Kayıt Ol

Harry Potter Haberleri

Çevrimdışı LinkinLady

• **
  • 258
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: ZAY'a bir adaylıkta VES'ten...
« Yanıtla #75 : 08 Ocak 2008, 21:48:26 »
Bence hiç ödül alamıcak!.. :D

Çevrimdışı em_dan_rup

• 992
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: ZAY'a bir adaylıkta VES'ten...
« Yanıtla #76 : 08 Ocak 2008, 21:49:59 »
ece o kadar da karamsar olma yani..kehanetten felan alırlar ;D
Geri mi dönücem :P

Çevrimdışı LinkinLady

• **
  • 258
    • Profili Görüntüle
Ynt: ZAY İngiltere ve İrlanda da Lider
« Yanıtla #77 : 08 Ocak 2008, 21:50:43 »
Bu tamamen eski filmlerin başarısı bence. Eski filmler iyi olmasaydı bu film izlenmezdi...

Çevrimdışı vital

• *
  • 33
    • Profili Görüntüle
Narcissa Malfoy'u Helen McCrory oynayacak
« Yanıtla #78 : 08 Ocak 2008, 22:15:49 »

Independent Gazetesinin bugünkü online baskısında Helen McCrory kısaca, bir sonraki Harry Potter filmi MP'deki rolü Narcissa Malfoy'a başlamaktan bahsediyor. Devamında ekibi çok sevdiğinden işinden hoşlandığından vs. klasik cümleler kurmuş. Tiyatrodaki oyunlarından daha fazla film yapmış. Replikleri hatırlama açısından tiyatro ve film yapımını karşılaştırmış, film yapımının kolay olduğundan bahsetmiş. (bizimkileri ezmiş sanki biraz :D ) Hamileliği dolayısıyla ZAY'daki rolünü oynayamamıştı, fakat MP'de Bellatrix'in kız kardeşi rolünde Narcissa olarak karşımıza çıkacak. MP ise 21 Kasım 2008'de vizyona girecek.

İngilizcesi için

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Narcissa Malfoy'u Helen McCrory oynayacak
« Yanıtla #79 : 08 Ocak 2008, 22:29:49 »
Çok belliydi oynayacağı ;D Ben soluk tenli birisini bekliyordum ama açıkcası pek gitmemiş :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Neases

• 944
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
Ynt: Karşınızda Lavender Brown...
« Yanıtla #80 : 09 Ocak 2008, 13:58:28 »
Bence çok güzel bir kız ve Lavander karakterine tam uyuşacak!Bu kızın Ron'u öptüğünü hayal ediyorum da :D komedi sahneler geliyo aklıma :D

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
İyi ki doğdun Prof. Snape..
« Yanıtla #81 : 11 Ocak 2008, 02:29:03 »

J.K.Rowling sitesini Profesör Snape'nin doğum günü dolayısı ile güncelledi. Profesör Snape şu anda 48 yaşında olacaktı lakin ölmeseydi... :-[

Not: 8 Ocak tarihinde 48 yaşına basmıştır...
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
Mutlu Yıllar Imelda Staunton!!!
« Yanıtla #82 : 11 Ocak 2008, 02:52:20 »
"Harry Poter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı" filminde Dolores Umbridge karakterini canlandıran Imelda Staunton bugün (yani 9 Ocak'ta) 52 yaşına bastı. Tüm kayiprihtim.org ailesi olarak kendisinin doğum gününü kutluyor daha nice mutlu mutlu doğum günleri kutlamasını diliyoruz...

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
Emma Watson resmi sitesini "Melez Prens" filmi için güncelledi...
« Yanıtla #83 : 11 Ocak 2008, 03:04:31 »
Aktris Emma Watson (Hermione Granger) resmi sitesini Melez Prens setindeki olayları anlatmak için güncelledi. Bugünki yazısında filmde Slughorn karakterini canlandıran Jim Broadbent ile ilk sahnesini çektiğini açıkladı. Sette çok eğlendiğini söyleyen Emma şöyle devam etti:

"Onunla çalışmak mükemmeldi. Mükemmel olan bir diğer şey ise Profesör Slughorn'un vediği kahvaltı davetinde TÜM GÜN profiterol yemek oldu..."

Ayrıca şu an sınavlara çok çalıştığınıda belirten Emma, yeni filmi "Ballet Shoes"'u izleyen herkesede teşekkür etti.

Harry Potter ve Melez Prens filminin 21 Kasım 2008'de çıkacağını tekrardan hatırlatalım...

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
Harry Potter Haberleri
« Yanıtla #84 : 11 Ocak 2008, 03:47:28 »
Bugünlerde çekimleri devam eden "Melez Prens" filminin yanı sıra yedinci ve son film(belkide değil) olan "Harry Potter ve Ölüm Yadigarları" için de çalışmalar devam ediyor. Son olarak filmin yönetmeni için bazı isimler su yüzüne çıktı, bunlardan en önemlilerinden birisi (hatta en önemlisi..:P )de Guillermo del Toro...

MTV sitesinde haber şu şekilde geçiyor..

Warner kardeşlerinden birisi "Harry Potter ve Ölüm Yadigarlar"ını çekmesi için telefonla aramıştı bu adamı. Aradan iki ay geçti. Mtv Budapeşte temsilcileri Del Toro ile görüşme yaptılar. Acaba bu film için gelecekmiydi...

"Filmi çekmekle gerçekten ilgileniyorum." diyor Del Toro. "Filmler iyice karanlık bir hal alıyor. Yaşadığı dünya ile içinde bulunduğu o çocukluk halinden geçişi arasında bir mukayesesi var. Bu olanların hepsi çok güzel bir dünya içerisinde gerçekleşiyor..."

Del Toro bu filmde yönetmenlik yapmak için aslında "biçilmiş bir kaftan". Pan'ın Labirenti gibi bir filmi çekmiş olan Del Toro bu son film için çok iyi bir seçim. Hehalde Del Toro'da böyle düşünüyor ki, Perili filmlerin ustası şu şekilde devam ediyor...

"Kitabı kızım için almştım ve aban hep soruyordu.' Baba kitabı bana nezaman okumaya başlayacaksın diye.' Sonunda kitabı okuyup bitirdiğimde çok etkilenmiştim. Sonu tam bir Dickens romanı gibiydi..."

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
Potter yıldızları Sweeney Todd-Avrupa Film Galasında...
« Yanıtla #85 : 11 Ocak 2008, 05:16:28 »
"Harry Potter" oyuncuları Alan Rickman, Helena Bonham Carter ve Timothy Spall, Tim Burton'un Sweeney Todd filmi "Avrupa Film Galası" için Londra'daydılar.Elimize dün yapılan galadan resimler geçmeye başladı bile. Resimlerin her siteye göre linki aşağıda verilmiştir...

Getty Images
Wire Image (1)
Wire Image (2)
Rex Features
PR Photos
Just Jared
Splash News Online

Çevrimdışı Ira Arel

• **
  • 198
    • Profili Görüntüle
e o ztn Voldiydi
Harry Voldiye diyr yha biraz önce ne olacağını gördün biraz pişmanlık duy sadece pişmanlık
yani burda o şeyin ztn voldi olduğu sölenior
"Bize aslında kim olduğumuzu göstren şey yeteneklerimizden çok SEÇİMLERİMİZ'dir."

• 1512
    • Profili Görüntüle
Ynt: Mutlu Yıllar Imelda Staunton!!!
« Yanıtla #87 : 11 Ocak 2008, 15:17:28 »
Mutlu Yıllarr!!! ;D ;D  Sağol çeviri için Hakan :D

• 1512
    • Profili Görüntüle
Ynt: Potter yıldızları Sweeney Todd-Avrupa Film Galasında...
« Yanıtla #88 : 11 Ocak 2008, 15:19:46 »
Çok güzel resimler sağol paylaşım için Hakan :D Helena herzamanki gibi harika film bugün çıkıyo yani çıktı bakalım ben ne zaman gidicem ;D

Çevrimdışı SeD

• 877
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: İyi ki doğdun Prof. Snape..
« Yanıtla #89 : 11 Ocak 2008, 15:21:19 »
böhüüü snape immm ... :'( yazık ya adama ne kadar beddua etmiştim ;D iyiki dooodun diyicem ama öldünn böhüü :'( :'( niye hep iyiler giderkii... ???