Kayıt Ol

Türkiye' de Sinema Neden Kötü? Yoksa Sizce İyi mi?

Çevrimdışı Annabeth

• *
  • 5
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Türkiye' de Sinema Neden Kötü? Yoksa Sizce İyi mi?
« Yanıtla #15 : 23 Ağustos 2010, 23:41:34 »
sadece sinema değilde ben dizilerden yanada kötü olduğunu düşünüyorum
konu hep aynı aşk/ayrılık acısı yada fazlasıyla komedi..
fantastik yada macera dolu doğru düzgün bir film izlemedim, görmedim daha doğrusu
ne biliyim bi bilim- kurgu dizisi yada filmide çekebilirler ama izlenilceğini sanmıyorum çünkü halkın seviyesine göre bence filmler..
sıkıldım artık kalitesiz yapımlar görmekten gerçekten ..
öyle şeyler yapsalar bile yabancı filmler kadar kaliteli olacağını sanmıyorum çünkü gerçekçiliğe pek önem vermiyolar
neyse bence kötü gerçekten türkiyede sinema

sinemadan bahsediyoruz biliyorum ama söylemeden geçemem neden bu insanlar sürekli yabancı dizilerin taklitlerini yaparlar anlamıyorum özgün bişey yaratmıyolar ya  bu olay gerçekten sinirime dokunuyor.

Çevrimdışı SéDa ERéN

• **
  • 83
  • Rom: 0
  • *WaiT Mé iN !NFéRNo~' Not Mé u'll waiT! ParasITé
    • Profili Görüntüle
Ynt: Türkiye' de Sinema Neden Kötü? Yoksa Sizce İyi mi?
« Yanıtla #16 : 25 Ağustos 2010, 13:53:57 »
sadece sinema değilde ben dizilerden yanada kötü olduğunu düşünüyorum
konu hep aynı aşk/ayrılık acısı yada fazlasıyla komedi..
fantastik yada macera dolu doğru düzgün bir film izlemedim, görmedim daha doğrusu
ne biliyim bi bilim- kurgu dizisi yada filmide çekebilirler ama izlenilceğini sanmıyorum çünkü halkın seviyesine göre bence filmler..
sıkıldım artık kalitesiz yapımlar görmekten gerçekten ..
öyle şeyler yapsalar bile yabancı filmler kadar kaliteli olacağını sanmıyorum çünkü gerçekçiliğe pek önem vermiyolar
neyse bence kötü gerçekten türkiyede sinema

sinemadan bahsediyoruz biliyorum ama söylemeden geçemem neden bu insanlar sürekli yabancı dizilerin taklitlerini yaparlar anlamıyorum özgün bişey yaratmıyolar ya  bu olay gerçekten sinirime dokunuyor.
katılıyorum.Çok güzel açıklamışsın.. :)
Bence ayrıyeten esprinin dozunu fazla kaçırıyorlar..o çok itici oluyor. :hemk
Bir de benim sinirime dokunan bi şey var: espri yapamıyorlar bizi güldüremiyorlar doğal şeylerle adam gidiyo bu kerizler güler buna diye senaryosuna küfürler iğrenç hareketler koyuyor e sen bu kadar itici bir dizi veya film ortaya çıkarırsan tabi Dünyanın en basit sineması bizde olur azcık aklını ve ahlakını çalıştırsın bazı sinemacılar!! Kızlar adına konuşursam gerçekten mide bulandırcı oluyor böyle iğrenç yapımlar.. :rr :inca

NoBody BUt ME caN NOT PlaY WIth My BRAIn ANYMORE!..