Kayıt Ol

Forum Ejderha Savaşı

Çevrimdışı kusad

• 487
  • Rom: 5
  • Kendimi Kaybettim!Hükümsüzdür!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Forum Ejderha Savaşı
« Yanıtla #45 : 12 Temmuz 2010, 12:59:09 »
Hakaret miydi bu?

Çevrimdışı diana

• 513
  • Rom: 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 12 Temmuz 2010, 14:32:03 »
Hakaret miydi bu?
Bilmem.Nasıl anladıysan öyledir. ;) :D

Çevrimdışı kusad

• 487
    • Profili Görüntüle
Forum Ejderha Savaşı//Bölüm 4//Geçiş Bölümü
« Yanıtla #47 : 12 Temmuz 2010, 16:27:41 »
     Dark BattLe arkadaşının ölümünden mimoza’ı sorumlu tuttuğu için ona küsmüştü.Fakat o olmadan da kazanamazdı.Bu yüzden artık herkes tarafından bilinen kusad ve ekibinin yerine doğru yol alıyorlardı.mimoza güçsüz bir uçucu olduğu için Dark BattLe ondan daha önde gidiyordu.Hedefledikleri yere gittiklerinde ne ortalıkta kimse yoktu.İkisi de hiçbir anlam veremezken ormanın içinden yandan kusad fırladı.Mızrak yarası silinmiş ve sarılmıştı.Zehrin etkisini de üstünden attığı için eski gücüne kavuşmuştu.Dark BattLe’e pençeleriyle sert bir giriş yaptı.Dark BattLe ne olduğunu anlayamadan geriye doğru sürüklendi.mimoza,kusad’ı dişleyemeden Marius’un pençelerini sırtında hissetti.Yüz üstü yere yapıştı. Dark BattLe hızlıca toparlanıp Marius’a kuyruğunu indirip onu ekarte etti.mimoza’de toparlanıp kusad’ı ısırmaya çalıştı fakat başaramayınca kaçtı. Dark BattLe’de onu takip etti.,kanadında çok ufak bir yara olmasına rağmen savaşa katılmayan Elendil’ın yanına geldi.Elendil mahcup bir ses tonuyla konuştu,
-Artık herkes burayı biliyor buradan gitmeliyiz bence Marius.
     Marius bu fikri sevmişti fakat sadıklıktan çıkmak istemediği için geçiştirdi.
     Roselyn’ın kaybolmasından sonra dağılan ikinci grupda black_helen takip ederken nasıl olduğunu anlamadığı bir şekilde kayboldu.aNTiSePTiK’yi çok merak ediyordu fakat şu anda kendisi yaşamalı ve Roselyn’ın yaşayıp yaşamadığını öğrenmeliydi.O yüzden geldiği yönü takip ederek Roselyn’ın aşağı düştüğü yere gitti.Uçurumdan aşağı inmek için uzun bir yol yürüdükten sonra aşağıya inebilecek bir yer buldu.Hemen aşağı inen black_helen “Bu işimi halledersem aNTiSePTiK’i bulurum.Sonra beni lider yaparlar ve bende tanrının gözüne girerim.” diyerek asıl isteğinin ne olduğunu kendi diliyle söyledi.aNTiSePTiK ise LewsTherin ve berre’den işkence görüyordu.black_helen yerde büyük bir iz gördü fakat hiçbir ceset yada sürüklenme izi yoktu.İnsanlar ikisini birden taşıyacak kadar güçlü olamazdı.Acaba…

Arkadaşlar bu bir geçiş bölümü süprizi bir gün ertelemek için böyle birşey yaptım yarın asıl süprizi göreceksiniz ve okuyanların şaşıracağını düşünmüyorum.Çünkü en sonda belli ettim biraz.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #48 : 12 Temmuz 2010, 17:42:49 »
Ben işkence altındayım ha :P Nasıl yaparsın berre...
May the force, be with you.

Çevrimdışı kusad

• 487
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 13 Temmuz 2010, 11:15:04 »
Dövcen onları Anti merak etme onlar senin acı çekerken izlemek için öyle yapıyor.

Çevrimdışı diana

• 513
  • Rom: 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 13 Temmuz 2010, 18:52:16 »
Zevkli bir bölüm.Tabi ben olsaydım dahada zevkle okunacak bir bölüm olurdu o başka.:D

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 13 Temmuz 2010, 21:59:20 »
Pekala tüm bölümleri baştan sona okudum ve açık bir şekilde de eleştireceğim :)

Öncelikle ben bölümlerin sadece şiddete dayalı olduğunu düşünüyorum. Verilen duygular pek iyi yansıtılamamış açıkçası.

Örneğin; benim diana'nın ölümünden -bir canavar olarak ;D- neden bu kadar etkilendiğimi daha uzun ve detaylı bir şekilde anlatabilirdin. Ya da black_helen'in liderlik hırsını. Düşmana karşı duyulan nefretin büyüklüğünü. Veya dostuna karşı hissettiğin sadakati.

Hiç değilse bölümler sadece yaşanan savaşlardan ibaret olmasaydı. Kamplar yapılmalıydı. Savaşlar planlanmalıydı. İhanetler, okuyucuyu deli edebilmeliydi.

Ayrıca bir kez daha burada da belirtiyorum: Noktalama işaretlerinden sonra lütfen boşluk gelsin ve paragraf başları, paragraf başı olduğunu kanıtlayabilsin :)

Güzel bir konu olduğu için bu kadar eleştirdim. Bilirsin kusad bunları sırf gıcıklık olsun diye yazmadım; yazdıklarımda samimiyim :) Eğer bu söylediklerimden en az bir tanesine dikkat edersen hikâye daha da gelişecektir.

Not: Berre ismi de vahşi bir canavara ne kadar da uyuyor ama :D

Not2: aNTiSePTiK;
Kan, dehşet ve ölüm! Nihahaahaha! :P

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #52 : 13 Temmuz 2010, 22:10:02 »
Hiç heveslenme, kurtulacakmışım öyle dedi xD
May the force, be with you.

Çevrimdışı kusad

• 487
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 14 Temmuz 2010, 10:45:14 »
Alıntı
Pekala tüm bölümleri baştan sona okudum ve açık bir şekilde de eleştireceğim :)
Hadi bahalım.
Alıntı
Öncelikle ben bölümlerin sadece şiddete dayalı olduğunu düşünüyorum. Verilen duygular pek iyi yansıtılamamış açıkçası.
Örneğin; benim diana'nın ölümünden -bir canavar olarak ;D- neden bu kadar etkilendiğimi daha uzun ve detaylı bir şekilde anlatabilirdin. Ya da black_helen'in liderlik hırsını. Düşmana karşı duyulan nefretin büyüklüğünü. Veya dostuna karşı hissettiğin sadakati.
Ben şu ana kadar onları iyi anlatmama sebebimin bir yere varma isteğimden olduğunu dile getirmek isterim çünkü şu anda farkettiğiniz kadarıyla insanlardan hiç bahsedilmiyor ve bende kurguladığım şekliyle oraya gitmek için acele ediyorum ki zaten o bölümün adı "Asıl Başlangıç" olacak.Ama kabul et dövüş sahneleri insanın gözünde canlanıyor.Tabii resimlere bakmışsan. :D
Alıntı
Hiç değilse bölümler sadece yaşanan savaşlardan ibaret olmasaydı. Kamplar yapılmalıydı. Savaşlar planlanmalıydı. İhanetler, okuyucuyu deli edebilmeliydi.
Üstüne bastın şu ana ortada 2 tane ihanet var ama ikiside açık değil dediğim gibi Asıl Başlangıç olan yani 6. yada 7. bölümden sonra açığa çıkacak süprizler kuşağı biter bitmez.
Alıntı
Ayrıca bir kez daha burada da belirtiyorum: Noktalama işaretlerinden sonra lütfen boşluk gelsin ve paragraf başları, paragraf başı olduğunu kanıtlayabilsin :)
İnadına oraya boşluk koymayacağım da kanıtlayabilsin derken?Her paragraf başında anlatılan her şey değişiyor.Aç burayı.
Alıntı
Güzel bir konu olduğu için bu kadar eleştirdim. Bilirsin kusad bunları sırf gıcıklık olsun diye yazmadım; yazdıklarımda samimiyim :) Eğer bu söylediklerimden en az bir tanesine dikkat edersen hikâye daha da gelişecektir.
Samimiliğine şükranlarını sunuyorum.Ama belirttiğim gibi yapacağım.
Alıntı
Not: Berre ismi de vahşi bir canavara ne kadar da uyuyor ama :D
Umarım kimse anlamını bilmiyordur. :D
Alıntı
Not2: aNTiSePTiK;
Kan, dehşet ve ölüm! Nihahaahaha! :P
Süprüz var.Roselyn nasıl dağıttı sizin grubu di mi ama parçaladı sizi utanın be. :D

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 24 Temmuz 2010, 13:52:30 »
Yahu ne zaman yazdın bunları.Ben hiç görmemişim.Hepsini bir anda okudum ve bazı yerlerde Berre'ye katılıyorum.Çoğu bölümde olaylar çok hızlı gelişiyor ve ayrıntılara fazla girmediğin için kafa karışıklığı yaratıyor.

Seçtiğin konu bayağı yaratıcı ancak çatışmalardaki vahşeti daha iyi yansıtabilmek için karakterlerin duygularını da kapsamlı olarak anlatmalısın bence.Bu olayların yaşandığı çevre hakkında da bir bilgi edinemedim okuduğumda.Çevre betimlemelerine de biraz daha ağırlık verebilirsin.

Kendi karakterime bayıldım bu arada :D İçten pazarlıklı, liderlik hırsı gözünü bürümüş, ilginç bir yaratık. ;D Devamını bekliyorum.Eline sağlık :)
Spoiler: Göster