Kayıt Ol

The Path

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
The Path
« : 13 Şubat 2010, 20:43:56 »
Kimse bu oyunu neden konuşmamış anlamadım  :blink Beni çok etkileyen bir oyunu anlatayım size  :)

The Path, Kırmızı başlıklı kız masalından esinlenilmiş, hatta bu masalı biraz gotikleştirmiş bir Adventure tarzı oyun. Amacımız 6 tane kızkardeşi büyükannenin evine götürmek. Bunu nasıl yapıcağınız tamamen size kalmış, sadece oyunda sizi yönlendiren şeyleri kesinlikle dikkate almayın! Yani kurallara asla uymayın.  :) Bunu hava olsun diye söylemiyorum gerçekten bu oyunda yönergeleri izlerseniz oyunu bitiremiyorsunuz  :D Müzik bakımından çok kıt olsada geçen senenin en iyi adventure oyunlarındandır benim için.

Oyun 6 kızkardeşin bir odada kendi hallerindeyken başlıyor. İçlerinden birini seçiyoruz ve gayet korkunç bir şekilde tüm gözler bir anda bize dikiliyor U_U bundan sonra kendimizi bir yolda buluyoruz ve ekranda yolu takip etmemizi bildiren bir yazı beliriyor. Her oyundan alışık olduğumuz gibi bu yönergeye uyuyoruz ve büyük annenin evine varıyoruz ama o da ne! "Game Over" yazısı karşınızda! Yönergeleri ne zaman uyarsanız aynı şey başınıza geliyor, yani oyunda kimseyi dinlememeli ve kendi yolumuzu bulmalıyız. Kendi yolumuzu ararken "Yakışıklı Kurt" la tanışıcaz, ormanın içinde bi tiyatro izliycez veya büyükannemize çicek toplarken bir periyle karşılaşıcaz. Çok çocuksu görünsede bu oyunu ornadığınızda anlıycaksınızki kesinlikle çocuklara hitap etmiyor...

Neyse efendim oyundan birkaz resimde koyayım yazımı bitireyim U_U Kedinlikle oynamalısınız Kayıp Rıhtımdakiler!

After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı Dark Sword

• *
  • 32
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: The Path
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2010, 16:29:52 »
Eline Sağlık..