Kayıt Ol

Diablo II, 10 yaşında!

Çevrimdışı kusad

• 487
  • Rom: 5
  • Kendimi Kaybettim!Hükümsüzdür!
    • Profili Görüntüle
Diablo II, 10 yaşında!
« : 30 Haziran 2010, 18:15:00 »
Blizzard'ın efsanesi, doğum gününü kutluyor
Blizzard'ın efsane oyunlarından olan Diablo II, 10 yıl önce 29 Haziran 2000 yılında piyasaya sürülmüştü. Çıkalı uzun süre olmasına rağmen popülaritesini kaybetmeyen oyun, yeni eklenti ve yamalarla güncelliğini korudu ve hâlâ daha belirli bir kitle tarafından oynanarak en çok satan PC oyunlarının arasında yer alıyor.

Şu an Diablo III'ü geliştiren Blizzard, Diablo III'ün duyurusunu yaptığında eski Diablo oyunları tekrardan satış listelerinde yükselişe geçmişti. Mutlu yıllar Diablo II. Artık darısı üç numaralı oyunun başına.

Alıntı: indirtr.tk

Baktım forumda 3'ün çıkacağı da yazılmış bende bunu yollayayım dedim.

Çevrimdışı Rooney

• **
  • 66
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Diablo II, 10 yaşında!
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2010, 06:07:32 »
Evet diablo 2 yi şimdi bile oynuyorum hatta şuan simge durumunda  ;D Gerçektn çok zevkli bir oyun.Darısı Diablo 3ün başına  :D

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Diablo II, 10 yaşında!
« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2010, 10:05:38 »
Diablo II 10 yaşında ise normal Diablo kaç yaşında acaba. 'Welcome to the tavern of the rising sun' repliğini o kadar duymuşum ki aklıma kazınmış kaç senedir çıkmıyor aklımdan. Burcher'ın 'Hiaaagh' diye karanlıktan çıkışlarında en az 5-6 kere korkmuşumdur. Diablo I gibisi var mıydı be. Zamanının kült oyunu. geçen baktım hala daha multiplayerdan oynayanlar var.