Kayıt Ol

Sen kimsin bilmiyorum

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
Sen kimsin bilmiyorum
« : 30 Kasım 2009, 19:44:54 »
Sen kimsin bilmiyorum ama eminim ki yanakların bir yastık yumuşaklığında. Entelektüellikte dinlendirilmiş ruhun salaşlıkla pişirilip özgüven sosuyla servis ediliyor. Ellerin bir Fransız kibarlığında kavrar şarap kadehini. Benimki ise Norveç balıkçısı sertliğinde bira bardağında... Aramızdaki kilometreler yahut zaman iki farklı biyom uzaklığında. Farklı ekosistemdeki aynı canlılar... Dudakların kiraz renginde, betimleyemediğim bir yumuşaklıkta, onlara rengini veren arzuyla aralanmış. Sen kimsin bilmiyorum ama seviyorsun beni; benim seni sevdiğim derecede.

İkimiz de toplumdan bir o kadar uzak hissediyoruz kendimizi; içinde bulunduğumuz derecede. Her şey dereceyle nitelendiriliyor içinde bulunduğumuz senede. Benimkisi sarhoş duygusallığı, seninki ise romantizm. Lakin aynı derecede!

Gözlerin badem şeklinde, benimkinin sıradanlığının aksine. Rengini bilmiyorum aynı tenin gibi. Önemi de yok ya; halkların kardeşliği ne de olsa.

Üç noktalı edebiyat zırvalıkları, bol sanatlı falan. En içten ve en sanatlı bir; bir türlü beceremediğimden. Sen kimsin bilmiyorum ama bir sarhoşun sevebileceği ölçüde seviyorum seni. Bilmiyorum adın ne, nerdensin ama seviyorum seni; bir asinin sevmeyi sevebileceği ölçüde.
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
Ynt: Sen kimsin bilmiyorum
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2009, 17:55:36 »
Kaçık bir şairin şiirlerinden bir tanesini okuyormuş gibi hissettim kendimi. Çok hoş =)

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2009, 20:10:52 »
Teşekkür ettim. İmzadaki resim de pek bi lezizmiş yalnız. Bak bu sefer düzenleyip nokta da koymamışlar :)

Çevrimdışı Shinigami

• **
  • 166
  • Rom: 2
  • There is nothing about me
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 17 Aralık 2009, 19:54:02 »
Gerçekten okurken bir yazarın elinden dökülmüş sözcükleri okur gibi hissettim kendimi, çılgın bir aşığı çok iyi yansıtmışsın. =)

Çevrimdışı Elerki

• 441
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 17 Aralık 2009, 20:03:10 »
Herr Mannelig,

Çok teşekkürler bu paylaşımınız için. Okurken, bir şairin kelimeleri kullanarak yaptığı metinsel büyüyü hissettiriyor kesinlikle. Tebrik ederim.
Let the Dragon ride again on the winds of time.

Çevrimdışı deanna

• **
  • 324
  • Rom: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 17 Aralık 2009, 21:16:53 »
çok hoşuma gitti bu. kelimeleri kullanışın falan..
"Entelektüellikte dinlendirilmiş ruhun salaşlıkla pişirilip özgüven sosuyla servis ediliyor." 
tebrikler :)

.

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 20 Aralık 2009, 11:51:14 »
Teker teker çok teşekkür ediyorum.