Kayıt Ol

Kısa Kısa Anonslar

Çevrimdışı Alorka Greenleaf

• 603
  • Rom: 6
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
Ynt: Kısa Kısa Anonslar
« Yanıtla #30 : 09 Şubat 2011, 15:04:00 »
Ben forum için istemiştim bunu bir kaç gün önce. Portala eklenmesi daha mantıklı olmuş.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #31 : 20 Şubat 2011, 21:00:37 »
Portaldaki Ejder çok hoş durmuş.
May the force, be with you.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #32 : 21 Şubat 2011, 12:41:18 »
Portal'ın en altındaki ejderha tek kelimeyle muhteşem olmuş.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Arlinon

• 456
  • Rom: 14
  • Savaş ve Ateş
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 21 Şubat 2011, 19:12:01 »

Buna isim vermek de lazım şimdi :P

Çevrimdışı simkalaba

• **
  • 146
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 21 Şubat 2011, 19:18:26 »

Buna isim vermek de lazım şimdi :P

Smaug olsun. :uhe

Ceddry Edain

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 22 Şubat 2011, 10:21:28 »
Arkadaşlar bundan sonra, portal bünyemizde; Kitaplar, Bilim Kurgu, Çizgi Roman gibi indeks kısımlara girdiğinizde daha o başlığa ait tanıtım künye bilgileri sayfasını açmadan fare imlecinizi gerekli kitap isminin üzerinde tutarak orijinal adına ulaşabileceksiniz.

Örnekte olduğu gibi:
Spoiler: Göster

Şimdilik Bilim Kurgu kısmından başladık. Kısa sürede tüm tanıtım isimlerine bu işlemi gerçekleştireceğiz. Ayrıca her bir yazara, yayınevine ve çevirmenlere de link atanıyor. Artık sayfalar arası gezinme daha zevkli ve bilgi verici olacak.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Alorka Greenleaf

• 603
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
« Yanıtla #36 : 22 Şubat 2011, 19:33:17 »
Burada diğer ejderhalar da var. :) Yalnız 3. sıradaki saat güzel durur sanki?

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 24 Şubat 2011, 16:53:32 »
Sizlerin yazma aşkı bu kadar büyükken ve Düşler Limanı dolup taşarken biz de şöyle bir şey yapalım dedik: Kaptanın Sandığı.

Peki tam olarak nedir bu Kaptanın Sandığı? Düşler Limanı için bir Editör'ün Seçtikleri köşesi diyebiliriz. Ama tabii konu biz olunca alışılagelmiş isimleri tercih etmiyoruz, bildiğiniz üzere :). Bundan sonra Kaptanın Sandığı başlığı altında, Düşler Limanı editörümüz Canina'nın seçtiği hikayeleri göreceksiniz. (Bölümdeki her bir hikayeyi tek tek okuyan biri olarak ondan başkası düşünülemezdi) Bu sayede, Düşler Limanı'ndaki saklı cevherleri siz okuyuculara ince eleyip sık dokuyarak sunacağız. Sizlere sunulan küçük çaplı bir öykü seçkisi gibi.

Hikayeleriyle dolup taşan Rıhtım'da, bol hikayeli günlere yelken açıyoruz.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #38 : 24 Şubat 2011, 17:10:53 »
Başlık çok harika bir Kayıp Rıhtım teması işlemiş, ellerine sağlık. Sanırım her hafta en az on düşler limanı yazısı okutmayı hedefledi bölüm editörümüz Smiley Teşekkürler, ellerine sağlık...  Başlayalım bakalım okumaya hemen!
May the force, be with you.

Çevrimdışı Bardes

• **
  • 210
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 24 Şubat 2011, 17:14:52 »
Sizlerin yazma aşkı bu kadar büyükken ve Düşler Limanı dolup taşarken biz de şöyle bir şey yapalım dedik: Kaptanın Sandığı.

Peki tam olarak nedir bu Kaptanın Sandığı? Düşler Limanı için bir Editör'ün Seçtikleri köşesi diyebiliriz. Ama tabii konu biz olunca alışılagelmiş isimleri tercih etmiyoruz, bildiğiniz üzere :). Bundan sonra Kaptanın Sandığı başlığı altında, Düşler Limanı editörümüz Canina'nın seçtiği hikayeleri göreceksiniz. (Bölümdeki her bir hikayeyi tek tek okuyan biri olarak ondan başkası düşünülemezdi) Bu sayede, Düşler Limanı'ndaki saklı cevherleri siz okuyuculara ince eleyip sık dokuyarak sunacağız. Sizlere sunulan küçük çaplı bir öykü seçkisi gibi.

Ben çok beğendim bu fikri. Kaptanın Sandığı'nın hikayesi de ayrı güzel olmuş :).

Çevrimdışı Gilderoy

• 416
    • Profili Görüntüle
    • Kuyutorman
« Yanıtla #40 : 24 Şubat 2011, 17:21:08 »

Güzel bir fikir olmuş 'Kaptan'ın Sandığı'. Kaptan'ın hikâyeside ayrı bir tat katmış. Her seçki böyle duyurulursa başlık altında gerçekten çok eğlenip, çok okuyacağız demektir. Kimin başından çıktıysa aklına sağlık diyorum :)
to see world in a grain of sand
and a heaven in a wild flower
hold infinity in the palm of your hand
and eternity in an hour
-William Blake

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 25 Şubat 2011, 16:44:02 »
Spoiler: Göster

Buradaki verilen puanlar ne? Nasıl verebiliyoruz?

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 25 Şubat 2011, 17:15:48 »
Şu anlık oy kullanamıyorsunuz. Bu bir deneme uygulamasıdır ve belli bir süre sadece yöneticiler oy verebilecek. Mesela bu oylamanın bir problemi, henüz tüm temalara uygulanamamış olmasıdır. İmkanlar dahilinde olur ya da olmazlığına bakacağız. Bu esnada oluşabilecek ve var olan problemleri çözümleyeceğiz. Ancak ondan sonra hepinizin kullanımına açılacak.

Ve evet, genel kullanıma açılacak bu uygulama.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 11 Mart 2011, 14:21:13 »
Düşler Limanı için yapılmaya başlanan Kaptanın Sandığı'ndan sonra, şimdi de sıra geldi Kurgu İskelesi'nin
Kayıp İnci Hanı
'nı duyurmaya!

Bundan böyle bir hikayenin içerisinde, haftalık olarak seçilen 3 öykü sizlere sunulacak. KoyuBeyaz ve Malkavian tarafından seçilen bu öyküleri büyük bir merak ve ilgi ile takip ediyoruz :)! Bundan böyle Kurgu İskelesi'nde de bir Editörün Seçtikleri köşesi olacaktır.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 16 Mart 2011, 18:09:03 »
Düşler Limanı'nda yeni bir uygulamaya gidiyoruz. Artık şiirlerinizi açacağınız tek başlıkta toplamanızı istiyoruz sizlerden.

Düşler Limanı editörümüz Canina, Liman Kuralları kısmına da bu uygulamamızın duyurusunu eklemiştir.