Kayıt Ol

Seçkide Onuncu Ay!

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Seçkide Onuncu Ay!
« : 06 Mart 2010, 16:48:54 »

Sonunda öykü seçkimizde, ay açısından baktığımızda iki haneli sayılara geçmiş bulunuyoruz! Onuncu ayımızı doldurduğumuz şu günlerde, gerek seçkimizdeki öykü sayısı, gerek gelen yorumlar ile siz değerli okur ve yazarlarımıza bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz. Çünkü şu anda bu projenin devam etmesinin sebebi sizlersiniz.

Bu ayki temamız olan "Yolculuk" ile ilgili, özellikle temada kullandığımız görsel ile olumlu tepkiler almak bizleri gerçek anlamda mutlu etti. Her ayın kendisine özel olan temaları ile projemizdeki havanın rengi daha da güzelleşiyorsa ne mutlu...

Bu ay seçkimize yedi adet öykü geldi. Bakalım kimler hangi öyküleriyle katılmış;

Beyaz Uyku adlı öyküsü ile alpi

Tıkırtılar adlı öyküsü ile Amras Ringeril,

Obliu adlı öyküsü ile Nihbrin

Yılın İlk Cinayeti adlı öyküsü ile DarLy OpuS

WiCo: Ejderha Yolculuğu adlı öyküsü ile kusad

Şerit adlı öyküsü ile mit

Yanan Kıta 3 : Şeytanın Çırağı adlı öyküsü ile magicalbronze

Evet, böylece bir ay daha tükenmiş oluyor. Yeni ayın konusu, gelmesini özlemle beklediğimiz "İlkbahar" oldu. Öykülerinizi kayiprihtim@gmail.com adresine yollayabilirsiniz.

Yeni bir ayda yeni öykü ve yazarlar ile görüşmek dileğiyle!

Sevgiler,
Hakan "magicalbronze" Tunç
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
Ynt: Seçkide Onuncu Ay!
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2010, 20:17:54 »
Hem görsel olarak, hem de tema olarak çok şey beklediğim bir aydı. Öyküler gerçekten güzel gözüküyor, okuyalım bakalım. :)

Katılan herkese teşekkür ediyorum, bu zevkin bir parçası oldukları için.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2010, 10:48:51 »
Tema dehşet olmuş  :clap!!!

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Mart 2010, 11:34:50 »
Arkadaşlar Nisan ayı geldi çattı, öykülerinizi hala gönderme şansınız var. 4-5 gün içinde seçkiyi yayınlayacağız, yetiştiremem diyen arkadaşlar için zaman olduğunu bir kez daha belirtelim.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

• **
  • 114
  • Rom: 0
  • Gölgede yürümeyi sevenler için...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 01 Nisan 2010, 11:38:15 »
Ben bu seçki hakkında hiç bir şey bilmiyorum ?

:ohmy  nere bakıyoruz neyi hedef alıyoruz, öykü mü yazıyoruz? Ay kafam karıştı, yeniyim yardım edin ne kaçırdım ben? Belki bir sonraki seçkiye yetişirim.  :blink
Her yeni kopuş düşüş gibi gözükse de, toprağa düşen yeni bir umuttur aslında . Yeter ki siz, onu sulayıp filizlenmesine izin verin...

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 01 Nisan 2010, 11:52:45 »
Aylık Öykü Seçkisi başlığı belki işinize yarar.

Her ay, o ay belirlenmiş temaya uygun hikayeler yazılıp yollanıyor. Ve o ayın sonunda (ya da öteki ayın başında) yayınlanan seçkide yer alıyor bu öyküler. Mart ayının teması Yolculuktu yolculuk hakkında hikayeler yayınlandı. Nisan ayınınki İlkbahar. Nisan ayının ilk günlerine kadar yollayabilirsiniz İlkbahar temalı öyküleri.
try again fail again fail better

• **
  • 114
  • Gölgede yürümeyi sevenler için...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 01 Nisan 2010, 12:54:49 »
Teşekkürler, takipde olacağım. Nisan ayına yetişemem belki bir sonrakine... Bu başlık -form- altında duyurulacak diye kendime not alıyorum.
Her yeni kopuş düşüş gibi gözükse de, toprağa düşen yeni bir umuttur aslında . Yeter ki siz, onu sulayıp filizlenmesine izin verin...

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #7 : 01 Nisan 2010, 15:31:31 »
Teşekkürler, takipde olacağım. Nisan ayına yetişemem belki bir sonrakine... Bu başlık -form- altında duyurulacak diye kendime not alıyorum.

Forumda, Facebook'ta, portalda... Aslında herkesin haberdar olması için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz, ama görünen o ki bu da yeterli olmuyor.