Kayıt Ol

Fringe

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Rom: 15
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
Ynt: Fringe
« Yanıtla #30 : 27 Ocak 2011, 01:10:03 »
Spoiler: Göster
Tamam, yani Walter sınavı geçti, Walter'ın değiştiğine inandılar bu keltler? Bu değişimi iyi mi değerlendiriyorlardı kötü mü orası muallak benim için. Çünkü bölümün başında sanki biz "Değişti canım Walter valla değişti" derken içimizden, bölümün sonunda oların değişimden kastının farklı bir olgu olduğu gibi bir hisse kapıldım, tilt oldum..

Not to mention the pincers...

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 27 Ocak 2011, 01:27:45 »
Tamam, yani Walter sınavı geçti, Walter'ın değiştiğine inandılar bu keltler? Bu değişimi iyi mi değerlendiriyorlardı kötü mü orası muallak benim için. Çünkü bölümün başında sanki biz "Değişti canım Walter valla değişti" derken içimizden, bölümün sonunda oların değişimden kastının farklı bir olgu olduğu gibi bir hisse kapıldım, tilt oldum..

İşte sanıyorum dizi sonunda Peter ölecek, bunu kabullenmesi için sınav niteliğinde bir oyun yaptılar. Yeri ve zamanı geldiğinde, bakalım Walter bu konuda sorun çıkaracak mı diye. Anlayacağın Peter gidici...
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #32 : 27 Ocak 2011, 03:24:48 »
Gitmez, gidemez. Sanmıyorum. Gerçi Abrams'ın işi belli olmaz ama.. Aşırı sağlam bir karakter Peter.. Sanmıyorum göndersin. Ölürse dizi biter.

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #33 : 17 Şubat 2011, 04:12:42 »
Saçmalamaya başladılar.

Çevrimdışı Baal Sarrus

• **
  • 81
  • Rom: 0
  • Promethean
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 17 Şubat 2011, 16:21:01 »
Bu pek spoilerlık bir şey değildi aslında.

Ve bir şey dediysen devamını getirmelisin bence, neden saçmalamaya başladılar?
Only those who risk going too far,
Find out how far they can go.

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #35 : 17 Şubat 2011, 20:18:25 »
Bu pek spoilerlık bir şey değildi aslında.

Ve bir şey dediysen devamını getirmelisin bence, neden saçmalamaya başladılar?

Kimseyi etkilememek için spoiler içerisine aldım, spoiler butonunu kullanmak için kesin kurallar barınmıyor zaten forumda.

Saçmaladılar çünkü bilimsel olayları açıklayarak insan ilişkilerini etkileyen bir bünyeye sahipken dizinin temasi insan ilişkilerinin etkilemesi ile bilimsel olayların patlak verdiği bir döngüye çevirdiler.

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #36 : 21 Şubat 2011, 23:23:59 »
Son bölümle toparladı gibi biraz dizi.
Bitiyormuş bu arada, bu sezon sonmuş.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 22 Şubat 2011, 08:42:05 »
Yalnız Fox televizyonunun genel yayın yönetmeni [*]sanırım[/*] reytinglerden şu aralar oldukça memnun olduklarını belirtmiş. Umarım dizideki gibi bir kurgu yaparak, bitiyor deyip ters köşeden vururlar. Razıyım!

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #38 : 22 Şubat 2011, 17:05:03 »
Yalnız Fox televizyonunun genel yayın yönetmeni [*]sanırım[/*] reytinglerden şu aralar oldukça memnun olduklarını belirtmiş. Umarım dizideki gibi bir kurgu yaparak, bitiyor deyip ters köşeden vururlar. Razıyım!

Bana da diziyi çok yakından takip eden bir arkadaşım söyledi.
Sürekli dizinin yayın gününü değiştirmeleri reytinglerin çökmesine neden olmuş sanırım bu sezon noktalayacaklarmış.. Bilemiyorum. Dizi bazen gerçekten temposundan düşüyor bazen ise özlediğimiz tadı veriyor. Dengesini bir tuttursa ben de razıyım..

Çevrimdışı Larien

• **
  • 133
  • Rom: 0
  • Söyle dost..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 28 Mart 2011, 17:08:52 »
Anlaşılmış, dizi seneye de (4.sezon) devam edecek.

3 hafta önce başladım ve 2 haftadan kısa bir sürede dizinin 3.sezonunda gösterilen yeni bölümleri yakaldım. Hayatımda izlediğim en iyi ve en akıcı dizilerden biri.
Why, the Past should ever be forgot?

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 13 Nisan 2011, 17:53:34 »
Sezon finalinde, yine Yüzüklerin Efendisi filmlerinde Grima Solucandil olarak tanıdığımız Brad Dourif, vekilharcımız canımız Denethor yani nam-ı değer Walter Bishop'la beraber aynı sahneyi paylaşacakmış.

Gel de heyecandan yerinde dur şimdi!

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #41 : 26 Nisan 2011, 19:23:50 »
Bell'in Olivia'nın bedenine girdiği ilk bölüm inanılmaz boğdu beni. Sebep ile baya uzun bir ara verdim diziye. Dün de overdose Fringe yaptım. 19. bölüm güzeldi lakin Inception etkisi gördüm san ki biraz..Ama animasyon tarzı olması güzel olmuş, farklı olmuş. Beğendim. Bence de devam etsin ya.. Walter'sız hayat çok sıkıcı olur. ;D

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 05 Mayıs 2011, 22:58:44 »
Fringe sezon finalinden bir önceki bölümde beklentileri en üst seviyeye yükseltmiştir! Öyle ki bu seviyeden daha da üstü olabilir mi diye düşünürken, gelen 2 dakikalık final trailerı ile beklentiler had safhaya ulaşmıştır.

Cumartesi işyerinden çıkmayıp bölüm altyazısı geldiği an izleyebilirim, o derece öleceğim meraktan.

Umarım çok fazla havada bırakmazlar kurguyu, yoksa yaz tatilinin geçmesini nasıl bekleriz...

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #43 : 06 Mayıs 2011, 00:32:09 »
Son izlediğim bölümün sonunda "yok artık nasıl ki?" tepkisini verdim. Eğer adam akıllı birşeye bağlarlarsa bunu ellerinden öperim kendilerinin ve 2. sezonun orta bölümlerinde yapmış oldukları gereksizlikleri affederim.

Çevrimdışı Rooney

• **
  • 66
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 19 Ağustos 2011, 06:07:55 »
Bende abimin ısrarı üzerine başladım,2 haftada 3 sezon bitirdim :) Anlayın artık..

Başka sitelerdeki yorumları da okuyorum da.1-2 sezon çok güzeldi,3 sezon batırdılar diyorlar.2 tane Olivia olmasından sıkılmışlar,diğer taraftaki olivia'dan nefret etmişler.

Benim ise tam tersi olarak 3 sezon favori sezonum.Hain olarak ilan etmeyin beni ama diğer tarafı tutuyorum(Olivia sıyla,Charlie siyle)3 sezonda konuyu yakalamışlar ve ordan gidiyor,olaylar bölüm bölüm değil.Ve bu durum daha çok bağlanmanızı sağlıyor.O 3 sezonda Olivia'nın yatak örtülerini dağıtması fln  :xD
Olayları içinizde yaşıyorsunuz.Ki buda diziyi kaliteli yapar.Yani nefret ediyorsanız o duyguyu verebilmişlerdir  :)

Sizce en iyi sezon hangisi ??  :fight: