Kayıt Ol

Çevrimdışı Gilderoy

• 416
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
    • Kuyutorman
« Yanıtla #45 : 19 Temmuz 2012, 13:07:36 »
Yeni Avatar'ın, o teknolojinin beni bu kadar saracağını ve eskisi gibi bir tat almaya başlayacağımı hiç sanmazdım ama oldu işte. İyice alışmaya başladım buna ve daha iyi olacağını hissediyorum.

Spoiler: Göster

Sanırım aranan kan bulundu! :D

Ek:
to see world in a grain of sand
and a heaven in a wild flower
hold infinity in the palm of your hand
and eternity in an hour
-William Blake

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Rom: 16
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Avatar'da Yeni Bir Soluk || Avatar: Legend Of Korra
« Yanıtla #46 : 19 Temmuz 2012, 13:34:13 »
Sadece ilk iki bölümünü izledim. İlk başlarda Aang kadar zevk vermese de, sonra güzelleşeceğini umuyorum. Bu arada Tenzin'in en küçük çocuğu çok komik ya :D

• *
  • 17
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 18 Ağustos 2012, 01:41:19 »
ikinci sezonunu dört gözle bekliyorum üç günde bitirmiştim uyumadan o kadar güzeldi ki ama bi avatar değil tabi :D
 kafamdaki dünya daha güzeldi bende orda yaşamayı tercih ettim. 

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 23 Mart 2013, 12:40:41 »
İkinci sezon bu Nisan çıkacakmış :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı DarLy OprS

• *
  • 11
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 17 Ağustos 2014, 23:14:58 »
Eskisinin yerini tutmuyor ama fena değil

• 403
  • Rom: 7
  • ☆★
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 18 Ağustos 2014, 00:02:32 »
SPOİLER:
[spoiler] Şu anda olaylar oldukça ilerlemiş durumda, bu yeni sezonda da karşımıza son derece havalı bükme teknikleriyle Zaheer ve çetesi çıkıyor. Kendilerine Red Lotus diyen bu gurubun amacı dünya üzerindeki tüm liderleri, kralları vs yok etmek ve bunun sonucunda çıkan kaostan dünyanın yeni bir düzene gireceğini düşünüyorlar. Davalarına son derece bağlılar. On üç sene ( yanılıyor da olabilirim ) aşırı uç noktalarda hapsedilmelerine rağmen kimse ağızlarından avatarı kaçırdıklarında ona ne yapacaklarıyla ilgili bir kelime dahi alamadı. [spoiler]

Sizin fikirleriniz neler yani sizce avatarı kaçırabilirlerse ona ne yapmayı planlıyor olabilirler? :)
İt was one of those March days.
When the sun shines hot,
And the wind blows cold.
When the summer in the light,
And winter in the shade.

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 18 Ağustos 2014, 10:53:06 »
3 bölüm izleyip bıraktım. Orijinal seriden sonra attan inip eşeğe binmiş gibi bir his veriyor. Oturur Avatar The Last Airbender'ı baştan izlerim daha iyi.

Ha ilk Avatar bölümleri epey iyiydi bak. Ki onların da Korra'yla bir ilgisi yok. Ne tesadüf! Zaten ben yeni bir seri yapılacaksa kesinlikle prequel olması taraftarıydım, ama tamamen gereksiz bir şekilde devamını yazma ihtiyacı duydular. Geçmişte geçecek bir hikaye muazzam olurdu halbuki. Neyse. :/
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 18 Ağustos 2014, 11:29:23 »

Bir Aang değil ama seviyorum ben. Düşmanların çok aşırı güçlü "Röy röy herkesi yeneriz" diye dolaşması, orduları haşat etmesi ama üç beş çocuğa yenilmesi ve Korra'nın arada kezbanlıklar yapması dışında idare eder bir dizi.

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 18 Ağustos 2014, 17:43:33 »
3 bölüm izleyip bıraktım. Orijinal seriden sonra attan inip eşeğe binmiş gibi bir his veriyor. Oturur Avatar The Last Airbender'ı baştan izlerim daha iyi.

Ha ilk Avatar bölümleri epey iyiydi bak. Ki onların da Korra'yla bir ilgisi yok. Ne tesadüf! Zaten ben yeni bir seri yapılacaksa kesinlikle prequel olması taraftarıydım, ama tamamen gereksiz bir şekilde devamını yazma ihtiyacı duydular. Geçmişte geçecek bir hikaye muazzam olurdu halbuki. Neyse. :/
Çok şey kaçırıyorsunuz spoiler olacak ama masum spoiler Korrayı izlemeye devam ederseniz ilk avatarı tanıyacağınız ve bambaşka olayların geliştiği bölümler gelecek. Bence kaçmaz.
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).

• 403
  • ☆★
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 18 Ağustos 2014, 18:26:57 »
Kesinlikle Berke arkadaşıma katılıyorum ikinci sezon çok tatmin edici olacaktır. :) Üstelik üçüncü sezon giderek daha da güzelleşiyor. Bu kadar uzun zamandan sonra yeni bir avatar serisi çıkmış hiç kaçar mı ya :)
İt was one of those March days.
When the sun shines hot,
And the wind blows cold.
When the summer in the light,
And winter in the shade.

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 18 Ağustos 2014, 23:55:56 »

Çok şey kaçırıyorsunuz spoiler olacak ama masum spoiler Korrayı izlemeye devam ederseniz ilk avatarı tanıyacağınız ve bambaşka olayların geliştiği bölümler gelecek. Bence kaçmaz.

İşte ilk Avatar'ı tanıdığımız bölümler iyiydi dedim zaten, oraları izledim. :P
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 19 Ağustos 2014, 05:17:28 »

İşte ilk Avatar'ı tanıdığımız bölümler iyiydi dedim zaten, oraları izledim. :P
İlk avatarlı bölümlerden sonraki bölümlerin daha kaliteli olduğunu söylemek istemiştim aslında :) Birde 3 bölüm izleyip bırakmışsınız ben ona ithafen yazmıştım. 3 bölüm izleyipte o bölümlere denk gelmeniz ilginç doğrusu :)

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 19 Ağustos 2014, 10:23:39 »
Baştan 3 bölüm izleyip bıraktım, daha sonra izleyen arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine o bölümleri izledim. :P

#hayır

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
Ynt: Avatar: Legend Of Korra
« Yanıtla #58 : 21 Ağustos 2014, 07:13:22 »
Baştan 3 bölüm izleyip bıraktım, daha sonra izleyen arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine o bölümleri izledim. :P
Spoiler ALERT!
Son bölümlere doğru yeni bükme şekilleri ortaya çıkıyor. Bilginize...

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Avatar: Legend Of Korra
« Yanıtla #59 : 21 Ağustos 2014, 12:17:53 »
Bu hafta dizi 3. sezon finalini verecekmiş. Şahsen ben izlediğime hiç pişman değilim Aang ile kıyaslamadan çıktığınız an gerçekten güzel olduğunu anlıyorsunuz. 2. ve 3. sezon gerçektende ayrı güzeldi.

Elbette dizi tek bir "büyük" olay üzerinde dursa daha iyi olurdu. Her sezon farklı olay biraz bunalttı beni. Ama yinede izlemekten zevk alıyorum :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar