Kayıt Ol

Vampir Günlükleri | The Vampire Diaries

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Vampir Günlükleri | The Vampire Diaries
« Yanıtla #15 : 01 Mart 2011, 21:32:36 »
ilk üç kitabını okudum.dördüncüsünü aldım fakat daha okuyamadım.okumak için sabırsızlanıyorum.ve türkçe öğretmenim bana zorla çalıkuşu diye bir kitap okutturuyor. bitirir bitirmez okuyacağım.dördüncü kitabı okuyan var mı?

Böyle düşünmeyin. Çalıkuşu da çok sürükleyici bir kitaptır :).

Çevrimdışı melek

• *
  • 19
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 08 Mart 2011, 16:26:08 »
ben kötü demek istemedim.sadece isteğim dışında okuyorum o kadar(aslında birazda beğendim çalıkuşunu)
Çocuk olsam yeniden...bir tek düştüğüm için acısa içim..
Ve kalbim,çok koştuğum için çarpsa sadece...

Çevrimdışı hatice63

• *
  • 20
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 03 Nisan 2011, 15:38:59 »
vampir günlükleri cnbc-e' de cumartesi günleri saat 21:00' da yayınlanmaya başladı
Sen kurumuş yaprak olsan
Çıkmaz tozlu sokak olsan
Ölsen kuru toprak olsan
Yine seni seveceğim.. <3

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • Rom: 8
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #18 : 03 Nisan 2011, 17:38:31 »
Spoiler: Göster
dün ilk defa yapacak birşey bulamayarak izledim. daha önce twilight'a da arkadaş zoruyla gitmiş biri olarak nedense çok benzer buldum.(!) bunda da aşk böcükleri var. erkek olan vampir, dişi olan insan. ha bir de asıl adamımızın bir kardeşi var. bu insan kanı içiyor, öldürüyor vs. normal bir vampir gibi yaşıyor. asıl adamımızsa insan kanı içmiyor, kimseye zararı yok vs. kardeşi bunun nedense insan öldürmesine kafayı takmış durumda. yok ille de insan kanı iç diyor. kimsenin aile içi işlerine bulaşmayı sevmediğimden bu diziyi de izlemeyeceğim gibi duruyor.
Elleri kalem tutanlara bu kadar düşman varken biz çok acı çekeriz daha, çok ölürüz kan kaybından!..

Çocuk Yetiştirme Sanatı Üzerine Bir Deneme --->Erymnys

Beklerim efendim...

Çevrimdışı evrim

• *
  • 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 08 Nisan 2011, 22:06:51 »
Aslında kitap ve dizi birbirinden farklı ben kitaplarını severek okudum ama dizi çokta hoşuma gitmedi.5. kitap çıksa da okusam...

이동해 -移動して    진화 - 進化

Çevrimdışı Legend

• 590
  • Rom: 18
  • I write because your wrong
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 08 Nisan 2011, 22:15:16 »
Sınıftaki kızlar saolsun.Ay izle,bak süper görüceksin filan.Sırf onlara ne berbat diyebilmek için izledim.Eh berbattı.Ne imiş kardeşim be.Kız da tam ... yani.Mavi boncuk yapıyor.

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 10 Nisan 2011, 14:35:01 »
 Biraz önyargıyla da olsa izledim CNBC-e'de filmi. O kadar da kötü değil bence. Vampir kültüne sadık kalınmış. Tek sorun yemek yiyebilmeleri. Bir de sarımsak ve haçtan etkilenmiyorlar sanırım. Ufacık bir araştırmadan sonra -yalan CNBC-e dergide okudum- kitabının Buffy'den bile önce yazıldığını öğrendim.
 Olay sırf romantizm de değil. Kasabada yabancı vampirler falan var, onları avlıyorlar, garip ittifaklar falan, hoş olmuş. İşin içine Sabin Cadıları da girince...

Puanım 7/10

Lüüüüütfen Troll tepkileriyle karşılaşmayayım.  :-\

Çevrimdışı Demigod

• **
  • 253
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 09 Haziran 2011, 23:21:22 »
Tavsiye üzerine almıştım. Bugün başladım ama 100. Sayfaya zor geldim. Okurken gülesim geldi. Bu kadar kalitesiz, özenti bir kitap görmedim hayatımda.
“Bu basit ama anlatması pek de kolay olmayan bir hikaye. Tıpkı bir masal gibi. Masallarda ne kadar hüzün varsa o kadar hüzünlü ve en az masallardaki kadar çoşkulu bir hikaye.”
-La vita è bella

Secret Cake

« Yanıtla #23 : 03 Ağustos 2011, 10:20:04 »
Tavsiye üzerine almıştım. Bugün başladım ama 100. Sayfaya zor geldim. Okurken gülesim geldi. Bu kadar kalitesiz, özenti bir kitap görmedim hayatımda.
Özenti değil, ilk kitabı 1991 yılında çıktı ve çoğu vampir yazarı Vampir Günlükleri'ne özendi.

İlk iki kitabı okudum sadece ama diziyi tercih ediyorum. Ne bileyim, gerek karakterler olsun gerek olaylar, dizi daha heyecanlı.

daha 2.kitapta elena ölüp vampir oluyor yahu, bu ne acele :D