Kayıt Ol

Wizards of İstanbul!

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Wizards of İstanbul!
« : 21 Aralık 2009, 19:42:09 »

FRP’de yeni misiniz? Hatta hiç bir bilginiz yok mu? Peki hevesle oyunlara katılmak istiyor fakat çekiniyor musunuz? İşte tam sizlere göre bir oluşum; Wizards of İstanbul!

Peki ne midir bu Wizards of İstanbul oluşumu?

Oyungezer forumlarında doğan bir “Haydi bir araya gelelim ve oyun oynayalım” etkinliğidir.

Özellikle rol yapma oyunlarını öğrenmek isteyen, nereden ve nasıl başlayacağını bilemeyen insanların hiç rahatsızlık hissetmeden oyunlara katılmalarını amaçlayan WoI, aynı zamanda aylık bir buluşma halinde, eski rol yapma oyuncularına da bir araya gelme ve yeni oyunlar deneme fırsatı sunmaktadır.

Bir masaya kayıt olmadan, ama hiç bilmeden, nasıl oynayacağını bilmeden gelmek serbesttir, hatta istenmektedir!

Her ay RPG’yi çok seven küçük bir ekip tarafından itina ile düzenlenmektedir.

Önümüzde yapılacak olan etkinlik 9 Ocak 2010, 12:00 - 20:00 arası, Kameriye Park’ta. Sizler de fantastik rol oyunlarına hevesliyseniz bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Wizards of İstanbul hakkında daha fazla bilgiyi, buluşmaların nerede olacağının ayrıntılı bilgilerini ve soracağınız her türlü soru, istek, öneriyi kendi sitesinden öğrenebilirsiniz. Siteye ulaşmak için de buraya tıklayabilirsiniz!
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Elerki

• 441
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
Ynt: Wizard of İstanbul!
« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2009, 20:32:34 »
İşte bu iyi oldu.

Derken... Finallerimin olduğu aklıma geldi! :(
Let the Dragon ride again on the winds of time.

Çevrimdışı hikayeci

• *
  • 15
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Aralık 2009, 20:52:32 »
Fakat bu durumda, bana "Etkinliğimiz her ay tekrar etmektedir!" demek düşer!  :hömm:

Çevrimdışı Elerki

• 441
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Aralık 2009, 20:53:32 »
hikayeci,

Bu durumda da bana 'harika' demek düşer! :)
Let the Dragon ride again on the winds of time.

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #4 : 21 Aralık 2009, 20:59:12 »
Fakat bu durumda, bana "Etkinliğimiz her ay tekrar etmektedir!" demek düşer!  :hömm:

Wow! Yetkili geldi. İstanbul fobim olmasa gelirdim ben. (bkz: deprem)

Çevrimdışı hikayeci

• *
  • 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Aralık 2009, 21:10:03 »
Etkinliğimiz sırasında olan depremlerden tümüyle fay hatları sorumludur.

Ayrıca etkinliği yaptığımız mekanın üstünde sadece plexiglass bir katman bulunması, aydınlık ve sonbahar havasında nostaljik, büyük bir çardak tadında olması deprem sırasında hepimizin hasarsız kurtulacağı, en kötü ihtimalle bir waffle tezgahı ile başbaşa kalacağımızı göstermektedir.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Wizards of İstanbul!
« Yanıtla #6 : 23 Aralık 2009, 18:08:28 »
Ah... İstanbul'u özlemek için iyi bir sebep daha. Bu tür etkinliklerden hep uzak kalıyorum maalesef. Eğlenceli olacaktır, özellikle de işin içinde Oyungezer tayfasının olduğu düşünülürse... İmkanı olan herkese katılmasını tavsiye ederim.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
Wizards of Istanbul 4 – The Invasion!
« Yanıtla #7 : 15 Ocak 2010, 17:53:40 »

2010 yılının ilk FRP buluşması olan Wizards of Istanbul 4 – The Invasion haberini hatırlarsanız daha önce buradan duyurmuştuk. Ve işte beklenen toplantı geçtiğimiz günlerde gerçekleşti, beklenilenin üstünde bir katılım ile güne damgasını vurdu!

Resmi olmayan rakamlara göre 94 kişinin katıldığı Wizards of Istanbul buluşması ise çok keyifli geçti. Bakın organizasyon yöneticilerinden Can Sungur konu hakkında ne demiş;

Alıntı
    Wizards of Istanbul 4 – The Invasion, 2010 yılının ilk RPG toplantısı oldu. Mert dördüncü buluşmamızın ismini ‘The Invasion’ olarak seçerken, muhtemelen bu derece bir katılımı beklemiyordu.

6 Ocak günü listeleri sayarken, oyun yöneticileri dahil toplam 70 kişilik bir listemiz olduğunu gördüğümde duyduğum heyecanı hatırlıyorum… Bu akşam hem organizasyonda koşturup, hem de bir masaya serbest bir oyun oynattıktan sonraki yorgunluk ile listeyi sayıp 84 kişi görmemin verdiği mutluluk başka birşeydi.

Bir sonraki buluşma ise 6 Şubat 2010, 12:00 - 20:00 arası, Kameriye Park’ta olacak.

Buluşmada neler olduğunu, ne gibi etkinlikler sergilendiğini, hangi oyunların oynandığını, çok özel kareleri ve bir sonraki toplantıya ne için katılmanız gerektiğini öğrenmek için durmayın, hemen buraya tıklayın!

Çevrimdışı hikayeci

• *
  • 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 16 Ocak 2010, 02:56:58 »
Arkadaşlar, etkinlik gerçekten de çok çok güzel geçti! :) Çok güzel bir gün umuyordum, ama bu kadar uyum içinde eğlenilecek bir gün beklemiyordum!  :cmn

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 18 Ocak 2010, 17:21:39 »
Ayrıca Hitler'in Wizards of İstanbul etkinliğine katılamama videosunu da kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum! :D Video altta;

http://www.youtube.com/watch?v=wpXECj18Tto

Çevrimdışı Jean Valjean

• **
  • 281
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 09 Haziran 2010, 18:49:52 »
Kameriye Park'ta kendimi Ayrıkvadi'deymişim gibi hissetmiştim. :) Umarım bu haftasonu da hissedebilirim. :D
He Who Dwells Beneath The Waves

Çevrimdışı Lunod

• *
  • 31
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 10 Eylül 2010, 04:00:51 »
Pehey uzun zamandır kimse gelmiyor mu forumdan? Sanki forumdan çok kişiyi tanırmışım gibi ^^ Evet daha ilk mesajım. Ve evet buraya atmak istedim. ^^

18 Eylül' de gerçekleşecek Woİ için masa kayıtları 10'unda ki oda bügün açıklanacaktır. (gün içinde bir gün açıklanır masalar)

Sitesini tekrar atiyim dedim.

http://wizardsofistanbul.com/

Ayrıcana takip için daha kolay bir yol

http://www.facebook.com/#!/wizardsofistanbul?ref=ts

Edit: Avatar eklememişim inanmıyorum kendime hep ilk işim olurdu. ^^

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #12 : 13 Eylül 2010, 15:05:46 »
Aslında çok güzel bir organizasyon bu. Neden ilgi görmüyor anlamadım? "Ben bilmiyorum, ben anlamam" diyerek çekinmeyin, gitmemezlik etmeyin arkadaşlar. Orada herkes birbirine yardımcı olmaya gayret ediyor zaten. Benim imkanım olsa mutlaka gider, o ortamı solurum.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 13 Eylül 2010, 15:31:21 »
Bizim sitemizde pek fazla başlığa yorum gelmese de Türkiye'nin en faal frp organizasyonlarının başında geldiğini söyleyebilirim. Sitelerinden takip eden arkadaşlar fotoğraflara bakarak ve yazıları okuyarak ne kadar eğlenceli oyunlar oynadıklarını görebilirler.

Çevrimdışı Lunod

• *
  • 31
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 14 Eylül 2010, 22:06:38 »
Aslında evet her ay 60, 70 den fazla kişi geldiğini söyleyebilirim, yinede kayıt yaptırmadan gelenler falan oluyor onlar alınıyor oyunlara bilmeyenleri oyuna sokuyorlar öğretiyorlar valla çok iyi bir organizasyon hiç yabancılık falan çekmiyorsunuz bir kere.