Kayıt Ol

Biri Beni Isırdı~Vampire Suck

Çevrimdışı Alorka Greenleaf

• 603
  • Rom: 6
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
Biri Beni Isırdı~Vampire Suck
« : 15 Ağustos 2010, 14:19:42 »
Alacakaranlık serisiyle dalga geçen film yapılmış. Korkunç Bir Film, En Süper Kahraman tarzı bir film. Filmde kalite falan olmasa da Alacakaranlık sevmeyenler için bir komedi. Fragmanlarda bazı komik sahneler var. Bakalım filmin tamamı nasıl olacak. Ne bekliyorsak artık. :D

Filmin Konusu;
Becca iki erkek arasında kararsız kalmıştır; gizemli, karamsar ve soluk benizli çocuk ile dayanıklı, sevimli ve ona “küçük gay kardeşi”ni hatırlatan çocuk arasında. İkisi arasında bir karar vermek için bir aile yemeğini sağ salim atlatmalıdır. İçinde bulunduğu romantik karmaşalar yeterli değilmiş gibi, bir yandan da kendisine küçük bir bebekmiş gibi davranan babasıyla da başetmelidir.
Afiş;
Spoiler: Göster
Film Bilgileri;
Yapım: 2010  ~ ABD
Tür:  Gençlik,  Komedi
Yönetmen&Senaryo: Jason Friedberg,  Aaron Seltzer
Yapımcı:  Jennifer Booth,  Jerry P. Jacobs,  Peter Safran,  Will Greenfield
Gösterim Tarihi: 26 Kasım 2010 (Türkiye)
Filmin WEB Sitesi; Burada
Fragmanlar: Burada

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: Biri Beni Isırdı~Vampire Suck
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2010, 17:20:05 »
Bu çok güzel ya fragmanında gül gül ölmüştüm umarım filmdeki espriler sadece fragmandakilerle kalmaz :D Heyecanla bekliyoruz :P

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 16 Ağustos 2010, 01:17:45 »
Tıvaylayt a inat, gideceğim. Hatta belki filmi izlemem uyurum ama inadına gideceğim. Kahrolsun Tıvaylayt.
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2010, 20:42:39 »
Şu Twilight'ın elinizden çekeceği var anlaşılan. Madem can düşmanı yapacaktınız seriyi neden okudunuz dört kitabını? Kazanan kazandı isterseni kitapları tuvalete atın bir faydası olmayacak. Bir de nasıl rezalet yapmışlar diye filmlerine gidenler var :) Madem sevmiyorsun destekleme ki işini nasıl yaptığını görelim :)
Bu durumda antiler korsanları alsın da sabote etsinler :P (yanlış anlaşılmayı baştan engelleyeyim, muhalefet olmak için değil eğlendiğim için yazıyorum.).

Filme gider miyim, bilmiyorum. Çünkü, internete düşmüş bile. Nasılsa birileri indirir de elime gelirse ne ala. Sinemada izlenecek bir değeri olduğunu düşünmüyorum. Buna keza, fragmanını izlerken eğlenmedim değil. O çeteye Black Eyed Peas benzetmeleri de fazlasıyla güzel olmuş :D.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı skandy_duygu

• **
  • 293
  • artık Mersine Türkiye şampiyonasına :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Ağustos 2010, 12:31:19 »
Fragmanlar güzelmiş komik bişeye banziyor sinamada izlemem ama genede izlerim.  :D
Yeniayla alacakaranlığı birlikte yapmışlar galiba.
‘Üzgünüm Beverly ama seni dövmek zorundayım.Bunu senin iyiliğin için.Eğer tuvaletten bir örümcek çıktığını söyleseydin,benden dayak yemek zorunda kalmayacaktın’”

Çevrimdışı Elijah

• 627
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 20 Ağustos 2010, 14:07:27 »
Filmine gitmem ama büyük ihtimalle CD sini alırım, fragmanı izlemiştim komik bir şeye benziyor  :)

Vampire Suck forever  :D
Planemo Syndrome

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 21 Ağustos 2010, 15:03:13 »
Ay inanamıyorum! Bu tivaylaytı bile gölgede bırakır. Ayy yeni fan olunucak bişi çıktııı! Eminim Yüzüklerin Efendisini solllar geçer. :D

Şu Twilight'ın elinizden çekeceği var anlaşılan. Madem can düşmanı yapacaktınız seriyi neden okudunuz dört kitabını? Kazanan kazandı isterseni kitapları tuvalete atın bir faydası olmayacak. Bir de nasıl rezalet yapmışlar diye filmlerine gidenler var :) Madem sevmiyorsun destekleme ki işini nasıl yaptığını görelim :)
Soruyorum wale; bir kitabı okumadan onun hakkında nasıl yargı edinebilirsiniz?

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 21 Ağustos 2010, 16:11:14 »
Bu durumda antiler korsanları alsın da sabote etsinler :P (yanlış anlaşılmayı baştan engelleyeyim, muhalefet olmak için değil eğlendiğim için yazıyorum.).

Filme gider miyim, bilmiyorum. Çünkü, internete düşmüş bile. Nasılsa birileri indirir de elime gelirse ne ala. Sinemada izlenecek bir değeri olduğunu düşünmüyorum. Buna keza, fragmanını izlerken eğlenmedim değil. O çeteye Black Eyed Peas benzetmeleri de fazlasıyla güzel olmuş :D.

Günümüz piyasasında popülerliğin ve beğenilmenin en büyük ölçütlerinden birisi ürünün korsanının gördüğü rağbettir bana kalırsa.

Filme gelirsek, evet sinemada izlemeye değmeyecek bir film gibi görünüyor. Scary Movie'den bu yana çekilen bu tarz filmler felaket abidesiydi (Epic Movie, Disaster Movie vs.). Fragman fena güzeldi o ayrı tabi.
try again fail again fail better

Çevrimdışı Elijah

• 627
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 21 Ağustos 2010, 19:49:07 »
Filmi izledim bugün, ama tamamını değil.

Çok komik yerlerde vardı ama çok azdı. Scary Movie'deki komedinin aynısıydı diyebiliriz. Güzeldi ama komedi daha fazla olabilirdi.
Planemo Syndrome

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 21 Ağustos 2010, 20:10:32 »
Şey internetten izledim dersem beni taşlar mısınız bilmiyorum ama, izledim.Bilemeyeceğim çok sıkı espriler de vardı "Çok mantıksız!" dediğim yerler de.Ama izlenilebilir ve yer yer güldürecek bir filmdi.

Çevrimdışı Alorka Greenleaf

• 603
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
« Yanıtla #10 : 21 Ağustos 2010, 23:10:03 »
Yabancı film veya dizilerden böyle adı aynen çevirilmeyen bir çok yapım var. En uygun olanı düşündükleri şeyi isim olarak koymuşlar. :)
 İngilizce öğretmenimiz dil gelişimi içi sık sık yabancı film izletir. Bir film getirmişti. Adı ; Along Came A Spider. İsimden bir şey anlamamıştık. Türkçesi ise ; Örümceğin maskesi diye geçiyor. Tuhaf. :D :D

Çevrimdışı skandy_duygu

• **
  • 293
  • artık Mersine Türkiye şampiyonasına :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 22 Ağustos 2010, 01:47:21 »
İnternetten izledim çok komikti izlerken koptum. Sonu çok güzel bitmiş. Zaten filmin  komik olacağı fargmanından anlaşılıyorudu sadice 1 kaç yeri abartmışlar ama genede çok eğlendim fili izlerken :zuha :zuha
‘Üzgünüm Beverly ama seni dövmek zorundayım.Bunu senin iyiliğin için.Eğer tuvaletten bir örümcek çıktığını söyleseydin,benden dayak yemek zorunda kalmayacaktın’”

Çevrimdışı Lunod

• *
  • 31
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 15 Eylül 2010, 14:12:14 »
Arkadaşın film hakkındaki şu güzide yorumunu atmadan edemiyeceğim, hayaranım bu sözüne.

Alıntı
"iki tane parlak vampir yüzünden vampirler "suck" oldu ya, girsin vizyona artık birşey demiyorum."