Kayıt Ol

Aynı Yolda

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
Ynt: Aynı Yolda... Sevdiğimle -12-
« Yanıtla #135 : 24 Haziran 2010, 19:22:50 »
İçimden bir ses bir daha ki bölümde; bunların hepsi toplu intihara başvuracak diyor :P

Yok canım, olmaz öyle şey... (Belli de olmaz hani :D )
May the force, be with you.

Çevrimdışı brisingr

• 655
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #136 : 24 Haziran 2010, 19:25:45 »
Zamanda yolculuk yapsınlar, Mustafa geri dönsün. Mustafa-Elif, Alperen-Kumral Kız olsun :D

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #137 : 24 Haziran 2010, 19:26:56 »
Zamanda yolculuk yapsınlar, Mustafa geri dönsün. Mustafa-Elif, Alperen-Kumral Kız olsun :D

O da bi seçenek tabii... :D Neyse, bu tahminler çoğalmadan ben yeni bölümü yazayım, birinden biri tutar tahminin mazallah önceden tahmin edilen bir öykü olsun istemiyorum :D

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #138 : 24 Haziran 2010, 23:53:59 »
O da bi seçenek tabii... :D Neyse, bu tahminler çoğalmadan ben yeni bölümü yazayım, birinden biri tutar tahminin mazallah önceden tahmin edilen bir öykü olsun istemiyorum :D

Eee bu da bizim hikayeyi yazara zorla yazdırtma yöntemimiz :P

Çevrimdışı edi

• **
  • 51
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #139 : 25 Haziran 2010, 10:57:58 »
bu bölümde güzel olmuş
Sadece susmak ıstıyorum;
Yalan ınsanları kaale almadan..
Haklıyken haksız gözuksem bıle kendımı savunmadan..
HUZUR bulmak ıstıyorum,gözlerımı kapayıp,kımseyı anmadan...
Sessızlığı dınlemek ıstıyorum,herseyı yasamıs gıbı yaparak...
[/size][/i]

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
Aynı Yolda... Sevdiğimle -13-
« Yanıtla #140 : 26 Haziran 2010, 10:57:56 »
  Neler oluyordu bana ? Yıllardır Elif Elif diye çıldırmıştım, oysa şimdi ? Aşkını elde ettiğim anda uçuvermişti her şey. Bu kadar basit mi sevmiştim ben ? Hayır hayır, bitemezdi içimdeki sevda, bitmemeliydi... Akıttığım gözyaşlarının boşa gitmesine izin veremezdim. Yıllarım ziyan olmuş gibi hissediyordum. Yıllardır, tüm parasını kumara verip her seferinde kaybeden bir kumarbaz gibi tüm paramı Elif'in aşkına vermiştim ve her reddedilişimde de kendime her kumarbazın kendisine söylediği aynı yalanı söylemiştim. "Son bir kez daha...*"

Elif... Bir gün onun ağzından "aşkım" lafını duyabilmek için nelerimi vermezdim ki ? Oysa şimdi, her an beni seven, koruyan, üstelik bir başkasına gözüm kaydığı zaman aldırmayan ve kıskanmayan biri. Aşırı derecede yapmacık ve sinir bozucu.

Ha, bir de kumral kız var tabi. Kumral kız... İnanamıyorum öylesine güzel ki... Onu sevemem, çünkü Elif'i seviyorum. Fakat Elif... Elif ile aramızdaki problem nedir ha ? Kaderi değiştirdim altı üstü... Gerçekten, Gizem bunu duysaydı ne derdi acaba? "Zaten Elif seni ancak böyle severdi ! " gibisinden bir şey mi ? Yoksa "Ooo keşke benim karşıma da çıksa ! " gibi bir tepki mi olurdu. Bilmiyordum, onun vereceği tepki ne olursa olsun yaptıklarımı geri çeviremezdim. Kumral Kız'ı hiç tanımamış olmayı dilerdim ve Elif'in bana hiç karşılık vermemiş olmasını... Sahi harika günlerdi onlar, severdim, sevilmezdim, karşılık beklerdim alamazdım fakat en ufak bir güzel cümle bile bir ay mutlu ederdi beni. Azla yetinmezsen böyle olur işte !

Kafam allak bullaktı, bir tarafta Kumral Kız -ki ismini bile öğrenememiştim hala. - bir tarafta Elif, bir yandan da Mustafa'nın beni rahat bırakmayan anısı. Hayattan nefret ediyordum. Her şey Yeşilçam Filmlerinden öte bir boyuta taşmıştı, artık resmen Brezilya dizisinin içinde yaşıyordum. Kimin eli kimin cebinde, kim kimi seviyor belli değildi.

Mavi boyalı odamda, mavi yatağımın mavi yatak örtüsünün altındaydım. Kafamı çevirdim, baş ucumda bulunan komidindeki saate baktım. 04 : 35. Vay be, akşam olacak birazdan ha ? Gözlerim ağırlaşıyor... Uyku mu? Yoksa yeni bir astral deneyim mi... Bilemiyorum, sadece gözlerimi kapatmamak için bir neden bulamıyorum ve kendimi yokluğa bırakıyorum...

Etrafımı mor bir duman kaplıyor ve yukarı çekiliyorum. Yükseliyorum, yükseliyorum. O kadar yükseliyorum ki ne kadar zamandır yukarı çekildiğimi bile unutuyorum. Sonra bir el çekiyor beni, yakamdan kavrıyor ve sertçe kendine doğru çekiyor. Eli göremiyorum, sahibini de. Mustafa'nın sesini duyuyorum, gür, net, ağlamaklı ve tehditkar. "Gözlerimi görebiliyor musun ? " diyor. Cevap vermiyorum. Sorusunu yinelerken görüntüsü belirmeye başlıyor.... Saf, temiz bir yüz, geniş bir alın ve hafifçe ortadan birleşen kaşların altındaki koyu kahverengi gözler. Beni adeta öldürüyor..."Onsuz bir hayattansa ölmeyi tercih ettim, cehennem azabı bir hiç... Sadece gözlerime bak Alperen ! Bu gözler 7 aydır Elif'siz... Seninkilerse her gün onunkilerle birleşiyor ! N'olur kurtar beni Alperen yalvarıyorum kurtar beni s'onsuzluktan..."  Ne diyeceğimi ne yapacağımı bilemiyorum. Sadece boyun eğiyorum sonsuz yoklukta, Mustafa ile aynı sonsuz yoklukta gibi görünüyoruz ama benimki sadece boş bir sonsuzluk... Onunki ise koca bir s'onsuzluk...**

Alıntılar :

*Olasılıksız – Adam FAWER
**Badem'in bir albümünün adı.

Ynt: Aynı Yolda... Sevdiğimle -13-
« Yanıtla #141 : 26 Haziran 2010, 11:32:47 »
Güzel bir bölüm olmuş.Pişmanlıklar ve geçmişin özlemi...Bakalım devamında neler olacak.

Çevrimdışı hanne

• **
  • 326
  • Rom: 4
  • maybe one day...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #142 : 26 Haziran 2010, 12:22:24 »
Evet yine güzel bir bölüm daha..)
....Sanki bir erik ağacına çıkmıştım da orada üzüm yiyordum  ama bahçe sahibi gelince cevizleri neden yediğimi sormuştu....

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #143 : 26 Haziran 2010, 15:36:23 »
Olasılıksız'dan yaptığın alıntı yakışmış. Bir de tahmin edebileceğin gibi şu kısma çok güldüm:

"artık resmen Brezilya dizisinin içinde yaşıyordum."

Tebrik ederim. Bir daha ki bölümlerini -her zamanki gibi- bekliyoru(z)m :)

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #144 : 26 Haziran 2010, 17:18:13 »
Olasılıksız'dan yaptığın alıntı yakışmış. Bir de tahmin edebileceğin gibi şu kısma çok güldüm:

"artık resmen Brezilya dizisinin içinde yaşıyordum."

Tebrik ederim. Bir daha ki bölümlerini -her zamanki gibi- bekliyoru(z)m :)

Çabuk yazmaya çalışıÇAm.. =) Beğenmene sevindim...

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #145 : 26 Haziran 2010, 17:34:00 »
Mustafa'nın intikamı :D Çocukcağız pisi pisine ölmüştü, üzülmüştüm.Bölümler yola ilk çıktığından çok daha uzun şöyle bir bakınca.Kısaca şu andaki gidişattan memnunum. :)
Bu çocuk ne kadar çok Astral seyahate çıkıyor yahu.İnsanın başı dumanlanır bir süre sonra.;D
Yapması gereken tek şey tavrını koyup Elif'i yollamak.Beklentim(iz) budur.Yeni bölümü en kısa zamanda ekranımda görmeyi diliyorum.Ellerine sağlık :)
Spoiler: Göster

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #146 : 26 Haziran 2010, 17:48:35 »
:D Yalnız bi mantık hatası fark ettim bölümü düzenlemem gerek, Mustafa intihar etti, intihar eden birisi cennete gidemez :D

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #147 : 26 Haziran 2010, 20:22:48 »
:D Yalnız bi mantık hatası fark ettim bölümü düzenlemem gerek, Mustafa intihar etti, intihar eden birisi cennete gidemez :D
:D Ne dikkatsiz okuyucularız ama. Bence hikâyenin özünü değiştirmek yerine bu hatanın üzerinden yola çıkarak bir senaryo kur.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #148 : 26 Haziran 2010, 20:51:34 »
:D Ne dikkatsiz okuyucularız ama. Bence hikâyenin özünü değiştirmek yerine bu hatanın üzerinden yola çıkarak bir senaryo kur.

Nasıl bişey mesela ?

Çevrimdışı Elijah

• 627
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #149 : 26 Haziran 2010, 21:08:04 »
Mustafa zaten cehennemde, şöyle ki:

Elif'siz Cennet=Cehennem

O yüzden Mustafayı cehennemde sayabiliriz  :)
Planemo Syndrome