Kayıt Ol

Ninja Assassin (2009)

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
Ninja Assassin (2009)
« : 12 Kasım 2009, 11:06:56 »
Ninja Assassin

Spoiler: Göster

Spoiler: Göster

IMDB PUANI: 8.0/10   279 votes

Yönetmen: James McTeigue

Senaristler:Matthew Sand (Senaryo) and J. Michael Straczynski (Senaryo) ...

Çıkış Tarihi: 25 Kasım 2009 (Amerika)

Türü: Aksiyon | Suç | Dram | Gerilim

Bu filmden çok umutluyum görselleri oldukça başarılı...

“Ninja Assassin” dünyanın en ölümcül suikastçilerinden olan Raizo’yu (Rain) konu alıyor. Raizo, çocukken, varlığı bile bir söylence olarak kabul edilen gizli örgüt Ozunu Klanı tarafından sokaklardan alınıp bir ölüm makinesi olmak üzere eğitilmiştir. Arkadaşının klan tarafından acımasızca öldürülmesini bir türlü unutamayan Raizo, örgütten kaçar ve ortadan kaybolur. Şimdi intikamını almak için hazırlık yaparak beklemektedir.

Berlin’de, APT ajanı Mika Coretti (Naomie Harris) birçok siyasi cinayeti Uzak Doğu’daki bir yeraltı örgütüne bağlayan yüklü bir para davasıyla karşılaşır. Amiri Ryan Maslow’un (Ben Miles) emirlerini hiçe sayan Mika, cinayetlerin ardındaki gerçeği öğrenmek için çok gizli dosyaları karıştırmaya başlar. Araştırmaları onu hedef hâline getirir ve Ozunu Klanı onu öldürüp sonsuza dek susturması için Takeshi’nin (Rick Yune) liderliğinde bir suikast ekibi gönderir. Raizo, Mika’yı saldırganların elinden kurtarır, ama Klan’ın, ikisi de ölene dek durmayacağını bilmektedir. Kendilerini Avrupa sokaklarında bir kedi-fare oyunun içinde bulan Raizo ve Mika, hayatta kalmayı umuyorlarsa birbirlerine güvenmek ve sonunda ulaşılmaz Ozunu Klanı’nı alt etmek zorundadırlar.

Trailer Linkleri:
Trailer ana sayfası
Trailer 480p
Trailer 720p
Trailer 1080p

Not: Trailer linkleri için Nihbrin'e teşekkürler

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
Ynt: Ninja Assassin (2009)
« Yanıtla #1 : 12 Kasım 2009, 11:39:05 »
Trailer'ını izledim az önce, güzele benziyor gerçekten. Umarım boş çıkmaz, 2012 benim için bir hayal kırıklığıydı; onca efekt bir hiç için. Tek kaybı şu an için ismi gibi görünüyor benim açımdan [orijinallik=satan niteliklerden biri] God of War'u anımsattı bana Raizo'nun silahları.

Çevrimdışı Vinrael

• **
  • 114
  • Rom: -2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Kasım 2009, 15:56:33 »
 Bayağı kanlı bir filme benzio resimlere göre her doğu filmi gibi ama mutlaka giderim bu filme paylaşım için teşekkürler.
Meacla of the House of Fëanor

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Kasım 2009, 16:40:15 »
Aslında tam olarak doğu filmi sayılmaz yapımcıları Amerikalı ve zaten bu film de ortak bi yapım. Görselleri çok hoşuma gitti özellikle bu yüzden ben de umutlandım sanırım yıllardır özlemini çektiğimiz bir türde film izleriz diye...