Kayıt Ol

Zaman Yolcusu

Çevrimdışı porteus

• *
  • 5
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Zaman Yolcusu
« : 21 Kasım 2009, 19:00:27 »

Jimmy mezarlığın karşısındaki meyhaneden gecenin bir vakti sarhoş bir şekilde dışarıya çıktı.Evine doğru gidiyordu ki karşısında onun gibi bir sarhoş adamla karşılaştı.Bu adam Jimmy'nin peşine takıldı.Fakat henüz Jimmy bunun farkında değildi.Aradan bir kaç dakika geçti.Sarhoş adam Jimmy'nin arkasından bağırığ çağırmaya başladı.Jimmy arkasını dönüp adama doğru yürümeye başladı ve sarhoş adamda Jimmy'e doğru yürümeye başladı.O sırada Jimmy arkasındaki çakıyı çıkararak adamı bıçakladı.Tekrar mezarlığa giderek saklanmaya başladı. (Tamamlayabilirsiniz...) Vinrael Porteus...

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Zaman Yolcusu
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2009, 19:05:57 »
1 paragraflık yazında tam 7 Kere Jimmy demişsin ve bir de ufak yazım hatan var. Bu hatayı bazen ben de yapıyorum Nihbrin sağolsun uyarıyor ama ben bile bu kadar kısa bir paragrafa bu kadar arka arkaya yazmıyorum aynı şeyi :)

Çevrimdışı Vinrael

• **
  • 114
  • Rom: -2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2009, 19:07:20 »
 Bence de Malkavian haklı Porteus. Tekrar gözden geçir istersen.
Meacla of the House of Fëanor

Çevrimdışı porteus

• *
  • 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 22 Kasım 2009, 15:16:13 »
     Mezarlıkta saklanırken Jimmy onu polislerin aradığını ve ailesinin onu merak ettiğini biliyordu.Bir süre uyanık kaldıktan sonra mezarlıkta uyuya kaldı.Sabahleyin uyandı ve neler olduğunu az çok farkındaydı.Mezarlıktan çıkıp karşıdaki markete gidip karnını doyuracak bir şeyler aldı.Bunu yaptıktan sonra tekrar mezarlığa girerek karnını doyuruyordu ki marketin önünde polisler görüldü.Jimmy bunu markette çalışan adamın polisleri ardığını anlamıştı ve mezarlığın sonuna doğru kaçtı.

Çevrimdışı porteus

• *
  • 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 22 Kasım 2009, 20:12:40 »
    Jimmy orada dışarıda bekleyen polisleri gördü.Bunun üstüne gediğin yerin biraz altındaki bir güvenlik barakasının boş olduğunu görerek oraya girdi.Burada ısınmaya ve üstündeki yırtık elbise yerine başka bir eşya aramaya koyuldu.Güvenlik kıyafetlerini giyerek güvenlik barakasında oturmaya başladı.Az sonra polislerin mezarlığın içine girdiğini görünce direk kapıdan çıkarak arkdaki dere yatağına doğru koşmaya başladı.O dere yatağına atlayarak şimdilik polislerden kaçmayı başardı.                                                                                                                                                                                                                                             

Çevrimdışı porteus

• *
  • 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 22 Kasım 2009, 20:33:18 »
  Jimmy bulunduğu dereden çıkıp hemen evine kaçtı.Ailesine olanları atlattı ve hemen evinden çıkıp başka yer aramaya çıktı.Çiftlik evine kaçarak orada saklanmaya başladı.Eve girer girmez duş almaya gitti.Duşu aldıktan sonra yatağına uzandı ve televizyonu açrak haberleri izlemeye başlar.Haberlerde kendisinin arandığını ve peşinin bırakılmalmayacağını duyan Jimmy iyice huzursuzlanarak uykuya daldı.Uyandığında yemek yedi.Koltuğa uzandı ve düşünmeye başladı.İlk aklına gelen şey teslim olmaktı ve bunu yapıcaktı. (Tamamlayabilirsiniz...)

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 22 Kasım 2009, 20:43:25 »
Bence bidaha yazdığında 3 mesajınıda bir kerede yaz böylece flood yapmamış olursun...
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).

Çevrimdışı Vinrael

• **
  • 114
  • Rom: -2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 23 Kasım 2009, 18:43:27 »
 Porteus ilk olarak çok fazla yazım hatan var. Hemen hemen her cümlede anlatım bozukluğu ve yazım yanlışı gördüm. Örneğin ''Duşu aldıktan sonra yatağına uzandı ve televizyonu açrak haberleri izlemeye başlar.'' Bu cümlede anlatım bozukluğu var. Hikayeni baştan oku gözüne bir çok hata çarpacaktır bence.
Meacla of the House of Fëanor

Çevrimdışı porteus

• *
  • 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 23 Kasım 2009, 20:22:00 »
Tamam umut okudum evet var :D Başka ne arz edersin :D

Çevrimdışı Vinrael

• **
  • 114