Kayıt Ol

Claire ve Geçmişte Saklananlar

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Henüz İSİMSİZ !
« Yanıtla #45 : 13 Ocak 2008, 16:19:30 »
Sakinlemiş Talia bugün biraz :P ::)
Çok kısa ama bu ya :(

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Neases

• 944
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #46 : 13 Ocak 2008, 16:20:41 »
bölümün tamamı değil,yazamadım aklım durdu  bende böldüm orda

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #47 : 17 Ocak 2008, 09:36:12 »
3.BÖLÜM-KAOS
 Editlendi,3. sayfada.

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #48 : 17 Ocak 2008, 17:28:23 »
okusanıza ya :D yok size başka bölüm :D

Çevrimdışı nymph

• 412
  • Rom: 1
  • <3 Murtagh <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 17 Ocak 2008, 18:18:22 »
bencede sen yaz biz okuruz  ;)bu arada talia fazla sakin gibi geldi bana nese
 :-\  nese çok güzel bi bölüm devamını şiddetle  :P bekliyoruzz  :D
kimse yaLnız kaLmak isteMez
beLki beNde sırf bu yüzdeN iNnmak istedim saNa
kimse Mutsuz oLmak istemez
biLmem ki sen sebebtiN çok yaLan söyLedin baNa..
[/u]

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #50 : 17 Ocak 2008, 18:19:21 »
Şiddete hayır mesajı veriyoruz Burjucumm :D  teşkürettin canlarum

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #51 : 23 Ocak 2008, 11:46:52 »
Eh,başka okuyacak olan var mı?Yoksa yeni bölüm ekleyeceğim.

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #52 : 23 Ocak 2008, 18:12:44 »
[4.Bölüm-Sihir Başlıyor!

-Lonely mi?O da kim anne?
-O sihir eyaletinin Nashville'deki başkanı.O normal insanlar gibi Nashville'de bir evde yaşar.Normal insanlar gibi bir hayat sürer.Senin Puffingler dersine o girecek.
-O da ne?
-Puffinglerin yaşam tarzlarını,onların nasıl hayatlar kurduklarını,bir puffingle tanışırsan ona nasıl davranman gerektiğini,hepsini o öğretecek.
-Ben bir puffingle tanışmak istemiyorum!Ben sihirliyim,cadıyım!
-Fakat sen bir Puffingle aynı evi paylaşacaksın yavrum.
-Yoksa o hastahanede odada çantamı toplayan kadın bir puffing mi,hiç sevmemiştim onu.Sana ne kadar kötü bakıyordu.
-O aslında sana benden daha yakın biri yavrum.
-Bana kimse sedendn daha yakın olamaz,sen annemsin...
-Bak Claire,evet ben senin annenim fakat o da senin annen.O doğmana sebep oldu;sen baban ve annenin ürünüsün.Fakat ailen sihirli olmak zorunda olduğundan dolayı ailene plaketin üzerine benim adımı yazdık.Çünkü senin en yakınında olacak cadı benim.Annen ve baban beni senin dadın olarak tuttular.Baban,dadının ben olmam konusunda çok ısrar etti çünkü ben de bir cadıyım normal bir dadıyla konustuğunu düşünsene.Bir puffing senin konuştuğunu duysa aklını yitirebilir.
-Fakat anne,ben o kadına anne diyemem,demem.
-Zaten yaklaşık 1 yaşına gelene kadar da o kadına anne dememen konusunda seni uyarıyorum.
-Nasıl,nasıl yani?
-Bir puffing bebek en az bir yaşına geldiğinde konuşmaya başlar.Onlar bizim gibi değiller.
-Çok yavaş işliyor dünyaları…
-Evet,fakat tatlı ve huzurlu bir yaşayışları var.Sürekli sihir eyaletinde Dalerona’da kalmak isteyeceksin fakat olmaz.Çünkü Nashville’De sürekli kalmak insanı çıldırtabilir.En iyisi Pariste normal bir yaşantı sürmektir,güven bana..
-Anne,Nashville’de kalmak neden insanı delirtsin ki?
-Nashville’de daha doğrusu Nashville yerine Dalerona demek daha doğru olur çünkü niz Nashville’de sihir serbestliğimizin olduğu eyalete Dalerona deriz orada kalamk kolay değildir.Öncelikle tüm korunma,savunma,savaşma büyülerini çok iyi bilmen gerekir,orada sadece iyi cadılar yok.Bunların yanı sıra okulunda devam edeceğin 9 yıl boyunca öğreneceğin pek çok sihirsel bilgi,tılsım da sana hep yardımcı olacak.Tüm bunları öğrenmeden -Nashv- Dalerona’da kalmak çok tehlikeli.Ancak okulunda kalabilirsin eyalet sınırları içerisinde.
-Anladım,ne zaman büyüyeceğim peki ben?
-Bunu ona sor istersen.
Bu sırada karşıdan asık suratlı,hafif irice,tombul,sevimsiz,siyah bukle bukle saçlı,masmavi gözlü,kıpkırmızı dudaklı,beyaz tenli,yanakları hafif çökmüş bir kadın geldi.Kadın,aslında öyle duru öyle güzeldi ki eğer yüzündeki o sevimsiz ifade gitse bir peri kızından daha güzel olabilirdi.Claire’ın düşüncelerindeki kargaşayı bir ses bozdu.
-Merhaba,ufaklık.Ben Lonely Leviosa.Senin Puffing Bilimi ve İleri Savunma Teknikleri öğretmeninim.Ayrıca da Dalerona Cadılık Başlangıç Fakültesinin kurucularındanım.Diğer kurucu arkadaşlarım da elmek üzeredirler.
-Vay canına!Demek savaşmayı bana siz öğreteceksiniz!Mükemmel!
-Savaşmayı öğretmeyeceğim yavrum ben yalnızca sana kendini savunmayı öğreteceğim.Deckat Wednes’ın dersi ile benim dersin birbiriyle bağlantılı aslında.Decked senin Korunma ve Savaşma Bilimleri ve Gelişmiş Teknikler dersine girecek olan bir arkadaşımız.Onun öğrettiği savaşma tekniklerine karşılık gelen tüm büyüleri sana ben öğreteceğim.
-Onunla tanışmayı çok istiyorum!
-İşte geliyorlar.
Karşılarından orta yaşlarda,kır saçlı,tombul,kumral,yeşil gözlü ve gülümseyişi çok hoş bir adam yaklaşıyordu.Claire bu Deckat Wednes olmalı diye düşündü.Hemen arkasından sa lacivert bir cüppe giymiş elinde masmavi parlayan bir taş tutan bir adam gördü.Adam ürkütücü fakat bir o kadar da sıcaktı.
-Merhaba. Dedi lacivert cüppeli olan adam ‘’ çok beklettim mi seni Lonely?’’
-Hayır Deckat henüz geldim ve küçük Claire’a okuldan bahsettim biraz.Ah sahi Claire Purple , bu senin Korunma ve Savaşma Bilimleri ve Gelişmiş Teknikler öğretmenin Decket Wednes.Bu da sevgili Max Bill Pack yani senin Tılsımlar ve Kara Büyüler dersine girecek.
-Ohh,muhteşem öğretmenlrimle tanışma fırsatım olduğuna çok sevindim anne.
-Evet canım bu çok güzel fakat Paris’de saat akşam 11 sularına yaklaştı.Ad anneni ne kadar daha oyalayabilir bilmiyorum,dönmemiz gerek. Dedi ve Claire’ın yaygara kopartmasına izin vermeden ‘’Carslubo!’’ diye haykırdı.
/color]

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #53 : 24 Ocak 2008, 15:04:16 »
hişşş okusanıza :D

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 24 Ocak 2008, 16:29:01 »
Gece gündüz hiş okusanıza deme bakem :P
Yataktan kalkabilseydim okur yorum yazardım ama :-\
Ya şu çocuğun kadına anne demesi sinirimi bozdu  :-X
Onun dışında hoşuma gitti.Ama ara vermeden aşırı betimleme yapıyorsun bazı şeyleri okuyucunun uydurmasına izin ver :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #55 : 03 Şubat 2008, 14:40:11 »
Başka okuyan yok mu ya =( bölüm ekliycem 1 kişi daha okusa

Çevrimdışı nymph

• 412
  • <3 Murtagh <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 03 Şubat 2008, 16:06:26 »
ben okudum kuzum çok güzel olmuş her zamanki gibi ellerine sağlık :hug  diğer bölümü de bekliyorum şiddetle değil sabırsızlıkla  :ehi
kimse yaLnız kaLmak isteMez
beLki beNde sırf bu yüzdeN iNnmak istedim saNa
kimse Mutsuz oLmak istemez
biLmem ki sen sebebtiN çok yaLan söyLedin baNa..
[/u]

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 05 Şubat 2008, 18:44:43 »
Ben baştan başladım ve hepsini okudum. Biraz hızlı ilerliyor gibi hikaye. Gerçi benim hikayelerim de öyle olur ama bu hikayede senin bahsettiğin apayrı bir büyücü&cadı dünyası var. Bunun açıklamalarını arka plana daha fazla koymalısın sanki. Sonuçta insanlar bizim hayal ettiğimiz gibi edemeyebilir. İnsanlara bu zevki tattırmak için kelimeleri daha iyi toparlamamız ve cümleleri daha iyi örmemiz gerek.

Konuyu beğendim. Farklı olmuş, ama Isabella'nın yaptığı yalnış hatta Claire'in da yani çocuğu resmen annesinden ayırmak bu. Claire'e da sinir olmadım değil yani. Ben ona anne demem falan. Hoş değil. ;D

Neyse devamını beklerim. Başarılar. ::)

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #58 : 05 Şubat 2008, 19:09:07 »
Hızlı gelişmesini istiyorum açıkcası çünkü 7-8. bölümlerde çok fazla geçrek su yüzüne çıkacak ve cidden Claire'in annesine olan nefreti 1000 kat artacak.Asla ait olmayacağı bir dünyada varolacak bir çocuk çünkü o.Yani nasıl desem,hani derler ya ''çocuklar hisseder'' . Neyse göreceksiniz zaten =)  Senin hikayen tam anlamıyla bir mükemmel seninkini okudukdan sonra devam etmesemmi dedim zaten =P . İsabella'nın asıl kimliğiyse zaten apayrı bir kişilik.

Bu arada Hikayenin hala adı yok 5. bölümü yayımladıkdan sonra 5 isimlik bir anket açacağım adı siz seçeceksiniz arkadşalar.

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #59 : 08 Şubat 2008, 23:09:59 »
5. Bölüm

Masmavi bir sihrin ortasında savruluyor gibi hissediyorlardı kendilerini. Claire ve İsabella birkaç saniye sonra Pariste Deep Streette yürüyorlardı.İsabella kucağındaki bebeğe bakıyor ve gülümsüyordu.Çevredeki insanların yalnızca oyun oynuyorlarmış gibi görmesi gerekmekteydi çünkü.Purple çiftinin evinden yine sesler geliyordu.Duyduklarım bu defa ilkinden daha inanılmaz şeylerdi.

-Evet, evet çok aradım bir bahane ama bulamıyorum bir türlü Tedd. İsabella ile yakın olmalarını  bahane etmeye calıstım fakat olmadı işte. Beni sevdiğini söylerken ondan ayrılamam.
-...
-Evet, evet haklısın ama... peki tamam tekrar deneyceğim umarım bu defa olur.İyi geceler sana da.

Neler oluyordu. Talia'nın konustuğu o adam; Tedd . Kimdi o ve Talia neden bahsediyordu? Aklımda oluşmaya başlayan fikir hiç de iyiye alamet değildi...

<><><>

--Şimdi kapıyı çalacağım, içeriye gireceğiz ve sen konusmayacaksın, asla. Tamam mı Claire ?
-Öff, bilemiyorum anne fakat sanırım bunu yapabilirim ve lütfen beni hemen uyut o aptal puffingi görmek istemiyorum. Ah, uyumadna önce babamı öpmek istiyorum bunu ona söyler misin?
*Tabii ki canım.

-Siz, bu saate kadar çocuğumu ne hakla benden uzak tutarsınız? Emmesi gerekiyor, daha bir bebek, farkında değil misin Bella?
-Fakat bayan Lia..
-Sus, sakın ağzını açma bu konuda. Eğer onu bir defa daha benden bu kadar uzak tutarsan anında kapının önündesin haberin oslun! dedi ve Adamın odaya indiğini farkederek İsabella'nın kulağına eğildi : ''bunu zevkle yaparım.''

-Ah, hoşgeldiniz.Bebeğim, canım benim, küçük kızım nasılmış?
 Claire bir an iyiyim diyecek oldu fakat İsabella ile gözgöze gelince durdu ve gülümsemekle yetindi.
-Efendim, izninzle Claire'ın uyuması gerek. Bugün epeyce yoruldu küçük kızımız. dedi İsabella
-Sen bırak, tamam ilgilendiysen ilgilendin. Kızımı ben uyutacağım. o benim bebeğim.
-Ama efendim...
-Tamam İsabella, bırak annesi uyutsun. Sen şöyle yanıma oturur musun?
-Tabii efendim.

<><><>

Bu sırada Dolerona'da üç büyük kurucu tartışıyorlardı.

-Gözlerindeki o ışığı görmedin mi Lonely?Ona ne kadar benziyordu. İçimdeki bu his onun gerçekten de onunla bir bağlantısı oalbilecğeini söylüyor. dedi Max
-Olabileceğine inanıyor musun Deckat, Max'ın fikri sence de yersiz değil mi ?
-Lonely Max haklı olabilir, Claire ona çok benziyordu. Hala aklımda Josephina'nın okulun şeffaf kapısından içeriye girdiği gün. O ses, o bir andaki değişimi, unutamıyorum onun o hallerini ben. Claire de birkaç ay sonra burada olacak. Sence onu görünce tanımayacak mı ?
-Aralarında bir bağlantı yok Max! Sen bunu iddaa ediyorsun fakat yok. Josephina'yı buraya çağırıp konuşmaya da hazırım.
-Lonely, Max ! Sakin olun lütfen. Ne yapıyorsunuz siz ? Tartışarak olmaz, bu şekilde olmaz. Josephina'da bu olaydan haberdar edilmeyecek.  Bekleyip göreceğiz. Eğer okulun kapısından girdiğinde gelişim haznesinde yine aynı ışık parlarsa... Bunu sonra düşünürüz, tamam mı ? dedi Deckat.

Lonely ve Max öfkeliydiler. Eğer düşündükleri gibi Claire Josephina'nın soyundan biriyse bu okulda isyan çok yakında başlayacaktı...

<><><>

-Adam, bugün öğretmenlerinden birkaçıyla tnaıştı Claire. Büyüye ve sihre çok meraklı bir cadı. Lonely, Deckat ve Max Bill ile tanıştırdım onu. Eh önemli olan, en önemli olanda onlar değil mi Dolerona'da zaten dedi ve güümsedi.
-Ona annesinin durumundan bahsettin mi ?
-Elbette.Bunu onunla konustuk. Bir puffing bebek gibi davranacak. Sen Talia'ya konuyu açabildin mi ?
-Hayır.
-Adam çok az zamanımız kaldı.Bebek doğdu, annesi hala onun bir cadı olduğunu bilmiyor. En başından söylemeliydin, en başından...
-Beni sevmekten vazgeçerse dayanamam İsabella anlamıyor musun? Bunu öğrendikden sonra beni görmek istemeyecek ve mutlaka boşanacağız, bunu göze alamam...

Bu sırada merdivenlerden inen Taliayı farkettiler.Hiçkimse ne diyeceğini bilemiyordu. Uzun bir sessizlik oldu ve bu sessizliği Talia bozdu

-Göze alamadığın şey ne, Ad ?