Kayıt Ol

AvP genişliyor

Çevrimdışı kusad

• 487
  • Rom: 5
  • Kendimi Kaybettim!Hükümsüzdür!
    • Profili Görüntüle
AvP genişliyor
« : 01 Temmuz 2010, 16:09:32 »
Yeni haritalar ve yeni özellikler
Sega, Aliens vs Predator için ikinci genişleme paketi olan Bughunt Map Pack'i duyurdu. Bu pakette 6 farklı online oyun modu, yani Deathmatch, Predator Hunt, Infestation, Species Deathmatch, Mixed Species Deathmatch ve Domination'ı destekleyen 2 yeni harita bulunuyor.

Ayrıca pakette, çevresel tehlikeler ve yeni hava şartları da bulunuyor. PC, PS3 ve X360 için hazırlanan paket, 7 Temmuz'da $6.99/560 MS puanı değeriyle satışta olacak.

Alıntı indirtr.tk

Oyunu oynama fırsatı bulamadım ama çok övüldü.İnşallah oynarım.

Çevrimdışı simkalaba

• **
  • 146
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: AvP genişliyor
« Yanıtla #1 : 01 Temmuz 2010, 16:32:15 »
bu oyunu ve filmlerini çok seviyorum. sana çok teşekkür ederim

Ceddry Edain

Çevrimdışı kusad

• 487
  • Rom: 5
  • Kendimi Kaybettim!Hükümsüzdür!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 01 Temmuz 2010, 17:08:47 »
Forumun amacı budur zaten paylaşmak.

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 01 Temmuz 2010, 17:49:09 »
Of bu benim hayatımın en önemli ögelerinden biri. AvP. Zaten zamanında Bilim-Kurgu bölümüne bir Alien başlığı açmıştım bayağı kapsamlı olacaktı ama kaldı, toparlayıp devam ettirmeyi düşünüyorum bu yaz .d Her neyse, oyunun yeni halini oynayamamaktan büyük bir utanç duysam da (2007'den beri aynı bilgisayarı kullanıyorum, pes) eklenti paketi haberi bile ağzımın suyunu akıttı. Teşekkürler bilgi için.

Çevrimdışı johnconstantine

• **
  • 167
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Her Şeyi Gören Faesla
« Yanıtla #4 : 02 Temmuz 2010, 09:17:37 »
   Oyunun 2010 versiyonu grafik, atmosfer, gerilim bakımından gerçekten kaliteli. Hele Predatorsanız, varın keyfini siz düşünün. Gerçi Predatorlar sanki diğerlerinden gerçekten çok çok üstün yapılmış gibiler. Yalnız multiplayer da arkaşımın söylediği kadarıyla kolay kolay online oyuncu bulunmuyormuş. Pek anlamadım ama öyle söyledi. Kendisi benden önce almıştı ve bunu duyduktan sonra çekindim almaya. Halâ çabaladıklarına göre var bir şeyler.

Çevrimdışı simkalaba

• **
  • 146
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Temmuz 2010, 10:50:14 »
evet muhteşem bi oyun yapmışlar yeni versiyonu zaten süper bişey eski versiyonlarının grafikleri berbat olsada senaryo ses vb. muhteşemdi.

Ceddry Edain

Çevrimdışı boromir

• **
  • 374
  • Rom: -4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 02 Temmuz 2010, 11:12:02 »
evet muhteşem bi oyun yapmışlar yeni versiyonu zaten süper bişey eski versiyonlarının grafikleri berbat olsada senaryo ses vb. muhteşemdi.
aynen öyle.