Kayıt Ol

CNBC-E’de “Star Wars” Şöleni!

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
CNBC-E’de “Star Wars” Şöleni!
« : 16 Ocak 2010, 16:31:21 »

Star Wars severlere müjde! Serinin tüm filmleri 24 Ocak 2010 tarihinden itibaren her hafta CNBC-E ekranlarında!

CNBC-E kanalı Star Wars hayranları için güzel bir jest yaparak serinin tüm filmlerini her hafta yayınlayacak. Pazar günü yayınlanacak olan seri, ilk ve son üçleme sırasıyla yayınlanacak.

Her hafta 22:00′da başlayacak olan filmlerin ardından CNBC-E’nin yine severlerine farklı süprizler yapmasıda ihtimaller arasında.

Pazar günleri kimseye randevu vermeyin, şimdiden haberiniz olsun!
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Elerki

• 441
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
Ynt: CNBC-E’de “Star Wars” Şöleni!
« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2010, 16:36:48 »
Daha önce hiç izlememiş ve bunun eksikliğini tahmin eden, hisseden fantatsik kurgu - bilim kurgu severler için de güzel olacak bu... Ben de onlardan biriyim. 24'ünde izleyeceğim. :)
Let the Dragon ride again on the winds of time.

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 16 Ocak 2010, 16:38:29 »
CNBC-E'nin bu tematik çalışmaları çok hoş oluyor. Back To The Future gibi kaliteli serileri hafta hafta vermeleri çok iyiydi. Star Wars'la beraber resmen boyut atladılar. Darısı Lord of The Rings'in başına. (Evet evet, kanal d yayınlıyor da, Laz Ziya'nın seslendirdiği Gandalf yerine Ian Mckellen'ın orjinal sesi daha iyi elbette.)

Ancak tek eksisi şu olmuş, 1. filmden başlıyorlar gösterime. Bence 4-5-6-1-2-3 yapsalardı çok daha iyi olurdu. Çünkü genelde insanlar 3. filmden sonra 4. filmi izleyince damdan düşmüş gibi oluyorlar. Beğenmiyorlar.

Ha bana kalırsa 3-5-1-6-2-4 sırasıyla gösterseler bile muhteşem, o ayrı.
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 16 Ocak 2010, 16:45:35 »
Yeniler konusunda haklısın. İnsanlar "Ne oluyoruz!"a getiriyorlar. Eski severleri bundan rahatsız değil de yeni izleyecekler için sorun yaratabilir. Onun haricinde şahsi fikrim, son üçlüyü de tekrar çekseler hiç fena olmazdı hani. Tabi aşırı tepki gösterildi bu fikre. Ben yenilikten yanayım, eskiye nazaran ilk üçleme çok daha fazla hoşuma gidiyor mesela.

Altta hangi gün ne yayınlanacak yazayım da karışıklık olmasın.

* 24 Ocak – Episode I – The Pahtom Menace
    * 31 Ocak – Episode II – Attack of the Clones
    * 7 Şubat – Episode III – Revenge of the Sith
    * 14 Şubat – Episode IV – A New Hope
    * 21 Şubat – Episode V – The Empire Strikes Back
    * 28 Şubat – Episode VI – Return of the Jedi
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 16 Ocak 2010, 17:03:58 »
Keşke normal sıralamalayla yayınlasalar diyorum da galiba onu da yapacaklarmış gece yayınlarıyla.
try again fail again fail better

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #5 : 16 Ocak 2010, 17:21:36 »
Ben bir ara kesintisiz 6'sınıda yayınlayacaklar diye duydum gece seanslarıyla :D

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #6 : 16 Ocak 2010, 17:51:02 »
Episode VI'i izlemeyeli ne kadar oldu bilmiyorum. Diğer 5ini öyle yada böyle bir yerlerde tekrar tekrar izledim ama onu sadece 1 defa izledim... hiç anımsamıyorum bile, çok küçüktüm.  ;D 6lı paketin olduğu gün(gece) ve saati duyan, öğrenen olursa ses etsin buradan lütfen. Şevk ile izlerim.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #7 : 16 Ocak 2010, 18:03:54 »
Heyecanla bekliyorum :) Bu şaheserleri bir kez daha izlemek harika olacak. Özellikle de son üçünü yani orjinal üçlüyü. Birinciyi izlemesem de olur laf aramızda :D
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Hurin

• 1478
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 16 Ocak 2010, 18:52:09 »
Orjinal üçlüyü malesef gerçek haliyle izleyemeyeceksiniz. Çünkü Lucas amca aklına çok iyi bir fikir gelmiş gibi eski seriyi aldı ve yeni efektler koydu. Tabi bu 4 5 6'nın zevkini bozdu bana göre.
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #9 : 16 Ocak 2010, 18:59:31 »
Ya :( O efekt olayından haberim vardı. Daha önce tartışmalarının yapıldığını duymuştum. Ben orjinal versiyonları ile yayınlanır diye ummuştum oysa ki :(
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 16 Ocak 2010, 19:20:29 »
Bir tek bölümünü bile izlemek nasip olmadı. Yirmi dördü gelsin bir; bakalım neler kaçırmışım.

Çevrimdışı Hurin

• 1478
    • Profili Görüntüle
Ynt: CNBC-E�de �Star Wars� Şöleni!
« Yanıtla #11 : 17 Ocak 2010, 00:26:33 »
Ya :( O efekt olayından haberim vardı. Daha önce tartışmalarının yapıldığını duymuştum. Ben orjinal versiyonları ile yayınlanır diye ummuştum oysa ki :(

Ben starda orjinalini izlemiştim çok küçükken zaten ordan başlıyor tanışıklığım seriyle. Birde daha sonradan istanbulda bir sinemada gösterimleri yapıldı orjinal halinin. Bunun dışında artık ülkede eski video kasetleri olanlarda vardır onun dışında orjinale kimsenin sahip olduğunu düşünmüyorum. Üzücü birşey tabi Lucaz baktı besili hayvan var iyice yararlanmak istedi. Ama çoğu fan bu yenileme hareketini hiç beğenmedi.
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 17 Ocak 2010, 00:33:34 »
Ben starda orjinalini izlemiştim çok küçükken zaten ordan başlıyor tanışıklığım seriyle. Birde daha sonradan istanbulda bir sinemada gösterimleri yapıldı orjinal halinin. Bunun dışında artık ülkede eski video kasetleri olanlarda vardır onun dışında orjinale kimsenin sahip olduğunu düşünmüyorum. Üzücü birşey tabi Lucaz baktı besili hayvan var iyice yararlanmak istedi. Ama çoğu fan bu yenileme hareketini hiç beğenmedi.

Benim arşivlediğim ilk filmlerdendi sanırım 4-5-6 ve şansıma orjinalinini bulmuşum. Hatta şöyle ki, piyasadakilerin değiştirilimiş versiyonlar olduğundan haberim yoktu. 6. filmin son sahnesindeki "force ghost" mevzusunda Hayden Christensen'i görüp şaşıran bir arkadaşın sormasıyla farkettim eski-yeni farkını.

Orjinal versiyonun hem "orjinal" olmasından dolayı hem de en azından bunda hayden huyden kişisini görmediğimden dolayı çok mutluyum.
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı deanna

• **
  • 324
  • Rom: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 17 Ocak 2010, 14:41:07 »
İşte bu! 6 pazar boyunca beni kimse televizyonun başından kaldıramaz :D
Hepsini üç beş defa izlemiş olsam da yine heyecanlandım :D

Umarım orjinali yayınlarlar sanırım ben orjinalini seyretmedim :-\

.

Çevrimdışı Hurin

• 1478
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 17 Ocak 2010, 15:15:45 »
Benim arşivlediğim ilk filmlerdendi sanırım 4-5-6 ve şansıma orjinalinini bulmuşum. Hatta şöyle ki, piyasadakilerin değiştirilimiş versiyonlar olduğundan haberim yoktu. 6. filmin son sahnesindeki "force ghost" mevzusunda Hayden Christensen'i görüp şaşıran bir arkadaşın sormasıyla farkettim eski-yeni farkını.

Orjinal versiyonun hem "orjinal" olmasından dolayı hem de en azından bunda hayden huyden kişisini görmediğimden dolayı çok mutluyum.

Şanslısın o zaman ve ileride çok zengin olabilirsin :D Şu anda elindeki yayınlar  çok güzel fiyatlara kolleksiyonculara satılabiliyor. Bunun dışında Hayden'in performansını bende sevmiyorum. Karakterin kendi iticiliği mi yoksa oyunculuktan dolayı mı bilmiyorum ama Obi Wan Kenobi'ye sürekli dert yanması ağlaması Anakine karakterini biraz emolara benzetmeme sebep oluyor. Sürekli dert şikayet sızlanma bitmeyen istekler. Kaç yaşındansın daha yeni knight olmuşsun konseye girmeye çalışıyorsun olacak iş mi?

Ve Deanna yaşına rağmen star wars'a olan ilgin muhteşem takdir ettim seni.
Flame Light! Flee Night!