Kayıt Ol

2009' dan 2013' e (Tüm resimler ilk mesajdadır.)

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
Ynt: Rihanna
« Yanıtla #45 : 04 Nisan 2013, 13:31:11 »
Yorumunuz için teşekkürler armeneus. :)

Elbet sizde çizersiniz, "Azimle birşeyler yapan taşı deler " diye bir söz vardır. Ayrıca bulabilirsem size ilk çizdiğim portreyi atacağım vasatlığını görün diye :)...

Kaşlar bakarak çizdiğim resim ile aynı boyuttalar.
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).

Çevrimdışı armeneus

• **
  • 139
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 04 Nisan 2013, 13:36:25 »
Çok sevinirim. Çizemiyorum, bari çizdiğiniz porteye bakarak ders alırım.
Şimdi, daima ve sonsuza dek

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 04 Nisan 2013, 13:42:03 »
Estağfurullah :). Benim ilk çizdiğim portreyi size atma amacım sizin de çizebileceğinizi size göstermek.

Çevrimdışı Nightmare

• 627
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #48 : 04 Nisan 2013, 15:20:49 »
Resim güzel olmuş tebrik ederim.

Spoiler: Göster
Bana sapık diyen adama bak sen hele  ;D Yahu arkadaş gece rüyana gire gire Rihanna mı girdi  ;D

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 04 Nisan 2013, 16:20:02 »
Teşekkür ederim :).

Aaaa lütfen ben öyle bir ithamda bulunmadım. :D Ayrıca sen yanlış anlamışsın biz rüyamda Rihannayla lahmacuncuya gitmiştik :P

Çevrimdışı Nightmare

• 627
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #50 : 04 Nisan 2013, 16:58:47 »

Teşekkür ederim :).

Aaaa lütfen ben öyle bir ithamda bulunmadım. :D Ayrıca sen yanlış anlamışsın biz rüyamda Rihannayla lahmacuncuya gitmiştik :P

Tabi tabi bende rüyamda Jeniffer lopezle döner yiyordum  :P

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
Benim Gözümden Uzaylı
« Yanıtla #51 : 06 Mayıs 2013, 00:23:59 »
Anaokulundan beri hiç renkli çalışma yapmamıştım ve neden olmasın dedim kendi kendime. Küçüklüğümden kalan kuru boyalarla bir şeyler denedim.

Resim ilk mesajda

Çevrimdışı Shinigami

• **
  • 166
  • Rom: 2
  • There is nothing about me
    • Profili Görüntüle
Ynt: Benim Gözümden Uzaylı
« Yanıtla #52 : 06 Mayıs 2013, 00:39:55 »
Avatar'daki Navi'lere benzemiş, kafatası şekliyse bize hep tasvir edilen standart uzaylı formatında karşımıza çıkmış. Kalemine sağlık, gölgelendirmeler başarılı.
Fakat navilerden de önce senin gözünden uzaylılar böyle miydi diye de sormadan edemeyeceğim. :)

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #53 : 06 Mayıs 2013, 00:58:59 »
Avatar'daki Navi ırkından çok, John Carter: İki Dünya Arasında adlı filmdeki Marslılara benzettim ben.

Ellerine sağlık Berke. Güzel olmuş.

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 06 Mayıs 2013, 01:14:15 »
Avatar'daki Navi'lere benzemiş, kafatası şekliyse bize hep tasvir edilen standart uzaylı formatında karşımıza çıkmış. Kalemine sağlık, gölgelendirmeler başarılı.
Fakat navilerden de önce senin gözünden uzaylılar böyle miydi diye de sormadan edemeyeceğim. :)
Merhaba :D. Yorumunuz için teşekkür ederim. Aslına bakarsanız, bu geceden önce aklımda uzaylılarla ilgili hiçbir şey yoktu. Çizmeye başladım ve bir uzaylıda hangi özellikleri ararım diye düşündüm.

Uzaylılar hep bize çirkin varlıklar olarak tanıtılmışlardır genelde. Ben ise bunun aksine uzaylıma bir kaç güzel fiziksel özellik eklemeyi düşündüm ve bu çiller o güzel özelliklerden bir tanesi :). Ancak bunun Navi ırkıyla herhangi bir alakası yok.

Avatar'daki Navi ırkından çok, John Carter: İki Dünya Arasında adlı filmdeki Marslılara benzettim ben.

Ellerine sağlık Berke. Güzel olmuş.
Yorumun için teşekkür ederim Bahri  :D. Bahsettiğin filmi izlemedim ancak arama motorundan fotoğraflarına baktım. Çene ve burun yapısını bende filmdeki Marslılara benzettim.

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
Mor Ejder
« Yanıtla #55 : 06 Mayıs 2013, 21:43:12 »
İkinci kuruboya denemem. Mor Ejder.
Resim İlk Mesajda

Çevrimdışı Bengü

• **
  • 305
  • Rom: 9
    • Profili Görüntüle
Ynt: Mor Ejder
« Yanıtla #56 : 06 Mayıs 2013, 21:52:31 »
Diğer kuruboya çalışmandan çok daha başarılı buldum bunu. Mor yapman da hoşuma gitti. :D Ellerine sağlık. Çizim dışında fotoğraftaki gözlük de hoşuma gitmedi değil. :P

Şu fotoğraf ekleme işini Imageshack'ten yapmasak? Fotoğrafı çevirmek tamam da, büyütürken sorun yaşadım.
Tek sorun yaşayan ben miyim, sizde de oluyor mu?

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 06 Mayıs 2013, 21:56:11 »
Çok güzel olmuş, ellerine sağlık :) Şöyle burnundan rengi ilerledikçe açılan bir duman çıksaymış fikrimce daha da hoş olurmuş. Ama bu şekliyle de mükemmel bence :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 06 Mayıs 2013, 21:57:48 »
Ejder çok tatlı olmuş öncelikle :). Deviantart sitesine hiç bakıyor musun bilmiyorum da, orada kuru boyalarla harikalar (photoshop'a rakipler resmen) yaratanlara bir bakmanı öneririm. Hani bu ara bunun üzerinden gidiyor gibi görünüyorsun diye dedim.

Tam şu resim yükleme işiyle ilgili bir şey diyecekken Bengü de isyan etmiş :D. Ben şiddetle Photobucket'ı öneriyorum. Böylece resmi döndürme işini çok rahat halledirsin, buraya da o halini koyabilirsin :).

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 06 Mayıs 2013, 22:17:34 »
Diğer kuruboya çalışmandan çok daha başarılı buldum bunu. Mor yapman da hoşuma gitti. :D Ellerine sağlık. Çizim dışında fotoğraftaki gözlük de hoşuma gitmedi değil. :P

Şu fotoğraf ekleme işini Imageshack'ten yapmasak? Fotoğrafı çevirmek tamam da, büyütürken sorun yaşadım.
Tek sorun yaşayan ben miyim, sizde de oluyor mu?

Teşekkür ederim Bengü :). Gözlükten bende hoşlanıyorum. :D

Çok güzel olmuş, ellerine sağlık :) Şöyle burnundan rengi ilerledikçe açılan bir duman çıksaymış fikrimce daha da hoş olurmuş. Ama bu şekliyle de mükemmel bence :)
Teşekkürler  :D. Sayenizde artık ejderimin burnunda duman tütüyor :).

Ejder çok tatlı olmuş öncelikle :). Deviantart sitesine hiç bakıyor musun bilmiyorum da, orada kuru boyalarla harikalar (photoshop'a rakipler resmen) yaratanlara bir bakmanı öneririm. Hani bu ara bunun üzerinden gidiyor gibi görünüyorsun diye dedim.

Tam şu resim yükleme işiyle ilgili bir şey diyecekken Bengü de isyan etmiş :D. Ben şiddetle Photobucket'ı öneriyorum. Böylece resmi döndürme işini çok rahat halledirsin, buraya da o halini koyabilirsin :).
Aslında bir kaç gün önce hesap açtım bahsettiğiniz çalışmaları gördüm ve hayran kaldım. Neden olmasın diyerek kuru boya işine soyundum umarım bir gün onlar gibi çizim yapabilirim.

Resmi deviantart sitesine yükledim. Artık sorun olmaz diye umuyorum :)

Yorumunuz için teşekkür ederim  :D.

NOT: Ejderhaya duman eklenmiştir.