Kayıt Ol

Eve Dönüş (Bölüm 1 / 2 / 3 / 4 / 5 -Son-)

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Eve Dönüş (Bölüm 1 / 2 / 3 / 4 / 5 -Son-)
« Yanıtla #30 : 20 Aralık 2009, 18:33:00 »
Abartmıyorum heyecanlanarak okuduğum mükemmel bir hikâye. Aslına bakılacak olursa ''hikâye'' sözcüğü çok basit kalıyor yazdıklarınızın yanında. Çok beğendim zaten beğenmemek elde değil.
Son bölümdeki resim çok güzeldi. Olanları zihnimde daha rahat canlandırabildim. Ama betimlemeler çok iyi olduğu için resme ihtiyaç duymazdım bu da var.
Tebrik ederim. Tüm içtenliğimle sizi tebrik ederim. Okuduklarımın tadı damağımda kaldı. Yeni yazılarınızı bekliyorum...

Çevrimdışı kusad

• 487
  • Rom: 5
  • Kendimi Kaybettim!Hükümsüzdür!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 20 Aralık 2009, 20:04:52 »
 :o  :fringa  :rr  :inca Nasıl bitirirsin?Bu forumda kendiminkiler hariç hepsini okuduğum bir sen vardın ve sende bitirdin. :fringa :fringa :fringa :fringa :fringa :fringa :fringa :fringa :fringa

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #32 : 20 Aralık 2009, 22:14:43 »
Sağolasın berre. Beğendinizi bilmek benim için gurur verici ve bir o kadar da önemli. Son bölümdeki resmi bulmak için bayağı bir uğraştım. Sonunda deviantArt'tan buldum. Umarım sahibi burada kullandığım için kızmaz :) Tekrar teşekkürler...

Teşekkürler kusad. Her hikayenin öyle ya da böyle bir sonu olmalı, değil mi? Önemli olan okuyucuyu sıkmadan ve tadını damağında bırakarak bitirmek. Yoksa bitmek bilmeyen yerli dizilerimize döner iş :) Çok sağol...

Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı kusad

• 487
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 20 Aralık 2009, 22:21:25 »
Sağolasın berre. Beğendinizi bilmek benim için gurur verici ve bir o kadar da önemli. Son bölümdeki resmi bulmak için bayağı bir uğraştım. Sonunda deviantArt'tan buldum. Umarım sahibi burada kullandığım için kızmaz :) Tekrar teşekkürler...

Teşekkürler kusad. Her hikayenin öyle ya da böyle bir sonu olmalı, değil mi? Önemli olan okuyucuyu sıkmadan ve tadını damağında bırakarak bitirmek. Yoksa bitmek bilmeyen yerli dizilerimize döner iş :) Çok sağol...

Doğru ama bitmesinin yeri değildi bence daha malzeme çıkardı.Ayrıca gerçekten 135 sayfalık Yaprak Dökümü kitabından şu anda 135. bölümünde olan bir dizi çıkması inanılmazdır.İsterseniz araştırın bilerek yapmadım ikiside gerçek sayılardır.:D

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 20 Aralık 2009, 22:31:14 »
Yaprak dökümü'nün ne kadar ince bir kitap olduğunu biliyorum. Rahmetli Reşat Nuri mezarında ters dönmüştür herhalde :)
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı kusad

• 487
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 20 Aralık 2009, 22:40:17 »
Yaprak dökümü'nün ne kadar ince bir kitap olduğunu biliyorum. Rahmetli Reşat Nuri mezarında ters dönmüştür herhalde :)
Büyük ihtimalle bu 200'e doğru gider o zaman gör sen Reşat Nuri'yi ayaklanır keser bunları o kadar diyorum.:D

Çevrimdışı deanna

• **
  • 324
  • Rom: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 23 Aralık 2009, 17:12:10 »
Alıntı
" S.İ.Y.E.M.! Sağ Kalan İnsanları Yok Etme Modülü devrede! Öncelikli emir: Kayıp Şehir'e giriş yap. Durum: Emir yerine getirildi. Yeni emirler alınıyor. Yeni emir: Yok et! "

kusura bakmayın ama burda 'oha!' demek istiyorum :D aklımın ucundan geçmezdi böyle bir isimden böyle bir şey çıkacağı.
seni canı gönülden tebrik ediyorum diğer arkadaşlarında söylediği gibi hem sürükleyici, kendisine bağlayan bir yazış stilin var hem de okurken gülümseten.
bitirmene üzüldüm hatta başlıkta 'son' yazısını görünce ' ahh olamaz..' dediğimi hatırlıyorum :D
tekrar eline sağlık. yeni hikayelerini bekliyorum :D

.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 23 Aralık 2009, 17:27:04 »
"Oha!"nız beğeni ile karşılandı, endişeniz olmasın :) Siyem isminin beni bayağı bir uğaştırdığını söylemeliyim. Hem kullandığımız isimlere benzer bir şey olmalıydı hem de açılımı mantıklı olmalıydı.

Çok çok teşekkür ediyorum değerli yorumun için...
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Elerki

• 441
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 20 Ocak 2010, 11:27:21 »
Ah, mit yeni bir şeyler paylaşsa da okusak... :)

Bu mesajı yazarak da bu hikayeyi okumayan varsa, onlar için güncellemiş olayım konuyu. ;)
Let the Dragon ride again on the winds of time.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 20 Ocak 2010, 13:40:39 »
Teşekkür ederim :) Şu anda Rıhtım için bir şeyler yazmaktayım, o yüzden bu aralar kendi kısa hikayelerime pek vakit ayıramıyorum. Ama elimdeki biter bitmez kafamdaki diğer projelerimi hayata geçirmeyi planlıyorum. yani en azından ben öyle umuyorum :D

Çok çok teşekkürler dostum...
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı brisingr

• 655
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 18 Temmuz 2010, 21:09:13 »
   Ne yalan söyleyeyim ilk bölümü okuduğumda benim de aklıma Ben Efsaneyim geldi. Ama hikayenin diğer bölümlerinde işin içine cyborgların katılması ile olay değişti. Siyem'in kötü olacağından şüphelendim ancak böyle bir katliam yapmaya çalışacağı aklıma gelmemişti. Hatta bir aralar gökyüzüne bakıp uzaylı dostlarına mesaj mı gönderiyor diye düşündüğüm oldu. :D

Son zamanlarda okuduğum en güzel hikayelerden biriydi. Zaten Göl Halkı'ndan sonra yazdığınız hikayelere güvenim tam. En kısa sürede diğer hikayelerinizi de okumak niyeti içerisindeyim. Son olarak da bu güzel hikayeyi bizlerle paylaştığı için Mit'e teşekkürler! :clap

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 19 Temmuz 2010, 10:15:48 »
Çok teşekkür ederim :) Eve Dönüş en sevdiğim ve belki de şimdiye kadar yazdığım en iyi hikaye benim gözümde. Siyem'in gökyüzüne bakarak iletişim kurduğu kişi aslında Global Ağ adındaki bilgisayar. Kafamda bu öykü üzerine yazılabilecek daha çok şey var ama devam eder miyim bilmiyorum. Tekrar teşekkürler...
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 19 Temmuz 2010, 12:52:18 »
Ben askerdeyken yazılmış kaçırdığım birbaşka yazı dizisi daha... eh en azından birileri mesaj atmış da hatırlatmış. Diğer eserlerinin yanında bunu da haftasonu okunacaklar listeme ekliyorum. İlk iki bölümünü de beğenerek okumuştum zaten :)

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 28 Temmuz 2010, 11:18:17 »
Teşekkür ederim, umarım sonraki bölümleri de beğenirsin :)
Try to hide if you dare.