Kayıt Ol

Ucube

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Ucube
« Yanıtla #15 : 12 Ocak 2010, 22:57:01 »
Üzüldüm... Hikaye pek çok şey açığa çıkarıyor aslında. Tabii satır aralarını okumayı bilenlere. Yine de kahramanımızın kendini koy vermemesi, her şeye rağmen hayata devam etmesi güzel... Öyle de olmalı zaten. Umarım hiç vazgeçmez. Sevgiler...
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Elerki

• 441
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 12 Ocak 2010, 23:00:04 »
mit,

Zaman ayırıp okuduğunuz için çok teşekkür ederim. O dönemde birçok kişinin yaşadığı şeylere değinmek istedim. Yüzleşmek ve bunu ifade etmek inanın insanın kendini tanımasını sağlayabiliyor. Yazı yazmayı işte bu yüzden seviyoruz ya, değil mi?

Teşekkür ederim... :)
Let the Dragon ride again on the winds of time.

Çevrimdışı Vinrael

• **
  • 114
  • Rom: -2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 13 Ocak 2010, 21:25:13 »
 Gayet hoş bir yazı bence Elerki, açıkcası yazılarının devamını bekliyorum.
Meacla of the House of Fëanor

Çevrimdışı Elerki

• 441
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 13 Ocak 2010, 21:35:46 »
Vinrael,

Okuduğunuza çok sevindim. Daha güzel şeyler ortaya çıkarmaya çalışacağım elimden geldiğince...

Çok teşekkür ederim yorumunuz için.

Çevrimdışı Moonshield

• **
  • 128
  • Rom: 4
  • flawless human being.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 13 Ocak 2010, 22:13:51 »
Bir kaç gündür yazsam mı yazmasam mı diye düşünüyorum. Çok hassas bir hikaye olduğundan, soracağım sorunun da hassas kaçacağı fikri dolanıyor kafamda. Her hikaye az çok yazarından izler taşır belki ama, bu yazının sizden taşıdığı izler 'az çok' dan daha bir fazla sanırım?

Knowledge is a deadly friend, when no one sets the rules.
The fate of all mankind, I see, is in the hands of fools.

[spoiler]

Çevrimdışı Elerki

• 441
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 13 Ocak 2010, 22:26:49 »
MoonshieLd,

Bunun bir önemi olmadığını düşünüyorum. :) Hayattanbir kesit bu vermek istediğim... Ve bir ergenin düşünce yapısının ne kadar deişken olabileceği. Bir an bir yetişkin gibi düşünebilen, diğer bir an bir çocuk gibi saf, anlamsız düşüncelere boğulabilen. Bunu yaşamadığını söyleyen kişi 'ergenlik' dediğimiz dönemde hiç bulunmamıştır diye düşünüyorum.

Her ne ise. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Diğer, daha az olumsuz içerikli yazılarıma da beklerim efendim. :)

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 29 Ocak 2010, 10:18:38 »
Ergenlik döneminde hissedilen duygular çoğu insan yaşamıştır bu tarz şeyler özellikle sivilcelerden nefret etme sanki nefret ettikçe daha da çoğalıyolardı :D
Çocuğun yaşadıklarını burda bende yaşadım sanki o dayak yeme kısmı.. içim cız etti fena oldum açıkçası.
Ah birde kar tatili sevinci o heryerin beyaz olduğunu görünce mutlu olması şuan yaşadıklarıma tercüman oldu sanki
Ben böyle yazı yazmam pekte anlamam elimden geldiğince düşüncelerimi yazdım
Tebrik ederim..

Çevrimdışı Elerki

• 441
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 29 Ocak 2010, 12:09:00 »
Isılwén,

Teşekkür ederim, okuduğunuz ve yorum yazdığınız için... :)

• **
  • 114
  • Rom: 0
  • Gölgede yürümeyi sevenler için...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 09 Mart 2010, 11:14:48 »
Elerki, seni burada bulmak çok hoş oldu. Edebiyat kitaplarından fırlamış hikayelerini okumak her zaman bir zevk olmuştur. İyiki varsan kardeş...

not: Sıvavım biter bitmez yorum ve yazılarımla burada olacağım.Şimdilik tanıma aşamasındayım.
Her yeni kopuş düşüş gibi gözükse de, toprağa düşen yeni bir umuttur aslında . Yeter ki siz, onu sulayıp filizlenmesine izin verin...