Kayıt Ol

Children of Bodom (CoB)

Çevrimdışı Belgarion

• **
  • 286
  • Rom: 1
  • Life is only joke maybe we make it!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Children of Bodom (CoB)
« Yanıtla #15 : 14 Temmuz 2008, 23:55:03 »
ahanda tamda şarkısı çalıodu walla :D

Punch me I blead die :p

severim kendisini güsel gruptur are you dead yet i ayrıca severm

Bide downfall güseldir bodom beach terror de fln fıstık liste uzarda uzar

Çevrimdışı NightfaLL_NeMeSiS

• **
  • 236
  • Rom: 1
  • Fear Itself!i
    • Profili Görüntüle
    • Claymore-tr
« Yanıtla #16 : 15 Temmuz 2008, 14:29:08 »
Eh işte.. Piyasa olmuş gibi geliyor ya. Niyeyse dinleyemiyorum, bi ara birkaç şarkısını dinlerdim ama. :/ Popumsu Death Metal gibi.. :/
Arkadaşım,sen anlarmısın müzikten?Yani anladığın o şey müzikmiydi?O günkü Black Metal'e doy'u unutmayalım.Fiyasko.Lütfen.,

Grup hoş ama  :)

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 15 Temmuz 2008, 15:09:00 »
Arkadaşım,sen anlarmısın müzikten?Yani anladığın o şey müzikmiydi?O günkü Black Metal'e doy'u unutmayalım.Fiyasko.Lütfen.,

Grup hoş ama  :)
Abi yok cansu bu sefer doğru söylüyor. Sana hangi grubu atmıştı o söylemedin :P ;D

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 21 Temmuz 2008, 15:31:31 »

Abi şimdi kızmazsan bir soru sorayım.. CoB'un Darkthrone'la ne alakası varki gelip bana laf sokuyorsun? :ş Defol dinle de Darkthrone topicine gel. Çakma müzükçü.

Çevrimdışı simosopo

• **
  • 166
  • Rom: 0
  • anti-kayiprihtim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 21 Temmuz 2008, 20:13:26 »
yani kızmazsan demişsin ama kızdıracak laf sölemişsin ama neyse. karışmak istemiorum.
ve yani konu children of bodom'la ilgili görüşler için açılmış. kim ne düşünürse düşünsün bn CoB hayranıyım ama kötü eleştirilere bi' şe demiorum çünkü her yerde var bunlar. neyse sanırım bu kadar yeter  :)

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 24 Temmuz 2008, 22:01:42 »
yani kızmazsan demişsin ama kızdıracak laf sölemişsin ama neyse. karışmak istemiorum.
ve yani konu children of bodom'la ilgili görüşler için açılmış. kim ne düşünürse düşünsün bn CoB hayranıyım ama kötü eleştirilere bi' şe demiorum çünkü her yerde var bunlar. neyse sanırım bu kadar yeter  :)

Abi yanlış anladın, amaç CoB'u kötülemek değildi orada, Can adlı arkadaşın Darkthrone sevmeyişini eleştirmekti.. :S

sarah_teyn

« Yanıtla #21 : 07 Ağustos 2008, 02:04:30 »
Valla kim ne derse desin benim en sevdiğim grupların başında geliyor COB.Süper bir grup.Piyasa olduğunu düşünen arkadaşlara kulaklarımı tıkıyorum sadece.Üstelik öle olsada bu kalitesini düşürdüğü anlamına gelmiyor.Güzel müzik mi yapıyorlar - ki yapıyorlar - gerisini boşver.Her dinlediğimiz grup underground mu olmak zorunda.Sadece underground gruplar mı iyi müzik yapıyor yani.

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 07 Ağustos 2008, 09:41:37 »
Valla kim ne derse desin benim en sevdiğim grupların başında geliyor COB.Süper bir grup.Piyasa olduğunu düşünen arkadaşlara kulaklarımı tıkıyorum sadece.Üstelik öle olsada bu kalitesini düşürdüğü anlamına gelmiyor.Güzel müzik mi yapıyorlar - ki yapıyorlar - gerisini boşver.Her dinlediğimiz grup underground mu olmak zorunda.Sadece underground gruplar mı iyi müzik yapıyor yani.
Hayır öyle değil. CoBun belirli bir çizgisi vardı, tarzları farklıydı benim çok hoşuma giderdi ilk başlarda, sonradan sonraya yeni albümlerinde falan ben eski CoBu göremedim iyice uzaklaştılar özlerinden ki benim gözümde bir grup özünden uzaklaşıp daha kalitesiz bir müzik yapmaya başlarsa, bitmiş demektir, simin bile itiraf etti son albümlerini indirmeye korkar oldum diye. Bizimle veya underground sevmemizle bir ilgisi yok yani, grubun kendi suçu, yoksa bilen bilir ben bir ara CoB delisiydim.

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 07 Ağustos 2008, 11:00:21 »
Hatebreeder ile Are you dead yet'i bir teraziye koyalım isterseniz. Bakalım eşit mi gelecek?
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı simosopo

• **
  • 166
  • anti-kayiprihtim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 07 Ağustos 2008, 12:41:51 »
Hatebreeder ile Are you dead yet'i bir teraziye koyalım isterseniz. Bakalım eşit mi gelecek?

Hatebreeder ı geç blooddrunkla are you dead yet i karşılaştırın da noluyo görün. bütün hayranları büyük hayal kırıklığına uğradıklarını belirtiyor. genel görüş buysa gerçekten bozulma var grupta

Çevrimdışı Insane

• *
  • 20
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 11 Haziran 2011, 14:56:27 »
Gerçekten harika bir grup Kissing The Shadows ' daki klavye gitar solosu hala kulaklarımda .