiz.4 hafta sonraki 3. sezon bölümleri haftada iki bölüm şeklinde yayınlanacak ve bu sezona göre gayet uzun olacaktır.Sezon arasında 3 teaser yayınlanacaktır.Gelecek sezon fotoğraflarla desteklenecektir.

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
Nasıl bir iş ya bu. Yani dizilerden farkınız yok; en heyecanlı yerinde kesiyorsunuz. Ufff ya.
Şu dört hafta biran önce geçer. Doğrusu resimleri merak ettim.

Çevrimdışı kusad

• 487
    • Profili Görüntüle
Şimdi işin yoksa düşün dur değil mi?

Çevrimdışı kusad

• 487
    • Profili Görüntüle
Ynt: Mombasi'nin Kılıcı//Teaser 1
« Yanıtla #129 : 05 Mayıs 2010, 13:31:33 »
Teaser 1

Rilebun

-Yerde olmak sana yakışmıyor kalk ve intikamı al.-

Mombasi

-Her şey bitti.-

Mutsudan

-Öldürün!-

--Ok sesleri ve bağrışlar--

Mombasi

-Sizde kimsiniz?-

? ? ? ? ? ? 

-Hepsi yandı!-

Ollosi

-Bana bir söz vermiştin.-

8 Haziranda Geri Dönüyor!

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
Ben ilk bölümden beridir sizi takip ediyordum ama gizli bir şekilde. Gerçekten çok çok güzel bir kurgunuz ve çok çok güzel bir anlatımınız var :) Öncelikle tebrikler... Sonra da;

Berre'nin de dediği gibi dizilerden bir farkınız yok.:D En heyecanlı yerinde kestiniz ve bizi o kadar bekletiyorsunuz :P  :hemk

Neyse yeni sezonu da büyük bir merakla bekliyorum. :) Hadi bakalım :)
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı diana

• 513
    • Profili Görüntüle
Sonunda yorum geldi demek. :P
Hikayeyi beğenmene sevindim.
Ama merak etme yakında gelecek devamı. :)

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
Merak etme demek kolay :D Gayet merak ediyorum efendim :D
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı diana

• 513
    • Profili Görüntüle
İyi tamam merak et. :P
Artık konuşmuyorum. :P

Çevrimdışı kusad

• 487
    • Profili Görüntüle
Merak edilesi bölümlerle geleceğiz.İlk 4 bölüm hazır ama yayınlamak için SBS'nin geçmesini ve aranın yeterince uzayıp heyecanın artmasını istiyoruz.