Kayıt Ol

İndirimler

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
Ynt: İndirimler
« Yanıtla #45 : 30 Temmuz 2012, 13:24:07 »
İlknokta'da, Avrupa Yakası Yayınları'ndan çıkan 8 Sherlock Holmes kitabı set halinde %50 indirimli.

http://www.ilknokta.com/kitap/158067/Sherlock-Holmes-8-Kitap-Set-.html
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Rom: 16
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 01 Ağustos 2012, 18:52:41 »
Arkadaşlar ilknokta'daki Zaman Çarkı Katlanan indiriminin ne zaman biteceği hakkında bir fikri olan var mı? Siparişimi ona göre vereceğim de.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 01 Ağustos 2012, 18:55:14 »
Özel mesajdan bir numara yolladım direk ilknoktanın numarasıdır, kendin ararsan daha açık bir cevap bulursun :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 01 Ağustos 2012, 19:25:16 »
İdefix'de çok sayıda kampanya seti var. Zaman Çarkı, Amber Yıllıkları, vs. gibi bizi ilgilendiren birçok set de bunlara dahil.

http://www.idefix.com/kitap/kampanya-setleri/firma_urun_listele.asp?fid=7851

Çevrimdışı sun wukong

• *
  • 43
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 02 Ağustos 2012, 00:25:11 »
indirimi bilmiyorum ama sadece kapağında bir miktar yırtılma var diye ankara konur dost kelepir kısmında taht oyunları serisinin kaçıncısı olduğunu hatırlamadığım bir kitabı 10tl gibi bir miktarla satılmakta. aynı yerden benzer defolar yüzünden 5tl gibi bir miktarla ayn rand kitaplarından birine rastlayıp almışlığım da vardır. koleksiyoncu değilseniz arada burayı yoklamanızda fayda var.

aklıma gelmişken ankara zafer pasajı arka taraftan çıkınca ikinci katta (sanırım) bir sahaf abimiz benzer türden 3-4 kitabı paketleyip "tamamı 2 lira" gibi bir etiket basıp satmakta. o abimiz sağolsun baskan bilim kurgu serisinden olan kitapları da aynı şekilde bu 3-4'erli gruplar içerisinde 2tl'lik paketler halinde satıyor.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 02 Ağustos 2012, 07:24:28 »
İlknoktada 6 ağustosa kadar  tüm alışverişler kitap hediyeli ama sadece belli birkaç kitap hediye grubunda ama bu hediyeleren biride sokretesin savunması gibi bir eser :) . Ama 6 Ağustosa kadar unutmayın!
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 02 Ağustos 2012, 17:20:41 »
Şu anda şok içindeyim ilknoktada 5 kitaplık Belgariad serisi SET HALİNDE 23.20 hala şok içindeyim rıhtımın forumundan değil kendi sayfasından baktığımda bazı kitapların kendi başına 20 tl olduğunu gördüm bence bu fırsatı kaçırmayın saldıralım !!! :D

Bu da linki: http://www.ilknokta.com/kitap/96514/Belgariad-Serisi-5-Kitap-Takim-Kehanetin-Oyuncagi-Buyuculer-Kralicesi-Sihirbazin-Tuzagi-Buyulu-SatoEfsuncunun-Son-Oyunu-.html
Kara Dalamar

Çevrimdışı TheSpell

• 826
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 06 Ağustos 2012, 00:47:55 »
Şu an ilknokta'da 6-27 Ağustos arası her alışverişte kargo bedava!

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #53 : 07 Ağustos 2012, 00:48:00 »
İdefix'de İthaki setleri %50 indirimi su anda. Distopya setindeki kitapları Firtinakiran sık sık zikrediyor radyoda, ilgilenenlere duyurulur.
May the force, be with you.

Çevrimdışı Daarlan Gardan

• 722
  • Rom: -1
  • to hell with gatech
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 09 Ağustos 2012, 14:32:19 »
Frp Kitap'ta dolu dolu indirimler oluyor fakat pek ilgi görmediği, alan olmadığı için site ile ilgilenmiyorlar sanırsam. FRPNet ve Laika'nın uzantısı.

İdefix ile ilgili olarak;

Spoiler: Göster
''Civilizations have the morality and ethics they can afford.''

— Larry Niven & Jerry Pournelle, ''Lucifer's Hammer''

''These colonies in nature can reach at least two million individuals at a time, last for decades, and occupy a hundred cubic meters of space. It was a wonderful achievement to see a fragment of this world captured all around you, so that you almost had the experience of being inside the ant colony when you were in that room.''

— Robert Trivers, ''Natural Selection and Social Theory'', p. 162

''... Bu amaç doğrultusunda nükleer santraller hedeflenecekse, yapılması gereken şeyler vardır. Çünkü nükleer elektriğe geçiş bir hobi değil, bir akademik egzersiz hiç değil, temel bilimlerden yaygın endüstriyel alt yapıya açılacak bir uygulamadır.''

Ömer Faruk Ağa Yarman 1993

Çevrimdışı TheSpell

• 826
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 10 Ağustos 2012, 19:06:28 »
Zaman Çarkı Katlanan İndirim an itibariyle bitmiş bulunuyor. Ki bu da benim kitapları almamı biraz daha geciktirecek ancak olsun, fark etmez. Bildireyim dedim buradan da İndirim'in bittiğini.

• 722
  • to hell with gatech
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 10 Ağustos 2012, 19:15:06 »
FRPkitap adresinden alışveriş yapanlar varsa Egemen Görçek ile iletişime geçmeleri gerekmekteymiş, gönderim işlerinden o sorumluymuş.
Tekrarlıyorum, FRPkitap'ta her zaman indirimler var, süreleri/kısıtlamaları bulunmamakta. 5 kitaptan oluşan Ejderha Mızrağı Tarihi Set'inde %45'lik bir indirim söz konusu.

''These colonies in nature can reach at least two million individuals at a time, last for decades, and occupy a hundred cubic meters of space. It was a wonderful achievement to see a fragment of this world captured all around you, so that you almost had the experience of being inside the ant colony when you were in that room.''

''... Bu amaç doğrultusunda nükleer santraller hedeflenecekse, yapılması gereken şeyler vardır. Çünkü nükleer elektriğe geçiş bir hobi değil, bir akademik egzersiz hiç değil, temel bilimlerden yaygın endüstriyel alt yapıya açılacak bir uygulamadır.''

Çevrimdışı TheSpell

• 826
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 14 Ağustos 2012, 13:40:25 »
İlknokta'da Diana Wynne Jones Seti %50 indirimle satılıyor üstelik kargo bedava. Yürüyen Şato'yu ve devamını okumayanlar bu indirimi kaçırmasın derim. Buradan ulaşabilirsiniz.

• 722
  • to hell with gatech
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 27 Ağustos 2012, 19:17:49 »
645dükkan'da Elric Destanı inanılmaz bir indirimle satılıyor, piyasada bulamayanlar buraya göz atsınlar. İndirim gerçekten çok iyi.
Buyursunlar!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 27 Ağustos 2012, 19:24:28 »
645dükkan'da Elric Destanı inanılmaz bir indirimle satılıyor, piyasada bulamayanlar buraya göz atsınlar. İndirim gerçekten çok iyi.
Buyursunlar!

Yalnız dikkatinizi çekerim, aralarında 5.kitap yok.