Kayıt Ol

İlginç Usb Cihazları...

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
İlginç Usb Cihazları...
« : 02 Temmuz 2010, 10:53:10 »

Bu USB aracı Star Wars'a gönül vermiş kullanıcılara gitsin. 26.24 dolar fiyat etiketine sahip olan Star Wars ışın kılıcı görünümlü lamba 33cm boyunda. Aynı zamanda lamba da bulunduğu yerden çıkarılabiliyor. Silah tercihi size kalmış.

Bu USB ürünümüz de Star Wars sevdalılarına özel. Rüyalarınızı süsleyen Darth Vader'ı masanızın üzerine yerleştirebilir, gerektiği zaman cihazlarınızı ona bağlayabilirsiniz. Ya da karanlık tarafa geçersiniz; tercih sizin! Fiyatı 59.99 dolar.

İş yapılan ortam gittikçe tehlikeli bir hal alıyor. Süpersonik el bombaları, ışın kılıçları, Hattori Hanzo'lar... kendi güvenliğinizi sağlamanız lazım. Bunu sürekli yapamazsınız. ancak 32.49 dolar karşılığında sahip olacağınız USB roket atar bunu yapabilir.

Sağa, sola, yukarı ve aşağı hareket edebilen ürün, üzerindeki füzeleri içinde bulunan ses efektlerini kullanarak hızlıca 3 metre mesafeye kadar fırlatabiliyor.

Pis bir masamız mı var? Bu ürünle hiç problem değil. Nostaljik bir tasarıma sahip olan USB Desk Vacuum, masanızı çok kolay bir şekilde temiz tutmanızı sağlıyor. Bilgisayar başında atıştırmayı seven kullanıcılardansanız bu ürün fazlasıyla işinize yarayacak.

13.49 dolara; kırıntı yok, dert yok !

Şayet mikroskopla önünüze geleni inceleme gibi içinizde kalmış bir tutku varsa bu ürün tam size göre. 74.95 dolar karşılığında sahip olabileceğiniz mikroskop, USB portunu kullanarak kendisinden beklenmeyecek şekilde kaliteli görseller yakalıyor (300X'e kadar).

Anakartınızın üzerindeki devreye, ya da kağıt paranın üzerindeki mikro boyaya çok daha yakından bakabilirsiniz. Şaşırtıcı, ancak çok keyifli görünüyor.

Alıntı : Cnet Türkiye
May the force, be with you.

Çevrimdışı boromir

• **
  • 374
  • Rom: -4
    • Profili Görüntüle
Ynt: İlginç Usb Cihazları...
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2010, 10:56:15 »
en koptuğum şey süpürgeydi :D

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #2 : 13 Temmuz 2010, 10:14:29 »

Cidden işe yarar ama xD Şahsen benim klavyede karınca mahsur kalsa cennete düştüğünü zanneder heralde.
May the force, be with you.

Çevrimdışı kusad

• 487
  • Rom: 5
  • Kendimi Kaybettim!Hükümsüzdür!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Temmuz 2010, 10:19:59 »
Cidden işe yarar ama xD Şahsen benim klavyede karınca mahsur kalsa cennete düştüğünü zanneder heralde.
Aynı durum şu andabile atıştırıyorum ki masa berbat.

Çevrimdışı Alorka Greenleaf

• 603
  • Rom: 6
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
« Yanıtla #4 : 17 Temmuz 2010, 15:36:38 »
Diğerleri güzel, kullanışlı, eğlenceli olabilir ama sondaki mikroskop çok gereksiz ve saçma bence. :)

Çevrimdışı boromir

• **
  • 374
  • Rom: -4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 22 Ekim 2010, 22:49:58 »

:D hahaha