Kayıt Ol

Öksüzler

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Öksüzler
« Yanıtla #15 : 03 Aralık 2010, 21:59:46 »
Anlatım hakkında övgüde bulunman hoşuma gitti. Teşekkür ettim okuduğun ve önem gösterdiğin için.
try again fail again fail better

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 06 Aralık 2010, 16:19:56 »
Özellikle ikinci bölümüyle ilgimi çeken bir hikaye oldu. Aralara kattığın ufacık ayrıntılar yemeğin baharatı gibi olmuş, ana malzemelerin yanında çok küçük kalsa da tadını pekiştirmiş hikayenin. Anlatımının güzelliğinin yanında konununda insanı içine çekmesi zaten bir çok kişinin takdirini kazanmış, kazanmayacak gibi de değil hani. Kısaca -ki kısa sayılır sanırım- takip edilecek yeni bir öykü ve yeni bir zevk. Tebriklerimi, teşekkürlerimi ve devamını fazla geciktirmemen için en içten dileklerimi sunarım. Fazla resmi oldu, ehm.
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 09 Aralık 2010, 12:05:21 »
İkinci bölümü daha çok beğendiğimi söylemeliyim. İlk bölümle de pek bağlantısı yok gibi. Atmosfer ve anlatım tamamen değişik. Birbirlerine nasıl bağlanacağını ve ne tarz bir örgü geleceğini merak etmekteyim şu an. Dünya savaşı kurgularını hep beğenmişimdir bu arada.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #18 : 09 Aralık 2010, 13:43:52 »
Vay vay vay... İlk bölümü beğendiğimi mi söylemiştim? İkinci bölüme hayran kaldım! Okurken kendimi ciddi ciddi bir İkinci Dünya Savaşı romanı okuyormuş gibi hissettim. Hem de oldukça usta bir elin kaleminden çıkmış gibi... Özellikle şu diğer gazetecinin sonu ve araya serpiştirdiğin Almanca kelimeler çok hoşuma gitti. Tebrik ederim.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 09 Aralık 2010, 15:33:53 »
Teşekkür ettim övgüleriniz için. Aslında bilim kurgu klişesi gibi düşünebiliriz, çılgın profesörün deney günlüğü. Çok bağlanmaz ama bilgi verir.

Tekrar teşekkürler okuduğunuz için.
try again fail again fail better