Kayıt Ol

Susam Sokağı’ndan Star Wars Parodisi

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
Susam Sokağı’ndan Star Wars Parodisi
« : 08 Ekim 2014, 17:39:31 »

Dünya nefesini tutmuş bir vaziyette Star Wars VII’yi bekleyedursun, kadim çocukluk arkadaşımız Muppetlar eski filmleri tiye alan parodilerine tam gaz devam ediyorlar. Bu seferki hedefleriyse Han Solo!

Ya Wookieeler iki metre boyunda, aslanımsı savaşçılar yerine Cookie adlı, üzeri çikolata kaplı yaratıklar olsalardı? Ya Han Solo (kelimenin tam anlamıyla) bir kurabiye canavarı olsaydı?  Ne olurdu? İşte bu sorunun cevabı bol kahkahalar eşliğinde Star S’mores’ta!

Anneannenizin fırınından çıkan kurabiyeler tadındaki bu macerada başrolleri üstlenen Flan Solo ve Chewie The Cookie’nin yanı sıra Luke Piewalker, Only-One Cannoli, Groda ve Darth Baker da bizlere eşlik ediyor.

Robotların mutfak aletlerinden, isimlerin tatlı adlarından ve nehirlerin sütlerden oluştuğu bu kısa ama eğlenceli parodiyi mutlaka izleyin! BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Haber: M.İhsan "mit" Tatari

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Susam Sokağı’ndan Star Wars Parodisi
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2014, 00:01:23 »
Buna çok ama çok güldüm ya :) Filmdeki herkesin adının mutfakla alakalı olması çok zekiceydi cidden. Cannoli bir İtalyan tatlısıymış mesela, onu bilmiyordum. "Use the four," repliği ve Darth Baker da favorimdi bu arada :) Buna Türkçe altyazı yapsak ne güzel olurdu. Ama esprileri çeviremezdik, orası ayrı :P
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Rom: 1
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
Ynt: Susam Sokağı’ndan Star Wars Parodisi
« Yanıtla #2 : 12 Ekim 2014, 17:31:54 »
Çok iyi olmuş ya:) Bunun izledikten sonra diğer filmler için yaptıklarına da bakın güzeller var mesela lotr hunger games