Kayıt Ol

Kadim Söylenceler

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Kadim Söylenceler
« : 31 Ocak 2011, 16:04:10 »
Rıhtım Ahalisi;

Pazar günleri 22:00 ve 24:00 arası yapılacak olan yayında;

- Sitemizde o hafta içinde gerçekleşmiş olayların bir özeti
- Bilgi yarışmaları (ödül şu anlık radyodaki dinleyicilerden alacağınız bir bravo!'dur)
- Fantastik Edebiyat üzerine bir konu hakkında açıklama veya tanıtım
- Ele alınan konu ile ilgili soru cevap bölümü

yapmaya çalışacağım elimden geldiğince. Görüşmek üzere!
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Derin Mevzu
« Yanıtla #1 : 31 Ocak 2011, 16:15:20 »
Abi, tek söyleyebileceğim şey: Helal olsun. Dün tadı damağımızda kaldı zaten. Radyo iyice canlanmaya başladı, çok iyi oldu bu.
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı Wyern

• **
  • 121
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
    • Son Gulyabani'nin Yeri
Ynt: Derin Mevzu
« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2011, 16:44:21 »
Başlık süper üstad. İlk dinlediğimin tadı damağımda kaldı. Böyle çalışmalar gerekiyor.

Çevrimdışı Hurin

• 1478
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kadim Söylenceler
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2011, 21:05:25 »
Maalesef Flatcast'ten kaynaklanan bir arızadan ötürü yayın ben sorunu çözene kadar ertelenmiştir. Buradan geçen hafta bağlantı hızımı öve öve bitiremeyip nazar değdiren Magicalbronze ve Amras Ringeril'e selamlarımı yolluyorum.
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Hurin

• 1478
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kadim Söylenceler
« Yanıtla #4 : 06 Mayıs 2011, 23:25:03 »
7 Mayıs Cumartesi günü saat 7 ile 9 arasında bir yayın yapacağım. Yayında kadim söylenceler arasında unutulmuş saygı, sevgi, alçak gönüllülük ve hoşgörü gibi konular üstüne olacak.

Bu sitede çok ufak bir kitleyiz ve birbirimizi az çok tanıyoruz. Yinede her konuda kanlı bıçaklı tartışmalar, siteyi bırakmalar gırla devam ediyor. Hiç okuduğunuz eserlerden örnek almıyor musunuz, okuduklarımız bize hiçbir şey mi katmıyor?

Kısaca yukarıda saydığım erdemleri fantastik eserlerin hangisinde nasıl gördüğümüze dair örnekler vereceğim. Saygı ne demektir illa saygı gösterilmelidir gibi klişe sözlerin yerine sadece örnekler vereceğim sizinde önceden karşılaştığınız ancak fark edemediğiniz. Umarım başarılı bir yayın yaparım da şu sitede bir daha kavga tartışma başlatacak entry girmeden önce insanlar bir kere daha düşünür.
Flame Light! Flee Night!