Kayıt Ol

Neverwinter I: Gauntlgrym

Çevrimdışı Larien

• **
  • 133
  • Rom: 0
  • Söyle dost..
    • Profili Görüntüle
Neverwinter I: Gauntlgrym
« : 29 Kasım 2010, 09:26:32 »
Drizzt joins Bruenor on his quest for the fabled dwarven kingdom of Gauntlgrym: ruins said to be rich with ancient treasure and arcane lore. But before they even get close, another drow and dwarf pair stumbles across it first: Jarlaxle and Athrogate.  In their search for treasure and magic, Jarlaxle and Athrogate inadvertently set into motion a catastrophe that could spell disaster for the unsuspecting people of the city of Neverwinter—a catastrophe big enough to lure even the mercenary Jarlaxle into risking his own coin and skin to stop it. Unfortunately, the more they uncover about the secret of Gauntlgrym, the more it looks like they can’t stop it on their own. They’ll need help, and from the last people they ever thought to fight alongside again: Drizzt and Bruenor.

Drizzt Do'Urden serisinin en son çıkacak olan üçlemesinin ilk kitabı. Bu üçleme serinin son üçlemesi mi? Ne zaman yayınlanacak? Bilen biri varsa cevap verirse sevinirim.
Why, the Past should ever be forgot?

Çevrimdışı ihocan

• *
  • 3
    • Profili Görüntüle
Ynt: Neverwinter I: Gauntlgrym
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2010, 13:24:54 »
buruenor Gauntlgrym i buluyor en sonunda ha

Çevrimdışı ohdaesu

• *
  • 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Ocak 2011, 00:30:14 »
Jarlaxle ve Athrogate'in de olması güzel artıları...

Çevrimdışı Oranos

• *
  • 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Şubat 2011, 18:15:05 »
Evet bu kitap ne zaman türkiye de yayınlanacak ? ve bundan önceki kitapları yazarsanız sevinirim

Çevrimdışı HighLord

• **
  • 244
  • Rom: 5
  • Dragonborn
    • Profili Görüntüle
    • Kotalılar Vakfı
« Yanıtla #4 : 20 Şubat 2011, 10:39:19 »
Neverwinter serisinin ikinci kitabının adı ve kapağı belli oldu:

Kitap büyük bir ihtimal Ekim 2011'de çıkacak.

Çevrimdışı Entreri1

• *
  • 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Nisan 2011, 01:25:32 »
bu gauntgrym ne zaman cıkacak acaba dıger konuya yazdım ama merak ıcındeyım.. son ucleme derken bıtıyormu acaba artık? drizzt ölene kadar okumaya devam..:)

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 28 Nisan 2011, 01:41:26 »
bu gauntgrym ne zaman cıkacak acaba dıger konuya yazdım ama merak ıcındeyım.. son ucleme derken bıtıyormu acaba artık? drizzt ölene kadar okumaya devam..:)

Her zamanki gibi, söylenen zamanda çıkmadı kitap. Ben 2010 diye duymuştum bir zamanlar, Sonra 2011 dendi. En iyisi hiç beklememek, böylesi daha zevkli oluyor.

Bkz: Diablo III

Ayrıca Drizzt ölene kadar okumaya devamsa, sonsuza kadar sürer okumak. Salvatore'un Drizzt'i öldüreceğini hiç sanmıyorum. Belki tanrı olur da bırakır macerayı ama Drizzt yine rahat durmaz gibi geliyor.
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 28 Nisan 2011, 02:24:22 »
O zaten 2389142837491237 defa ölmemiş miydi yahu?
#rekt

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #8 : 28 Nisan 2011, 16:17:58 »
Polat Alemdar neyse Drizzt Do Urden de odur.
May the force, be with you.

Çevrimdışı Oranos

• *
  • 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 05 Mayıs 2011, 18:38:52 »
Şimdi ne zaman çıkacak Gauntlgrym ve 2.kitap ???? bir blog veya resmi sitesi varsa verebilir misiniz :)

Çevrimdışı HighLord

• **
  • 244
  • Dragonborn
    • Profili Görüntüle
    • Kotalılar Vakfı
« Yanıtla #10 : 19 Mayıs 2011, 14:32:47 »
Şimdi ne zaman çıkacak Gauntlgrym ve 2.kitap ???? bir blog veya resmi sitesi varsa verebilir misiniz :)

Gauntlgrym çoktan çıktı. İkinci kitabı sanırım Ekim 2011 de çıkacak.
Gauntlgrym için : http://www.wizards.com/dnd/Product.aspx?x=dnd/products/frnovel/253950000

Amazon'da ikinci kitabın 4 Ekim 2011'de çıkacağı söylenmiş : http://www.amazon.com/gp/product/0786958421/ref=s9_simh_gw_p14_d0_i6?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=0MY8TQ56SBD55J7S6A0D&pf_rd_t=101&pf_rd_p=470938631&pf_rd_i=507846

Not: Gauntlgrym Neverwinter üçlemesi bitmeden Türkçeye çevrilmeyecek.

« Yanıtla #11 : 15 Ağustos 2011, 12:09:55 »
Yeni başladım ve Sürgün'ü okuyorum.
Bay Fantastik Okur

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 02 Ağustos 2012, 11:56:07 »
Neverwinter üçlemesi tamamlananı bayağı oldu bu kasım İstanbul kitap fuarında Laika dan en az 2 kitaplık bir atak bekliyorum :)

Bknz: Korsan Kral çıktığında okuyucu Hayalet Kral 6 aya falan çıkar diyordu lakin 2 hafta sonraki İstanbul tüyap kitap fuarında hayalet kıralı gördük :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı HighLord

• **
  • 244
  • Dragonborn
    • Profili Görüntüle
    • Kotalılar Vakfı
« Yanıtla #13 : 02 Ağustos 2012, 14:16:39 »
Neverwinter üçlemesi tamamlananı bayağı oldu bu kasım İstanbul kitap fuarında Laika dan en az 2 kitaplık bir atak bekliyorum :)

Bknz: Korsan Kral çıktığında okuyucu Hayalet Kral 6 aya falan çıkar diyordu lakin 2 hafta sonraki İstanbul tüyap kitap fuarında hayalet kıralı gördük :)

Henüz tamamlanmadı. 3.kitabı 7 Ağustos'ta çıkacak. :) İşte şimdi Laika'dan bir atak bekleyebiliriz :)

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 02 Ağustos 2012, 14:27:02 »
amazonda satışta görünüyordu herhalde ön siparişti ama bencede laika bir atak yapacak :D
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar