Kayıt Ol

Hayalleriniz?

Çevrimdışı Elijah

• 627
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hayalleriniz..?
« Yanıtla #30 : 08 Mayıs 2010, 22:37:32 »
Neyse siyasete girdim pardon konuya geri dönelim. :)
Planemo Syndrome

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 09 Mayıs 2010, 20:03:49 »
Büyük bir kütüphane kurmak. Hayatımın tek amacı bu.

Ah evet aynı fikirdeyim.Bir de politikaya atılmak.Ki çok zor değil İmam Hatip'ten mezun olsan yeter(örneklerini çok görüyoruz)

Şimdiye yönelik hayalim Notre Dame De Sion'u kazanmak...(Ahh ah)
Gelecek için Ege'de bir yerlere taşınmak.Hastayım ya o tarafları.Neden bilmiyorum çok severim Ege'yi...
Spoiler: Göster

Çevrimdışı Vinrael

• **
  • 114
  • Rom: -2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 23 Mayıs 2010, 15:24:32 »
Meacla of the House of Fëanor

Çevrimdışı melek

• *
  • 19
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 18 Mart 2011, 20:25:00 »
zengin olamak en  büyük hayalim ama nasıl yapcağıma daha karar vermedim :)
Çocuk olsam yeniden...bir tek düştüğüm için acısa içim..
Ve kalbim,çok koştuğum için çarpsa sadece...

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 18 Mart 2011, 20:33:46 »
Adımı tarihe yazmak, ismimin ölümsüz olmasını sağlamak, ders kitaplarında 'Şöyle büyük bir adamdı' 'Devrimleri tüm dünyayı değiştirdi' 'Kitapları Bestseller olmuştu' diye yazılmasını istiyorum. Çok şey istemiyorum :)

Çevrimdışı Kvothe

• **
  • 52
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 28 Şubat 2012, 15:02:28 »
Paris'te bir binanın çatı katında resim atölyesine ve duvar boyu  kitaplığa sahip olmak isterdim. Ayrıca penceremin manzarasını bir sonbahar gününde resmetmekte fena olmazdı :P
“Birinin ailesi hiç olmayacak bir şarkı söylemiş.”

Çevrimdışı Essirre

• *
  • 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 28 Nisan 2012, 15:45:35 »
Genelde zengin olmayı hayal ederim.Bazen de birçok hayal gerçekleştirmiş bu yüzden hiçbirşey hayal edemeyen beni hayal ederim...ki bunlar çok uç noktalar.o yüzden başka birine ihtiyaç duymadan yaşamayı hayal etmek en iyisi...en makul olanı diyelim
bir köşesinde melekler olmadan da bir bahçe güzeldir.

Çevrimdışı Cellox

• **
  • 142
  • Rom: -8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 28 Nisan 2012, 16:04:37 »
Barutun, ateşli silahların; yay, mancınık gibi orta çağ silahları hariç geri kalan modern uzak mesafeli silahların icat edilmediği ve asla da edilemeyeceği bir dünya da yaşamak isterdim.

Kıtalardan ayrı ve onlara uzak bir yerde Sicilya'nın boyutuna yakın bir boyutta, ortasında tepesi düz yüksek bir dağın bulunduğu, geri kalan yerlerin dümdüz olduğu bir ada bulur, oraya yerleşirdim. Zamanla orada kendi tarikatımı kurar fakat asla saldırgan bir politika işlemezdim.

Yaşadığımız dünyadaki hayalim ise kolay yoldan zengin biri olup İskandinavya'da bir çiftlik almak. Sonra orada gelmiş geçmiş en sistematik mafyayı kurup teknolojiyi bitirmek olurdu.

Çevrimdışı Raisor

• 793
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 28 Nisan 2012, 17:23:46 »
İnsanların artık, sadece hayallerinin gerçekleşmelerini oturdukları yerde beklemelerini değil, hayallerini gerçekleştirmek için çabalamalarını hayal ediyorum.
Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken,

Sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir Dünyada yaşıyoruz.

-John Lennon.

Çevrimdışı ryuk

• 497
  • Rom: 25
  • ne değiştirebilir bir insanın doğasını?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 27 Haziran 2012, 13:44:21 »
Bunu gördüğümden beri çok ciddi hayallerim yok. Gayet mutluyum böyle.

Spoiler: Göster
Fikirlerim için ölmeyi göze alamam çünkü yanılıyor olabilirim - Bertrand Russel

İyi bir fikir üretmek için, pek çok fikir bilmek gerekir:

* Yeni başlayanlar için FRP

* Fantastik edebiyata yeni başlayanlar ve bu türde ilerlemek isteyenler için

* Kılıçlar ve diğer eskiçağ silahları hakkında

* Dark Sun

* Distopya Korkuları

Daha fazlası için: Index

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • Rom: 8
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #40 : 30 Temmuz 2012, 20:11:41 »
Bugün yıkılmış olanlardır. An itibariyle makine mi kimya mı diye sürüm sürüm sürünmekteyim...
Elleri kalem tutanlara bu kadar düşman varken biz çok acı çekeriz daha, çok ölürüz kan kaybından!..

Çocuk Yetiştirme Sanatı Üzerine Bir Deneme --->Erymnys

Beklerim efendim...

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Rom: 16
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 30 Temmuz 2012, 20:50:37 »
Gelecekte iyi bir yazar ya da çevirmen olmak. Yazar olamayabilirim, o kadar iyi yazdığımı düşünmüyorum ancak İngilizce seviyem yaşıma göre oldukça iyi. En azından ben öyle düşünüyorum :)

Çevrimdışı emuk

• **
  • 226
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 30 Temmuz 2012, 20:56:00 »
Ölümsüz olmak, büyü yapabilmek, zengin olmak, bilgili olmak, eyfelden aşağı işemek, özgürlük heykeline bıyık çizmek, everestten paraşütsüz atlamak(önce ölümsüz olayım), fiziksel anlamda çok güçlü olmak vs.
"A.Ö. 352 yılında, Mishamont ayının yirmi altıncı günü, Neraka şehrindeki Takhisis tapınağı yıkıldı. Ejderha kraliçe dünyadan sürüldü, orduları yenilgiye uğratıldı.

Bu zaferin onurunun büyük bir kısmı, ışığın güçleri için cesurca savaşmış olan mızrak kahramanlarına verildi. Ancak tarih kaydetmelidir ki; karanlıkta yürümeyi seçmiş bir adam olmasaydı, ışık kaybetmeye mahkum olurdu."

Çevrimdışı Acemi

• *
  • 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 15 Ağustos 2012, 01:35:11 »
Gerçekten büyük bir hayalimin olmasını hayal ederim bazen , hayatta çok isteyip de bir şeyi elde edememek bunun için savaşmak belki de... Sonra savaşı kazanınca o rahatlığı , huzuru , mutluluğunu yaşamak isterim :D

Çevrimdışı Daarlan Gardan

• 722
  • Rom: -1
  • to hell with gatech
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 15 Ağustos 2012, 03:04:42 »
O kadar büyük şeyler beklemiyorum, iki-üç Stratovarius konserine gideyim, bir Blind Guardian konserinde Bard's Song parçasına herkesle beraber eşlik edeyim. Iced Earth efsanesini unutmamak gerek. Evet, bunlar, bu kadar.
''Civilizations have the morality and ethics they can afford.''

— Larry Niven & Jerry Pournelle, ''Lucifer's Hammer''

''These colonies in nature can reach at least two million individuals at a time, last for decades, and occupy a hundred cubic meters of space. It was a wonderful achievement to see a fragment of this world captured all around you, so that you almost had the experience of being inside the ant colony when you were in that room.''

— Robert Trivers, ''Natural Selection and Social Theory'', p. 162

''... Bu amaç doğrultusunda nükleer santraller hedeflenecekse, yapılması gereken şeyler vardır. Çünkü nükleer elektriğe geçiş bir hobi değil, bir akademik egzersiz hiç değil, temel bilimlerden yaygın endüstriyel alt yapıya açılacak bir uygulamadır.''

Ömer Faruk Ağa Yarman 1993