Kayıt Ol

Steam ve Diğer Platformlar - Son Haberler!

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Steam ve Diğer Platformlar - Son Haberler!
« Yanıtla #195 : 30 Ekim 2015, 01:46:34 »
Pek incelemedim indirimleri ama şiddetle tavsiye ettiğim bir oyun var benim de: The Long Dark. Survival türü oyunlara biraz ilginiz varsa ve zombili, yaratıklı oyunlardan sıkıldıysanız kesinlikle bir bakın derim. Henüz early access olmasına rağmen şahane bir oyun ve sık gelen güncellemelerle daha da iyileşiyor. %33 indirime girmiş, kış indirimi de beklenebilir ama early access olduğundan %50'den fazla düşeceğini sanmıyorum.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #196 : 30 Ekim 2015, 02:18:56 »
Alice: Madness Returns'ü nasıl şiddetle tavsiye etmezsin :D!

Onu görmemiştim bak :D En şiddetli onu tavsiye ediyorum!
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Farus

• **
  • 128
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #197 : 30 Ekim 2015, 13:51:51 »
The Banner Saga oynayın oynatın :) Fantastik kurgu bir kitabı oynuyor gibi hissediyorsunuz

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #198 : 01 Kasım 2015, 17:09:24 »
Shadowrun oyunları da varmış listede, ya da daha sonra sistemi hackleyip zorla girmişlerdir aralarına, bilemiyorum artık :D Ama Shadowrun: Dragonfall rol yapma oyunlarını ve cyberpunk hikayelerini sevenlere tavsiye olunur.

Banner Saga'yı sevemedim ben ya. Hikayesi, çizimleri falan güzel de savaşlarına ısınamadım bir türlü.
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı night watcher

• **
  • 52
  • Rom: 0
  • Wind in my hair, I feel part of everywhere.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #199 : 01 Kasım 2015, 17:18:19 »
Pek incelemedim indirimleri ama şiddetle tavsiye ettiğim bir oyun var benim de: The Long Dark. Survival türü oyunlara biraz ilginiz varsa ve zombili, yaratıklı oyunlardan sıkıldıysanız kesinlikle bir bakın derim. Henüz early access olmasına rağmen şahane bir oyun ve sık gelen güncellemelerle daha da iyileşiyor. %33 indirime girmiş, kış indirimi de beklenebilir ama early access olduğundan %50'den fazla düşeceğini sanmıyorum.

Steam'in aralık 2014'de yaptığı exploration sale'de %50 indirime girmişti The Long Dark, 15 liraya düşen oyun enpara kampanyası ile  7.5 liraya gelmişti.

Kesinlikle oynadığım en iyi survival oyunu. Bütün achievementlerini başardım; yaklaşık 250 gün hayatta kaldım; çok iyi bir sistem oturtmuştum ve daha belki bir o kadar yaşardım. Ama canım sıkıldı ve kendimi uçurumdan aşağı attım. Story modu ile kesinlikle gönüllerde taht kuracaktır. Her ay mutlaka sağlam bir güncelleme alır; yeni özellikler, objeler ve haritalar eklenir.

Hayatınızda yapabileceğiniz en güzel yatırımlardan biri. Kesinlikle alın.
In one of the days in this year is hidden your death anniversary.

The sun does not need you to believe in it to rise in the morning.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #200 : 01 Kasım 2015, 18:04:24 »
Shadowrun oyunları da varmış listede, ya da daha sonra sistemi hackleyip zorla girmişlerdir aralarına, bilemiyorum artık :D Ama Shadowrun: Dragonfall rol yapma oyunlarını ve cyberpunk hikayelerini sevenlere tavsiye olunur.

O ne be, 4.80 TL miymiş? Bir paket sakız parası şaka maka. Aldım gitti. Vaktim olsa Shadowrun Returns ile birlikte (o da 4.80) alırdım da, biliyorum ikisini arka arkaya oynayamayacağım, vakit olmayacak.

Çevrimdışı Ugur

• 459
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #201 : 01 Kasım 2015, 19:53:10 »
shadowrun retursn , dragonfall dan önce çıkmıştı ama , yanlış hatırlamıyorsam dragonfall daha çok beğenildi çoğu kesim tarafından .Hikayeler birbirleri ile bağlantılımı bilmiyorum ama  Dragonfall dan önce Returns oynamak daha sağlıklı olabilir .

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #202 : 01 Kasım 2015, 20:09:32 »
Efendim, tüm bunları biliyor olmakla birlikte elbette araştırmamı yapıp, her iki oyunu oynamış kişilere danışarak satın aldım :).

Bilenler, oynamışlar diyor ki: Dragonfall Returns'ün devamı değil. Yani senaryosal olarak değil.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #203 : 01 Kasım 2015, 20:33:26 »
Dragonfall, Returns ve Hong Kong'un aynı evrende geçmeleri dışında konu olarak birbirleriyle hiçbir alakaları yok. Returns iyiydi hoştu ama ilk olmanın tüm dezavantajlarına sahipti. Neredeyse sıfır yan görev, tek düze oynanış, sistemin hamlığı, savaş bitmesine rağmen oyunun sıra tabanlıdan çıkamaması vs. (7/10)

Dragonfall tüm bu hataları sıfıra indirdiği gibi muazzam bir hikaye, harika ekip üyeleri, birkaç bölüm boyunca süren yan görevler ve geliştirilmiş bir sistem sunuyor. Kesinlikle üçünün arasında en iyisi. (9/10)

Hong Kong ise "Dragonfall'dan biraz daha" tadında ama aynı senaryo derinliğinden ve akılda kalıcı yoldaşlardan yoksun hali. (8/10)

Dragonfall > Hong Kong > Returns
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Ugur

• 459
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #204 : 01 Kasım 2015, 20:45:26 »
Ne güzel diyeyim o zaman :D Bende oynarken mit'in yorumlarına göre çıtamı yükseltip alçaltayım.

Çevrimdışı yafeshan

• **
  • 310
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #205 : 03 Kasım 2015, 10:49:24 »
Cadilar bayrami indirimlerinde kendimi dizginledim, kis indirimini bekliyorum. Listede cok oyun var ama bunun yaninda bi gazla alip dogru durust oynamadigim da cok oyun var. Sizin kitapliginizda da var mi boyle kayip oyunlar.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #206 : 03 Kasım 2015, 12:42:22 »
Çooook... Ucuz fiyatı görüp de aldığım ama oynamadığım onlarca oyun var kütüphanemde. Tek tesellim hepsini sahiden de ucuza almış olmam. Öbür türlü olsaydı evlat acısı gibi otururdu içime :)
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı yafeshan

• **
  • 310
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #207 : 03 Kasım 2015, 13:06:02 »
Ucuza almak onemli tabi ama zaman bulunmuyo o kadar oyunu oynamaya.

Çevrimdışı ronin47

• **
  • 358
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #208 : 03 Kasım 2015, 15:04:30 »
An itibariyle Baldur's Gate II Enhanced Edition, 7.75 TL. Kampanya 29 saat sonra bitiyormuş...
Kurgu ile gerçek arasındaki tek fark, kurgunun mantıklı olmak zorunda olmasıdır.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #209 : 03 Kasım 2015, 20:14:56 »
Steam'de 180 TL'ye satılan GTA V, Voidu'da 72 TL şu anda.

Voidu Türk firması ve güvenilir bir platform. Ayrıca peşin fiyatına olmasa da çok fazla fark koymadan 3 ya da 6 taksit imkanı da sağlıyor.
Try to hide if you dare.