Kayıt Ol

Anime ve Manga tecrübeleriniz, fikirleriniz

Çevrimdışı Kuro no Keiyakusha

• *
  • 16
  • Rom: 0
  • Orewa...Orewa makeru wakeniwa ikanai!!!
    • Profili Görüntüle
Anime ve Manga tecrübeleriniz, fikirleriniz
« : 20 Ocak 2008, 17:52:17 »
Forumumuzda anime izleyenlerle veya manga okuyanlarla ilgili burada konuşmak isterim;mesela hangi serileri takip ediyorsunuz?serilerdeki favori adamlarınız?serilerde sevdiğiniz kötü karakterler vb. :) her türlü şeyi.

Ben şu ara Naruto Shippûden,Bleach,One Piece,Zombie Loan,Ouran High School,Darker than black(kuro no keiyakusha) animelerini;

Bleach,Slam dunk,Basilisk mangalarını okuyorum
CT Fan

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
Ynt: Anime?
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2008, 16:53:42 »
aslında animeye bayılırım ama takip edemiyorum..Hiç zamanım yok sanırım ntvde animelerle ilgili bişey varmiş ama takip edemiyorum..Anime çizgi filmlerine bayılırım...Ay savaşçılarına hele :D

• *
  • 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Ocak 2008, 21:21:52 »
şu sıralar mtv anime geceleri yapıyor. salı günü saat 22'de Basiliski veriyorlar. Dublajını da gerçekten çok iyi yapmışlar. Bende şu anda mangasını okuyorum. Konusu güzel ve sürükleyici. Tavsiye ederim uydusu olanlara
CT Fan

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #3 : 21 Ocak 2008, 21:28:30 »
ben anime aşığıyım desem yeridir :P eskiden beri var bu hastalık ay savaşçıları ile başladı.Sonra da devam etti :P Bleach,Ichigo,Chobits şu an için en sevdiklerim.Ayrıca Miyazaki hastasıyımdır :D bu tatil boyunca da elfen Lied'ı izlemeyi düşünüyorum :)

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Ocak 2008, 21:33:10 »
Hayao Miyazaki kurguları ile olmasa da yarattığı karakterlerle beni kendisine hayran bırakmıştır. Howl's Moving Castle, Princess Mononoke, Spirited Away sağlam animeler. Full Metal Alchemist her daim taptığım bir anime'dir. 16 bölümlük mangasını da okumuştum Fma'nın. Death Note da hoş kurgusu ve Light ve L gibi karakterlerle oldukça iyi bir animedir bence. Darker than black'e başladım ancak videolar kaldırıldığından siteden tam izleyememiştim...
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

• *
  • 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Ocak 2008, 21:36:17 »
ben anime aşığıyım desem yeridir :P eskiden beri var bu hastalık ay savaşçıları ile başladı.Sonra da devam etti :P Bleach,Ichigo,Chobits şu an için en sevdiklerim.Ayrıca Miyazaki hastasıyımdır :D bu tatil boyunca da elfen Lied'ı izlemeyi düşünüyorum :)

Elfen Lied'e bende başlamayı düşünüyorum.birkaç kişiden iyi oldğunu duydum.

Hayao Miyazaki kurguları ile olmasa da yarattığı karakterlerle beni kendisine hayran bırakmıştır. Howl's Moving Castle, Princess Mononoke, Spirited Away sağlam animeler. Full Metal Alchemist her daim taptığım bir anime'dir. 16 bölümlük mangasını da okumuştum Fma'nın. Death Note da hoş kurgusu ve Light ve L gibi karakterlerle oldukça iyi bir animedir bence. Darker than black'e başladım ancak videolar kaldırıldığından siteden tam izleyememiştim...

ilgilenirsen Darker Than Black Türkçe fansub torrent linki var. .mkv uzantılı. bölüm başı ort. 120 MB diyelim.Kalitesi süper
CT Fan

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 21 Ocak 2008, 21:41:03 »
Sevinirim valla
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 21 Ocak 2008, 21:46:31 »
Sailor moon vardı bi ara onu severdim ben, şimdi de izliyorum arada. :P

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 22 Ocak 2008, 15:37:09 »
Hatta ben anime sevgimi arşive döktüm tüm anime çizgifilmlerini indiriyorum..Aam ay savaşçılarının türkçesi yok daha varsada düşük kalite :/ bulan varsa yada elinde olan varsa bana haber verebilir mi?::)

• *
  • 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 22 Ocak 2008, 15:39:30 »
türkçesini bulman hemen hemen imkansız...

çünkü çok eski...

belki farklı dillerde ya da ing. fansublu bir yerlerde bulabilirsin

arşiv dedinde... bende 190 GB yer tutan anime arşivi var  ;D
CT Fan

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 22 Ocak 2008, 15:43:00 »
ben hesaplamadım ama bayağı var...Aslında ilk çizgifilm arşivi yapmak istemiştim ama baktım izlediğim çizgifilmlerin çoğu anime öle oldu...İngilizceleri var bende ay savaşçılarının izliyorum ama ilerde ingilizcem yeter mi bilmiyorum :D

• *
  • 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 22 Ocak 2008, 15:46:46 »
ingilizce dublajları berbat ötesi gerçekten, anime dublajı içinde Türkiye gerçekten 2. sırada diyebilirim, orjinali japonca olan zaten en iyisi... şu anda anime arşivimde zaten japoncalar var, ya bi grup tarafından fansublanmış, altyazı çevrilmiş, ya da altyazısız sadece japonca...ingilizce çok kötü oluyor.tabi seni bilmem
CT Fan

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 22 Ocak 2008, 15:48:45 »
yok benimkiler kaliteli sanırım :D altyazılılar zamanında ve doğru geliyor bana..

• *
  • 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 22 Ocak 2008, 15:50:56 »
ben ingilizce dublaj zannettim,ingilizce altyazı ve japoncaysa süper ;D bulabilmen ayrıyetten süper ;D
CT Fan

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 22 Ocak 2008, 15:55:20 »
ne uğraşlar sonucu buldum bilebilsen..Bİr de japonca seslendirme olduğu için tiz bir ses ilk bu ne falan oldum sonra alıştım...Ama bence Türkiye'de bir an önce cdsini falan çıkarmalılar..Reklamını ben üstlenirim :D